Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

GHID Tehnic I.P.TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
385 replies to this topic

#379
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Nu arata la fel de bine, insa e destul de ok ca alternativa gratuita. Cel mai bine iti faci cont si il incerci, ca nu te costa nimic.

#380
adividi

adividi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 11.01.2011
Am testat eu prim SMART IPTV si e super.la 12 euro pe lunatoate canalele din Romania ,Moldova,canale 24/24 proprii cu filme toate genurile,liste cu seriale,filme si peste 1500 canale din lume..

#381
ianos10

ianos10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 30.01.2006

 adividi, on 12 mai 2019 - 20:04, said:

Am testat eu prim SMART IPTV si e super.la 12 euro pe lunatoate canalele din Romania ,Moldova,canale 24/24 proprii cu filme toate genurile,liste cu seriale,filme si peste 1500 canale din lume..
Trimite-mi și mie pe private un link către providerul respectiv. Mă interesează canale care transmit Premiere league în format hd, de preferință. Și cum merg, cu buffering-uri multe, etc. Eu am testat ceva la 10 euro pe lună dar nu sunt sigur că văd Premiere League. Doar pentru fotbalul englez aș da 12 euro/lună. Dar să meargă. Conexiunea mea e de 9 Mbps. Mulțumesc!

#382
ianos10

ianos10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 30.01.2006
Salut! Mai întreb ceva. Este obligatoriu un receptor iptv? Aplicația din smart tv nu face față? Îmi puteți indica un receptor la un nivel de preț cuprins între 250 - 300 lei? Acel formuler z8 are un preț care depășește bugetul meu. Poate s-a mai discutat dar încă nu am apucat să citesc topicurile de discuții. Sunt nou venit pe aici. Mulțumesc!

#383
Tatuatu

Tatuatu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 31.07.2013
salutare,un provider serios imi recomandati doar pentru iptv Romania, folosesc un smart tv samsung?

#384
decebal22

decebal22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 958
  • Înscris: 27.01.2016

 Tatuatu, on 09 februarie 2020 - 17:11, said:

salutare,un provider serios imi recomandati doar pentru iptv Romania, folosesc un smart tv samsung?

In Bucuresti ai INES si TELEKOM,in tara doar TELEKOM.

#385
insbyr

insbyr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 02.07.2014
Salut! Imi poate recomanda cineva un iptv provider serios cu plata lunara?

#386
cccrys

cccrys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 18.08.2005
Exista vreun receptor dvb-c care face streaming pe iptv la un pret decent gen 100$ ? Vreau sa il folosesc cand sunt plecat in deplasari, sa faca streaming de acasa de la cablu spre o adresa iptv.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate