Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Sf. Constantin si Elena

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#127
aladin79

aladin79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 24.12.2010
@leonktp....incearca sa vezi partea plina a paharului....

e curatenie in hotel?...cum e cu parcarea in zona?....

referitor la bauturi.....cele din camera se platesc in toate tarile(din cate stiu eu)....iar referitor la ..''dar macar la masa sa ai si tu o sticla macar de apa plata...ce de altceva.''......nu astepta sa gasesti pe masa....se stie ca e regim bufet suedez......te duci si iei/ceri....nu vine cineva sa te roage....

cum e vremea?..apa?...plaja?....

#128
leonktp

leonktp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 01.06.2008

View Postaladin79, on 28th June 2011, 15:22, said:

@leonktp....incearca sa vezi partea plina a paharului....

e curatenie in hotel?...cum e cu parcarea in zona?....

referitor la bauturi.....cele din camera se platesc in toate tarile(din cate stiu eu)....iar referitor la ..''dar macar la masa sa ai si tu o sticla macar de apa plata...ce de altceva.''......nu astepta sa gasesti pe masa....se stie ca e regim bufet suedez......te duci si iei/ceri....nu vine cineva sa te roage....

cum e vremea?..apa?...plaja?....


buna ziua, din cate stii tu...nu prea stii...de exemplu si la un hotel de 4 stele in turcia nu cu prea multe pretentii, apa era imbuteliata si la mese ospatarii iti aduceau bauturile la masa, nu se statea la coada ca aici, noi am fost nemultumiti dar fiecare are propriile pretentii si dorinte, si ca sa iti raspund si la celelalte intrebari: vremea foarte rece pentru aceasta perioada, apa extrem de rece, plaja bunicica, piscine multe si incapatoare, camerele murdare a noastra in particular foarte muradara.

sper ca ti-am fost de folos.

#129
aladin79

aladin79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 24.12.2010

View Postleonktp, on 28th June 2011, 16:35, said:

buna ziua, din cate stii tu...nu prea stii...de exemplu si la un hotel de 4 stele in turcia nu cu prea multe pretentii, apa era imbuteliata si la mese ospatarii iti aduceau bauturile la masa, nu se statea la coada ca aici, noi am fost nemultumiti dar fiecare are propriile pretentii si dorinte, si ca sa iti raspund si la celelalte intrebari: vremea foarte rece pentru aceasta perioada, apa extrem de rece, plaja bunicica, piscine multe si incapatoare, camerele murdare a noastra in particular foarte muradara.

sper ca ti-am fost de folos.
deja ma cam sperii.....sper macar vremea sa se indrepte pana pe 18 iulie..

de parcare ce zici ?

#130
leonktp

leonktp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 01.06.2008

View Postaladin79, on 28th June 2011, 20:35, said:

deja ma cam sperii.....sper macar vremea sa se indrepte pana pe 18 iulie..

de parcare ce zici ?
parcarea era full langa hotel cand am ajuns noi sambata,dar azi pe 28.06 se mai eliberasera locuri,oricum sunt locuri suficiente mai departe de hotel pentru ca un teren de fotbal a fost transformat in parcare,oricum ca si observatie azi am vazut un megane break de polonia parcat sub un castan cu luneta sparta,probabil cazuse ceva din arbore,stai linistit nu e dracul asa de negru de sambata pana azi nu am avut curaj sa intru in piscine sau mare,ffff frig,concediu placut

Edited by leonktp, 28 June 2011 - 22:40.


#131
aladin79

aladin79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 24.12.2010
internet este wi-fi gratis sau contra cost ?

#132
leonktp

leonktp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 01.06.2008

View Postaladin79, on 29th June 2011, 13:09, said:

internet este wi-fi gratis sau contra cost ?
internet wi fi gratis,eu stau la 517 si semnal bun,se misca mai greu in camera,mai bn afara sau in receptie

#133
coaca

coaca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,482
  • Înscris: 15.02.2005
De hotel Gloria stiti ceva?
Ca vrem sa luam bilete zilele astea si-am gasit oferta buna.

merci!

#134
david01

david01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.06.2010
Off topic: eu am fost de 2 ori in Turcia si nu m-a servit nimeni la masa...dar poate daca ii rogi o fac, trebuie incercat. Mai rau decat toate este, cred eu, ca nu aveti vreme de vara... Sa speram ca se indreapta, totusi

#135
mario_brunetul

mario_brunetul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 25.06.2006
Va salut .
Am rezervat 2 nopti la o pensiune in aceasta statiune dar as dori sa stiu cum este cu plaja!
Exista si plaja publica???
Va multumesc anticipat.

#136
viorel.stanculescu

viorel.stanculescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.07.2005

View Postmario_brunetul, on 15th July 2011, 13:59, said:

Va salut .
Am rezervat 2 nopti la o pensiune in aceasta statiune dar as dori sa stiu cum este cu plaja!
Exista si plaja publica???
Va multumesc anticipat.

Depinde in care zona esti pentru ca plajele sunt distincte.
Spre exemplu, la Hotel Azalia se poate merge pe plaja, exista loc intr-o laterala unde poti merge fara probleme cu umbrela, cerceaf sau ce doresti.

#137
mario_brunetul

mario_brunetul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 25.06.2006
Salut .
Iti multumesc pentru raspuns .
Noi o sa fim aici  http://maps.google.r.......013797&z=16 .
Sper sa nu fie asa departe vreo plaja!!

#138
Somebody

Somebody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 04.07.2004

View Postaladin79, on 21st May 2011, 22:23, said:

sa aveti parte de o vacanta frumoasa si insorita......te asteptam cu impresii si poze.....mai ales eu ,ca merg acolo pe 18 iulie


eu de pe 17..poate ne vedem acolo.
Sunt f curios cum va fi..f multe pareri contra si la fel de multe pro :)

#139
aladin79

aladin79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 24.12.2010

View PostSomebody, on 16th July 2011, 09:13, said:

eu de pe 17..poate ne vedem acolo.
Sunt f curios cum va fi..f multe pareri contra si la fel de multe pro :)
super.....poate reusesti sa faci un post pana pe 17 seara....eventual cum poti fi contactat...bem o bere impreuna :naughty:
pe la ce vama ai iesit din tara...ce drum...cum a fost traseul,/soseaua

#140
Somebody

Somebody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 04.07.2004
aladin> ai PM!

#141
aladin79

aladin79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 24.12.2010
azi la ora 13 am ajuns la hotelul Grand Varna si am primit camera 705....camera destul de curata,conditii destul de bune....mai multe detalii dupa ce descoper toate facilitatile....sper sa pun curand si poze

#142
lori_2001

lori_2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,016
  • Înscris: 16.09.2006
Vacanta placuta !

#143
aladin79

aladin79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 24.12.2010

View Postlori_2001, on 18th July 2011, 20:10, said:

Vacanta placuta !
mersi mult....la fel va doresc tuturor.......si incercati sa vedeti oriunde mergeti,partea buna a lucrurilor....orice ar fi,tot e mai bine ca la noi :rolleyes:

#144
david01

david01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.06.2010
aladin, asa zic si eu, important e sa vezi si partile bune... daca le vezi numai si numai pe cele rele ti-ai stricat concediul din start. Eu am niste prieteni care pleaca in concediu cu asteptari f. mari, oriunde se duc, cu ideea ca "e supeeeer" (chiar asa se exprima) si de fiecare data se intorc deceptionati cu gandul ca nu mai merg niciodata acolo. Si culmea, nu au de spus nimic bun despre locurile alea... ceea ce nu este drept...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate