Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

DIGI.MOBIL - probleme cu serviciile și echipamentele

* * * * - 5 votes
  • Please log in to reply
7850 replies to this topic

#7795
marianculturistul

marianculturistul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 09.09.2005
Salutare,  am pățit în mall București și mall Cotroceni sa scot telefonul din buzunar,  sa încerc sa sun și îmi apărea neînregistrat în rețea! A mai pățit cineva asa ceva? Am un tel fara probleme,  samsung s20 fe.

#7796
JoyM

JoyM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 15.03.2018
probabil nu avea semnal..

#7797
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
La persoane juridice nu e valabila aceeași lege care spune ca poți rezilia fără penalități?
Vor plata pe lunile ramase pana termin contractul de 2 ani...

#7798
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008
Vouă vă merg redirecționările?

#7799
clader

clader

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,654
  • Înscris: 06.03.2004
Am avut probleme in dimineata asta.Am deschis tichet si au rezolvat in 15 min.

#7800
kye77

kye77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 948
  • Înscris: 05.03.2009
Nu știu ce are , dar la nevastă-mea câteodată când sun zice că are telefonul închis . Deși e lângă mine . Am pus sim în alt telefon , la fel .
Aleatoriu , nu mereu .....

Edited by kye77, 17 June 2023 - 20:35.


#7801
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am mai patit si eu chestia asta, si au mai postat cativa pe aici ca li s-a intamplat la fel.

#7802
JoyM

JoyM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 15.03.2018

 kye77, on 17 iunie 2023 - 20:35, said:

Nu știu ce are , dar la nevastă-mea câteodată când sun zice că are telefonul închis . Deși e lângă mine . Am pus sim în alt telefon , la fel .
Aleatoriu , nu mereu .....
probleme pe vowefi de ani de zile ignorate, încearcă să-l dezactivezi , volte merge mai bine dar și ala face figuri dar nu zilnic !

#7803
puiutu73

puiutu73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 09.02.2007

 kye77, on 17 iunie 2023 - 20:35, said:

Nu știu ce are , dar la nevastă-mea câteodată când sun zice că are telefonul închis . Deși e lângă mine . Am pus sim în alt telefon , la fel .
Aleatoriu , nu mereu .....
M-am portat de 3 zile la Digi, astăzi am privit două SMS-urî cu "Ați fost sunat de..."

#7804
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Eu am trecut de cateva luni de pe Vodafone pe Digi cu mai multe numere de telefon si nu as avea motive sa ma plang mai ales ca in zonele de munte unde nu prea aveam semnal nu aveam pe cineva cu Vodafone langa mine ca sa compar. Totusi, in Bucuresti fiind, mi se intampla destul de des un fenomen nasol, intreruperea convorbirii pur si simplu, ca si cand cineva ar inchide. Sa zicem ca la cateva zlie experimentez acest lucru, cu oameni din orice retea. Apoi sun iarasi si nu se mai intrerupe. Aveti astfel de experiente in mod repetat?

#7805
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,293
  • Înscris: 12.08.2006
Avarie destul de mare in Militari, Bucuresti.
Cablu tv, internet fix cazute.
Internetul mobil in avarie.
Apelurile merg totusi, volte ok.
E cunoscuta problema la CC.

#7806
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011
Dar Cost Control e plecat cu liftu’. Susține ca de pe 15 iulie încoace n-am consumat net. 0.0 MB in 3G si 0.0 MB in 4G. Nici in roaming n-am consumat, zice ca tot 0.0 MB, desi as avea de platit 43 centi. Si la sotie tot asa, n-a consumat nimic.

Trecand peste faptul ca acest Cost Control ii da inainte cu traficul in 3G iar de 5G nici n-a auzit, as fi fost si eu curios cat trafic in roaming SEE mai am inclus in abonament. Altfel nu l-as fi invocat. In aceste conditii, il rog pe Digi_Helper sa ma ajute cu niste raspunsuri:

- Cum aflu cat trafic in roaming SEE mai am inclus in abonament? Cost Control nu parea sa stie asa ceva nici cand functiona…
- Mai este de actualitate Cost Control, ne putem baza pe acest serviciu, sau a uitat cineva sa-l scoata din priza? Posted Image Nu de alta, dar, dupa cum am descris mai sus, pare abandonat…

Edited by iRunaway, 01 August 2023 - 00:01.


#7807
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Între 2 și aprox. 5 GB sunt incluși în Roaming SEE, din câte știu.

Edited by Vlad_22, 01 August 2023 - 19:10.


#7808
cut3ryan

cut3ryan

    Pro FM <3

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,796
  • Înscris: 04.04.2008
Nu e specificat pe site ce cantitate e și câți GB în funcție de valoarea abonamentului ,o fi la ghici.

#7809
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Ba este specificat pe site, ca nu ai vazut tu e partea a doua.

https://www.digi.ro/..._content=banner

#7810
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 cut3ryan, on 02 august 2023 - 07:37, said:

Nu e specificat pe site ce cantitate e și câți GB în funcție de valoarea abonamentului ,o fi la ghici.

E o formula care se aplica la toti operatorii si se schimba anual conform regulilor RLAH, nu e nimic la ghici, cota de date inclusa in SEE e proportionala cu valoarea abonamentului, 0.94GB*valoarea in EUR a abonamentului.

Edited by MembruAnonim, 02 August 2023 - 11:51.


#7811
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011
Eu nu am intrebat cat e inclus in abonament, aia vad si in sms-ul pe care il primesc la intrarea in alta tara. Eu am intrebat cum vad cat am consumat din acel trafic inclus in roaming ca sa stiu cat mai am pana incep sa platesc.

#7812
IaBaDaBadU

IaBaDaBadU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 05.05.2022
La digi nu poti vedea. La ceilalti operatori da, dar la digi ba. Nu se vrea asa ceva. Fiecare operator are propriile magarii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate