Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce P.C. all in one sa fie asta?

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 

buna

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
flory20f

flory20f

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 14.12.2009
As avea si eu o intrebare pt cei ce viziteaza acest site si care sunt draguti sa imi raspunda.Am fost si eu acceptata la o ferma din Scotia si anume Angus Porter,as ruga pe cineva care are ceva informatii sa imi raspunda si mie pentru ca sunt foarte ingrijorata deoarece mentionez ca nu aceasta era ferma aleasa de mine ci era o ferma din Anglia dar nu am mai avut loc.As fi recunoscatoare daca mi-ar putea raspunde cineva.. :worthy:
Am omis sa spun ca plec cu iubitul meu daca are asta importanta la ferma pt ca am inteles ca acolo sunt avantajate cuplurile destul de mult.

Edited by flory20f, 14 December 2009 - 10:25.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate