Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

cite minute zice ca am acolo ?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dr_agosh82

dr_agosh82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 31.10.2006
interesant e ca la *134# nu-mi zice de nici un minut bonus, ma trimite sa sun la 133 ca sa aflu si la 133 n-am avut destula rabdare sa sap prin toate meniurile ca sa aflu

tocmai am vorbit citeva minute in cosmote ... vad ca nu a scazut nici creditul nici din alea 200000 de minute :D

Attached Files


Edited by dr_agosh82, 29 October 2009 - 10:43.


#2
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Acelea se consuma dupa minutele din optiune. Daca optiunea iti expira peste mai mult de 7 zile iti poti lua gandul de la ele.

#3
dr_agosh82

dr_agosh82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 31.10.2006
am sunat la relatii clienti si ...
... surpriza placuta a fost ca a raspuns direct o operatoare
.... surpriza neplacuta ca m-a trimis tot sa sun la 133 sa aflu minutele bonus sau la *100#

la *100# am aflat ca "Ai 0.0 minute si 0 SMS in retea pina la 31/12/9999, din bonusul de reincarcare standard si 1996.30 minute in retea pina la 0./11/2009, din Bonus 2000 de reincarcare"

Se complica prea mult baietii astia, cind o sa le pice ceva o sa-i doara mintea.

#4
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008

View Postdanutz1, on 29th October 2009, 10:51, said:

Acelea se consuma dupa minutele din optiune. Daca optiunea iti expira peste mai mult de 7 zile iti poti lua gandul de la ele.

eu am freestyle. atunci cred ca ok. vb 7 zile din alea 2000 si apoi trec pe credit? asa este?

#5
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Daca ai verificat creditul si nu ai fost taxat inseamna ca a consumat din ele. Si asa este normal pentru ca optiunea ta nu are minute incluse.

#6
dr_agosh82

dr_agosh82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 31.10.2006
da, si eu tot freestyle am, si nu s-a consumat din credit, s-a consumat din alea 2000 de  minute

#7
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008

View Postdr_agosh82, on 29th October 2009, 11:18, said:

da, si eu tot freestyle am, si nu s-a consumat din credit, s-a consumat din alea 2000 de  minute


ok. merci

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate