Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Facultatea de Matematică și Informatică Buc

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alexbuhu

alexbuhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 12.09.2009
Inca nu sunt pe deplin hotarat pentru ce facultte sa optez.
M-am gandit la sectiunea Informatica din cadrul Facultatii de Matematica si Informatica,Universitatea din Bucuresti.
M-am uitat eu pe site si am observat ca media de intrare nu este o problema, mai ales la fara taxa.
Problema este ca trebuie dat un examen si nu stiu ce contine acesta.Ma puteti ajuta?
Pot face rost de niste modele?


A doua mea optiune ar fi automatizari si calculatoare(tot in Bucuresti)insa nu stiu ce universitate sa aleg.Imi puteti recomanda ceva?
Aceasta optiune cu automatizarile mi-a recomandat-o profa mea de info, e parte de hardware si pe mine asta ma pasioneaza mai mult insa eu vreau sa stiu exact ce poti face dupa aceste doua facultati.Vreau sa ies din ceata si sa ma hotarsc.Poate gasesc aceste raspunsuri pe aici.

#2
vectra_gts

vectra_gts

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 07.11.2005
Aici ai un link cu admiterea de anul acesta la unibuc-info Gasesti acolo subiectele date la admiterea de anul acesta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate