Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Metoda de copiat

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
tchocksoo

tchocksoo

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 20.01.2004
DRACIA  FUNCTIONEAZA !

#20
teodorul

teodorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 06.10.2004
al meu soseste de abia joi, dar daca un mod zice ca functioneaza inseamna ca asha e.


cum vine ii fac poze si le pun aici.

tchocksoo >> da si tu niste detalii despre pixu' vietii, de unde stii ca merge ... etc

#21
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
stii ce e funny? ca atunci cand te apuci sa copiezi totu ca sa iti faci copiuta invizibila, inveti 50% din materie. stiu de asta cand imi faceam copiute la calculator. le rescriam si printam cu un font de 4, apoi le introduceam facute sul in pix.  :naughty:

#22
teodorul

teodorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 06.10.2004

c_cris85, on Jun 15 2005, 02:05, said:

stii ce e funny? ca atunci cand te apuci sa copiezi totu ca sa iti faci copiuta invizibila, inveti 50% din materie. stiu de asta cand imi faceam copiute la calculator. le rescriam si printam cu un font de 4, apoi le introduceam facute sul in pix.  :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>



dar ce pix foloseai ?

#23
BorisFlokow

BorisFlokow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 28.08.2004
http://www.preturi.info/pixuri/

#24
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005

teodorul, on Jun 15 2005, 16:20, said:

dar ce pix foloseai ?

<{POST_SNAPBACK}>

Nu pix! trageam la imrpimanta. le scriam in word si le imprimam cu un font mic (4) astfel ca 3-4 pagini de caiet intrau pe un petec de foaie.

#25
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Eu am cumpar acu ceva vreme asa ceva... cu 150 000,  dar nu am copiat cu el inca :) Am scris cateva subiecte pe o foaie dar nu au pikat... si in plus profesorii se plimba printre randuri sau ma rog prin sala si nu tot timpul sunt cu fata la tine.  Si daca stii cum sa tii pixul ala, nu se vede de la distanta.

#26
teodorul

teodorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 06.10.2004
cel mai bun pret l-am intalnit pana acum in linkul care l-am dat eu mai sus
are cineva un pret mai mic de 139 mii / pix ?
pasta era la 15 mii / buc

nu a avut nimeni drum prin europa sa vedem daca se gasesc mai ieftin ?

eu il primesc joi, adica azi, si va zic parerea dupa aia

#27
teodorul

teodorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 06.10.2004
am fost azi, joi, la posta si inca nu a venit coletul
se pare ca numai maine soseste cel tarziu luni

#28
White

White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 777
  • Înscris: 25.06.2004
:D
anyway .. daca e aceiasi chestie cum vand baietii e ok .. l-am testat si merge si ziua si (logic)noaptea .. nu este asa de evident .. inca nu am copiat asa .. pentru ca nu a fost nevoie ..

#29
teodorul

teodorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 06.10.2004
am primit pixul azi

-  se pare ca e fabricat in Italia si e din plastic, calitatea lui e asemanatoare cu a oricarui pix luat de pe piata.


Pixul e dotat cu un led mov ce functioneaza cu 4 baterii de 1,5 V AG3, si o pasta de 3,5 cm ce contine o solutie asemanatoare pixurilor cu gel, de culoare verzuie.

Am scris pe hartie pentru a face un test si am constatat urmatoarele :
- scrisul e putin vizibil si numai din anumite unghiuri, chiar fara a folosi lumina mov;
- ledul mov are putere foarte mica, deci nu functioneaza foarte bine in toate conditiile; (ex. lumina naturala puternica)


In concluzie :
Nu cumparati acest produs la un pret foarte mare, deoarece nu cred ca veti fi multumiti. (parerea mea)

Daca are cineva intrebari, astept.

#30
wizi

wizi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 08.11.2003
TOATE comenzile efectuate NUMAI in formularul din site si NUMAI in zilele de sambata 18.06.2005 si duminica 19.06.2005 beneficiaza de pret special la pixuri UV: 90.000 LEI BUCATA indiferent de cantitatea comandata (inclusiv pentru 1 bucata). Grabiti-va sa prindeti ultima promotie a verii 2005! (pretul din formular este cel obisnuit, reducerea de pret va fi inregistrata si comunicata in mesajul de confirmare).


la http://www.intens.ro/pixuriuv/  ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate