Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...
 Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...
 

Biserica ,stalpul adevarului

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
199 răspunsuri în acest subiect

#37
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 20th November 2009, 16:58, said:

Iti justifici neascultarea la fel ca oricare. "Probezi" iesirea din biserica cu versuri in care se specifica mila..... Patetica si jalnica situatia ta, insa asa scrie, cas Dumnezeu va trimite un spirit de eroare, ca nu vreti sa ascultati adevarul.

2 Tesaloniceni 2

    11Din această pricină, Dumnezeu le trimete o lucrare de rătăcire, ca să creadă o minciună:

    12pentruca toți cei ce n'au crezut adevărul, ci au găsit plăcere în nelegiuire, să fie osîndiți.

Daca Mirele si mireasa nu MAI sunt acolo, in "cetate"....... iar tu o dai in negatii fara macar sa poti intelege versul si cronologia.... foarte bine iti face Dumnezeu.


Foarte probat
    1  Din cauza milei D-zeu le trimite o lucrare de ratacire?

    2  Nimeni nu iese decat daca este scos. si nimeni nu intra decat bagat. Deschide ochii cu toate probele

     3 Cine sta in biserica in care au stat si apostoli si spre care au fost scrise epistolele lor are sansa sa stea in duh si adevar.

23 Dar vine ceasul, și acum a și venit, când închinătorii adevărați se vor închina Tatălui în duh și în adevăr; fiindcă astfel de închinători dorește și Tatăl.
Ioan 4:24 Dumnezeu este Duh; și cine se închină Lui, trebuie să I se închine în duh și în adevăr."

#38
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 20th November 2009, 16:58, said:

Iti justifici neascultarea la fel ca oricare. "Probezi" iesirea din biserica cu versuri in care se specifica mila..... Patetica si jalnica situatia ta, insa asa scrie, cas Dumnezeu va trimite un spirit de eroare, ca nu vreti sa ascultati adevarul.

2 Tesaloniceni 2

    11Din această pricină, Dumnezeu le trimete o lucrare de rătăcire, ca să creadă o minciună:

    12pentruca toți cei ce n'au crezut adevărul, ci au găsit plăcere în nelegiuire, să fie osîndiți.

Daca Mirele si mireasa nu MAI sunt acolo, in "cetate"....... iar tu o dai in negatii fara macar sa poti intelege versul si cronologia.... foarte bine iti face Dumnezeu.


Isus spune

Ioan 10:14 Eu sunt Păstorul cel bun. Eu Îmi cunosc oile Mele, și ele Mă cunosc pe Mine,
Ioan 10:15 așa cum Mă cunoaște pe Mine Tatăl, și cum cunosc Eu pe Tatăl; și Eu Îmi dau viața pentru oile Mele.
Ioan 10:16 Mai am și alte oi, care nu sunt din staulul acesta; și pe acelea trebuie să le aduc. Ele vor asculta de glasul Meu, și va fi o turmă și un Păstor

Oriunde vor fi acestea (nu din staulul acesta)  trebuie să le aduc.  Ele vor asculta de glasul Meu. Striga cat vrei. Glasul tau este al unui strain.Oile Domnului nu te urmeaza.
Minciuna este amenintarea cu moartea daca nu ies din biserici (trupul Domnului). Aici au stat ucenicii si in adevar ei au fost omoriti dar inviati de cuvantul care zice- chiar daca ar fi mort va trai-
Cred pe Hristos care zice- oricine crede in mine nu va muri niciodata-
Cum profiti tu de starea aceasta de amestecatura a griului si neghinei sa bulversezi oameni marturisind ce si diavolul marturiseste -iesirea din Hristos (corpul).
Domnul sa te mustre duh al oricarui neadevar

Editat de husand, 21 noiembrie 2009 - 00:03.


#39
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007

 husand, on 20th November 2009, 22:51, said:

Foarte probat
    1  Din cauza milei D-zeu le trimite o lucrare de ratacire?
Nu, ma, husand, de fapt nu scrie, e doar o inventie de-a mea.

2 Tesaloniceni 2

11Din această pricină, Dumnezeu le trimete o lucrare de rătăcire, ca să creadă o minciună:

12pentruca toți cei ce n'au crezut adevărul, ci au găsit plăcere în nelegiuire, să fie osîndiți.


Stai tu linistit........

#40
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 22nd November 2009, 17:56, said:

Nu, ma, husand, de fapt nu scrie, e doar o inventie de-a mea.

2 Tesaloniceni 2

11Din această pricină, Dumnezeu le trimete o lucrare de rătăcire, ca să creadă o minciună:

12pentruca toți cei ce n'au crezut adevărul, ci au găsit plăcere în nelegiuire, să fie osîndiți.


Stai tu linistit........

Stau linistit in Hristos si ma odihnesc  caci este conditionat   - cei ce n'au crezut adevărul, ci au găsit plăcere în nelegiuire, să fie osîndiți.

Aha deci este legat de placerea in a fi nelegiuit (fara de lege) Taina faradelegii

iar de altii zice imediat in text

2 Tesaloniceni 2:13 Noi însă, frați preaiubiți de Domnul, trebuie să mulțumim totdeauna lui Dumnezeu pentru voi, căci de la început Dumnezeu v-a ales pentru mântuire, în sfințirea Duhului și credința adevărului.
2 Tesaloniceni 2:14 Iată la ce v-a chemat El, prin Evanghelia noastră, ca să căpătați slava Domnului nostru Isus Hristos.


Cum se face ca  sint in aceeasi biserica ? Si nu patesc nimic !! Si apostolul spune NOI

Ti se pare ca nu vorbeste bisericii ???

Deci taina lui Hristos

Editat de husand, 23 noiembrie 2009 - 00:02.


#41
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007
Ia arata unde scrie ca este vorba de biserica? Adica tu concluzionezi imediat ce apare "frati iubiti" ca este adunarea asta pamanteasca, nu? :lol: :lol:
Foarte tare!!!!!

#42
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 23rd November 2009, 14:41, said:

Ia arata unde scrie ca este vorba de biserica? Adica tu concluzionezi imediat ce apare "frati iubiti" ca este adunarea asta pamanteasca, nu? :lol: :lol:
Foarte tare!!!!!


2 Tesaloniceni 1:1 Pavel, Silvan și Timotei, către Biserica Tesalonicenilor, care este în Dumnezeu, Tatăl nostru, și în Domnul Isus Hristos:
2 Tesaloniceni 1:2 Har și pace de la Dumnezeu, Tatăl nostru, și de la Domnul Isus Hristos!
N-A TREBUIT DEPARTE SA MERG DOAR AM COBORIT IN RADACINA
NU ERAU ATUNCI CONGREGATII DAT SE PUNEA TEMELIE

1 Corinteni 1:12  Vreau să spun că fiecare din voi zice: Eu sînt AL LUI PAVEL! - Și eu, al lui Apolo! - Și eu, al lui Chifa! - Și eu, al lui Hristos!

Editat de husand, 24 noiembrie 2009 - 22:09.


#43
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007
Iar ceilalti, carora le trimite lucrarea? De unde sunt? De pe luna? Nu tot in biserica?

Iar, in v4 se scrie ca satan va fi acolo, in biserica, precum bine concluzionezi tu:

2 Tesaloniceni 2

4protivnicul, care se înalță mai pe sus de tot ce se numește ,,Dumnezeu``, sau de ce este vrednic de închinare. Așa că se va așeza în Templul lui Dumnezeu, dîndu-se drept Dumnezeu.

Deci, IN BISERICA va conduce satan. QED.

#44
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 25th November 2009, 00:56, said:

Iar ceilalti, carora le trimite lucrarea? De unde sunt? De pe luna? Nu tot in biserica?

Iar, in v4 se scrie ca satan va fi acolo, in biserica, precum bine concluzionezi tu:

2 Tesaloniceni 2

4protivnicul, care se înalță mai pe sus de tot ce se numește ,,Dumnezeu``, sau de ce este vrednic de închinare. Așa că se va așeza în Templul lui Dumnezeu, dîndu-se drept Dumnezeu.

Deci, IN BISERICA va conduce satan. QED.


Da . D-zeu numara ca la Sodoma si cand nu va mai gasi decat putin va da drumul focului si va scoate pe Lot fortat de mana.

Iar templul va fi mutat de la ei.
Dar acesta este subiectul satisfactiei tale  iar binecuvintarea n-o poti primi.

#45
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007

 husand, on 25th November 2009, 23:42, said:

Da . D-zeu numara ca la Sodoma si cand nu va mai gasi decat putin va da drumul focului si va scoate pe Lot fortat de mana.

Iar templul va fi mutat de la ei.
Dar acesta este subiectul satisfactiei tale  iar binecuvintarea n-o poti primi.

Lot era IN SODOMA cand a fost scos. Sodoma avea credinciosi care au fost scosi inainte de judecata.
Iar, spiritual, Sodoma este biserica=Ierusalimul.

Apocalipsa 11

8Și trupurile lor moarte vor zăcea în piața cetății celei mari, care, în înțeles duhovnicesc, se cheamă ,,Sodoma`` și ,,Egipt``, unde a fost răstignit și Domnul lor. Deci Ierusalim=Sodoma.

Mai invata si tu, nu mai copia din brosurici......

#46
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 26th November 2009, 13:12, said:

Lot era IN SODOMA cand a fost scos. Sodoma avea credinciosi care au fost scosi inainte de judecata.
Iar, spiritual, Sodoma este biserica=Ierusalimul.

Apocalipsa 11

8Și trupurile lor moarte vor zăcea în piața cetății celei mari, care, în înțeles duhovnicesc, se cheamă ,,Sodoma`` și ,,Egipt``, unde a fost răstignit și Domnul lor. Deci Ierusalim=Sodoma.

Mai invata si tu, nu mai copia din brosurici......


Biserica = Sodoma
Pai contrazici alt cuvant, si-ti trebuie doua analogii ca sa deduci aceasta

Sodomitii sant in biserica dar biserica nu-i in ei ca nu-i Hristos care este trupul bisericii,sant sodomiti.

cat despre Sodoma ingerul zice
Grăbește-te de fugi în ea, căci nu pot face nimic pînă nu vei ajunge acolo. Pentru aceea s-a pus cetății aceleia numele Țoar (Adică: Mic.).  
Deci si numarul celor scosi ajunge mic si biserica ajunge tot MIC (putini) dupa cuvantul  Căci mulți sînt chemați, dar puțini sînt aleși.

Tot asa cu locuitorii Ierusalimului (evreii)
   Isaia 1:9  De nu ne-ar fi lăsat Domnul oștirilor o mică rămășiță, am fi ajuns ca Sodoma, și ne-am fi asemănat cu Gomora.

Da ce-i cu Ierusalimul?

2 Regi 21:7  A pus idolul Astarteei, pe care-l făcuse, în casa despre care Domnul spusese lui David și fiului său Solomon: În casa aceasta, și în Ierusalim, pe care l-am ales din toate semințiile lui Israel, vreau să pun pentru totdeauna Numele Meu.  

Totdeauna dar nu cu aceea generatie ci cu alta

Neemia 1:9  dar dacă vă veți întoarce la Mine, și dacă veți păzi poruncile Mele și le veți împlini, atunci, chiar dacă veți fi izgoniți la marginea cea mai depărtată a cerului, de acolo vă voi aduna și vă voi aduce iarăș în locul pe care l-am ales ca să locuiască Numele Meu acolo.


Slava Lui ca lucreaza dupa dreptate si adevar fata de Biserica Lui dar si fata de Cetatea lui David dupa juramintele facute   dar pe cei necredinciosi va scoate din ele.

Slava Domnului ca a ajuns mantuirea lui peste noi care eram morti.

Isaia 35:10  Cei izbăviți de Domnul se vor întoarce, și vor merge spre Sion cu cîntece de biruință. o bucurie vecinică le va încununa capul, veselia și bucuria îi vor apuca, iar durerea și gemetele vor fugi!

Editat de husand, 27 noiembrie 2009 - 13:08.


#47
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007
Deci, in opinia ta si a teologilor tai nu exista nicio diferenta intre adunarea pamanteasca si cea cereasca, da? Iar tie ti se rupe ca scrie sa iesiti din Babilon, da?

#48
ktulu22

ktulu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.910
  • Înscris: 21.04.2007
Hristos a spus clar: "Acolo unde sunt adunati 2 sau 3 in Numele Meu, Voi si Eu in mijlocul lor"...

Nicaieri Hristos nu a spus ca sa fim singuri, caci numai asa Il putem sluji... Cine propovaduieste o invatatura conform careia, numai de unul singur, Il poti urma pe Hristos, nu invata sanatos...

#49
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007
Hristos spune ca cel care limiteaza pacatul va fi luat din MIJLOC in 2 Tesaloniceni 2:7. Insa, daca n-a visat cotoroanta, nu conteaza.
Insa, pana si cotoroanta a vazut diferenta intre biserica nominala si cea eterna.

#50
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 29th November 2009, 00:12, said:

Deci, in opinia ta si a teologilor tai nu exista nicio diferenta intre adunarea pamanteasca si cea cereasca, da? Iar tie ti se rupe ca scrie sa iesiti din Babilon, da?

Eu nu stiu de teologi eu stiu de ce spune


Psalmi 122:1  Mă bucur cînd mi se zice; Haidem la Casa Domnului!  
Isaia 61:10  Mă bucur în Domnul, și sufletul Meu este plin de veselie în Dumnezeul Meu; căci M-a îmbrăcat cu hainele mîntuirii, M-a acoperit cu mantaua izbăvirii, ca pe un mire împodobit cu o cunună împărătească, și ca o mireasă, împodobită cu sculele ei.



Psalmi 23:6  Da, fericirea și îndurarea mă vor însoțiîn toate zilele vieții mele,și voi locui în casa domnului [/b]pînă la sfîrșitul zilelor mele.  
Psalmi 27:4  Un lucru cer dela Domnul,și-l doresc fierbinte:aș vrea să locuiesc toată viața mea în casa domnului,ca să privesc frumusețea Domnului,și să mă minunez de[b] Templul Lui.  



Eu nu cunosc alta casa si sant strain de altceva.

Cine este intrat in lucruri omenesti sa se grabeasca sa iasa zic si eu, dar sa ramina in Domnul si alaturi de frati.

Editat de husand, 29 noiembrie 2009 - 23:43.


#51
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007
Revenind ON-TOPIC:

UNDE SCRIE CA OMUL ESTE TEMELIA ADEVARULUI?

Versul!

#52
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009
Isaia 61:1 "Duhul Domnului Dumnezeu este peste Mine, căci Domnul M-a uns să aduc vești bune celor nenorociți: El M-a trimis să vindec pe cei cu inima zdrobită, să vestesc robilor slobozenia, și prinșilor de război izbăvirea;
Isaia 61:2 să vestesc un an de îndurare al Domnului, și o zi de răzbunare a Dumnezeului nostru; să mângâi pe toți cei întristați;
Isaia 61:3 să dau celor întristați din Sion, să le dau o cunună împărătească în loc de cenușă, un untdelemn de bucurie în locul plânsului, o haină de laudă în locul unui duh mâhnit, ca să fie numiți ,terebinți ai neprihănirii', ,un sad al Domnului, ca să slujească spre slava Lui."
Isaia 61:4 "Ei vor zidi iarăși vechile dărâmături, vor ridica iarăși năruirile din vechime, vor înnoi cetăți pustiite, rămase pustii din neam în neam.
Isaia 61:5 Străinii vor sta și vă vor paște turmele, și fiii străinului vor fi plugarii și vierii voștri.
Isaia 61:6 Dar voi vă veți numi preoți ai Domnului, și veți fi numiți slujitori ai Dumnezeului nostru, veți mânca bogățiile neamurilor, și vă veți făli cu fala lor.
Isaia 61:7 În locul ocării voastre, veți avea îndoită cinste; în locul rușinii, se vor înveseli de partea lor, căci vor stăpâni îndoit în țara lor, și vor avea o bucurie veșnică.
Isaia 61:8 Căci Eu, Domnul, iubesc dreptatea, urăsc răpirea și nelegiuirea; le voi da cu credincioșie răsplata lor, și voi încheia cu ei un legământ veșnic.
Isaia 61:9 Sămânța lor va fi cunoscută între neamuri, și urmașii lor printre popoare; toți cei ce-i vor vedea, vor cunoaște că sunt o sămânță binecuvântată de Domnul."
Isaia 61:10 "Mă bucur în Domnul, și sufletul Meu este plin de veselie în Dumnezeul Meu; căci M-a îmbrăcat cu hainele mântuirii, M-a acoperit cu mantaua izbăvirii, ca pe un mire împodobit cu o cunună împărătească, și ca o mireasă, împodobită cu sculele ei.
Isaia 61:11 Căci, după cum pământul face să răsară lăstarul lui, și după cum o grădină face să încolțească semănăturile ei, așa va face Domnul, Dumnezeu, să răsară mântuirea și lauda, în fața tuturor neamurilor."
Isaia 62:1 "De dragostea Sionului nu voi tăcea, de dragostea Ierusalimului nu voi înceta, până nu se va arăta mântuirea lui, lumina soarelui și izbăvirea lui, ca o făclie, care s-aprinde.
Isaia 62:2 Atunci neamurile vor vedea mântuirea ta, și toți împărații slava ta; și-ți vor pune un nume nou, pe care-l va hotărî gura Domnului.
Isaia 62:3 Vei fi o cunună strălucitoare în mâna Domnului, o legătură împărătească în mâna Dumnezeului tău.
Isaia 62:4 Nu te vor mai numi Părăsită, și nu-ți vor mai numi pământul un pustiu, ci te vor numi: ,Plăcerea Mea este în ea', și țara ta o vor numi Beula: ,Măritată'; căci Domnul Își pune plăcerea în tine, și țara ta se va mărita iarăși.
Isaia 62:5 Cum se unește un tânăr cu o fecioară, așa se vor uni fiii tăi cu tine; și cum se bucură mirele de mireasa lui, așa se va bucura Dumnezeul tău de tine."

#53
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 36.859
  • Înscris: 30.01.2007
Nu ai niciun vers proba, ca de obicei. Isaia 61 este Hristos, nu vreun om.

Iar, Isaia 62

Quote

Isaia 62:4 Nu te vor mai numi Părăsită, și nu-ți vor mai numi pământul un pustiu, ci te vor numi: ,Plăcerea Mea este în ea', și țara ta o vor numi Beula: ,Măritată'; căci Domnul Își pune plăcerea în tine, și țara ta se va mărita iarăși.

Iarasi...... deci este in vedere via care a fost data ALTOR lucratori, biserica nominala, deoarece biserica eterna a fost intotdeauna numai sub indrumarea lui Hristos.
Si, da, biserica nominala care a inceput la Cinzecime, anul 33 AD, 21 martie, a fost binecuvantata enorm de Dumnezeu. Numai ca nu s-a tinut de treaba, la fel ca sora ei, Israel, si a fost pedepsita.

#54
husand

husand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.437
  • Înscris: 09.09.2009

 zexelica, on 2nd December 2009, 13:15, said:

Nu ai niciun vers proba, ca de obicei. Isaia 61 este Hristos, nu vreun om.

Iar, Isaia 62


Iarasi...... deci este in vedere via care a fost data ALTOR lucratori, biserica nominala, deoarece biserica eterna a fost intotdeauna numai sub indrumarea lui Hristos.
Si, da, biserica nominala care a inceput la Cinzecime, anul 33 AD, 21 martie, a fost binecuvantata enorm de Dumnezeu. Numai ca nu s-a tinut de treaba, la fel ca sora ei, Israel, si a fost pedepsita.


Nu era nici o proba acolo ca nu-i om firesc sa fie adevar si asemeni lui D-zeu cu atit mai putin temelie.

Dar acum la cine este incredintata Biserica ? (Templul)

1 La evrei ?
2 Neamurilor ?
3 Nici la uni?
4 Si la uni si la alti

Biserica este cum este, evreii la fel

Ca zice spre leviti dar si spre cei din templul actual :

Samuel 2:27 Un om al lui Dumnezeu a venit la Eli, și i-a zis: "Așa vorbește Domnul: ,Nu M-am descoperit Eu casei tatălui tău, când erau în Egipt, în casa lui Faraon?
1 Samuel 2:28 Eu l-am ales dintre toate semințiile lui Israel, ca să fie în slujba Mea, în preoție, ca să se suie la altarul Meu, să ardă tămâia, și să poarte efodul înaintea Mea; și am dat casei tatălui tău toate jertfele mistuite de foc și aduse de copiii lui Israel.
1 Samuel 2:29 Pentru ce călcați voi în picioare jertfele Mele și darurile Mele, care am poruncit să se facă în locașul Meu? Și cum se face că tu cinstești pe fiii tăi mai mult decât pe Mine, ca să vă îngrășați din cele dintâi roade luate din toate darurile poporului Meu Israel?"
1 Samuel 2:30 De aceea, iată ce zice Domnul Dumnezeul lui Israel: "Spusesem că și casa ta și casa tatălui tău au să umble totdeauna înaintea Mea". Și acum, zice Domnul, departe de Mine lucrul acesta! Căci voi cinsti pe cine Mă cinstește, dar cei ce Mă disprețuiesc, vor fi disprețuiți.
1 Samuel 2:31 Iată că vine vremea când voi tăia brațul tău și brațul casei tatălui tău, așa încât nu va mai fi nici un bătrân în casa ta.
1 Samuel 2:32 Vei vedea un potrivnic al tău în locașul Meu, în timp ce Israel va fi copleșit de bunătăți de Domnul; și nu va mai fi niciodată nici un bătrân în casa ta.
1 Samuel 2:33 Voi lăsa să rămână la altarul Meu numai unul dintr-ai tăi, ca să ți se topească ochii de durere și să ți se întristeze sufletul; dar toți ceilalți din casa ta vor muri în floarea vârstei.
1 Samuel 2:34 Și iată semnul celor ce se vor întâmpla celor doi fii ai tăi Hofni și Fineas: amândoi vor muri într-o zi.
1 Samuel 2:35 Eu Îmi voi pune un preot credincios, care va lucra după inima Mea și după sufletul Meu; îi voi zidi o casă stătătoare, și va umbla totdeauna înaintea Unsului Meu. 1 Samuel 2:36 Și oricine va mai rămâne din casa ta va veni să se arunce cu fața la pământ înaintea lui, pentru un ban de argint și pentru o bucată de pâine, și va zice: "Pune-mă, te rog, în una din slujbele preoției, ca să am o bucată de pâine să mănânc".

Editat de husand, 02 decembrie 2009 - 14:40.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate