Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

micra k11

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
microsilver

microsilver

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.10.2009
Salut toti posesorii de Nissan micra k11. Si asta dupa ce in vara acestui an am devenit posesoarea unei "bubuline" argintii, e-adevarat second hand, adusa din Germy si care are urmatoarele caracteristici:an fabricatie Dec. 2001; 998 cmc, benzinara, 105.000 km, 4 usi, inchidere centralizata, geamuri electrice fata, ABS, servo, 4 airbaguri, norma poluarea euro 3(din pacate), clima.
Din nefericire la achizitionarea ei fostul proprietar mi-a dat o gramada de acte, mai putin un manual de utilizare.
Am incercat sa obtin un exemplar in format PDF de la NISSAN ROMANIA dar m-au refuzat categoric, motivand ca ei nu furnizeaza aceste informatii decat "cumparatorilor care au achizitionat o masina de la ei !"
Din cate am vazut pe forum. e-adevarat mai de demult brcosmin spunea ca are un astfel de manual pt micra K 11.(probabil in engleza)
I-as ramane recunoscatoare daca mi-ar putea trimite si mie unul, pt ca pe net n-am gasit decat ba in poloneza, ba in italiana .
Cu scuzele de rigoare daca v-am plictisit cu lungimea mesajului...

#2
wdcrls

wdcrls

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.12.2007
daca poate cineva sa imi trimita si mie manualu de micra k11. pls.
caut in disperare si nu gasesc decat in poloneza. :((


merci mult

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate