Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Millennium Bank Prima Casa

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
elby_82

elby_82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 28.09.2009

View Posteli_dea, on 25th February 2011, 19:01, said:

Cu agentia de pe Verii din Brasov.


Merci de raspuns . Nu m-am gandit ca ai putea sa nu fi din Bucuresti :)  Felicitari pentru achizitie si spor la amenajarea lui asa cum vi-l doriti !

#38
eli_dea

eli_dea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 01.01.2011
Multumim, succes si voua!

#39
83RRU

83RRU

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.06.2009
La Millennium se pot trimite dosare spre aprobare financiara de luni 06.06.2011.

#40
aria_cluj

aria_cluj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 01.08.2010

View Post83RRU, on 3rd June 2011, 02:48, said:

La Millennium se pot trimite dosare spre aprobare financiara de luni 06.06.2011.
ce fel de dosare?prima casa millenium?sau prima casa 4?

#41
83RRU

83RRU

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.06.2009
prima casa 4

#42
aria_cluj

aria_cluj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 01.08.2010
stiti cumva daca exista comision de retragere pentru bani dintr-un cont millenium ?dar de transfer?

#43
cosmin_floo

cosmin_floo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.03.2012
Salutare,

Ma bate si pe mine gandul sa optez pt Millenium la prima cas...

Cei care s-au lovit sau colaboareaza cu aceasta banca la prima casa, ne pot ajuta cu niste sfaturi sau pareri?

Multumesc

#44
luizachelariu

luizachelariu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 04.09.2012
Buna,

Pot sa-ti spun cum a decurs coloaborarea mea cu agentia din Piata Victoriei. Am cumparat un imobil prin prima casa de la ei in decembrie 2012 si sunt multumita de angajatul bancii care s-a ocupat de dosarul meu. Am primit preaprobarea financiara in aproximativ 3-4 zile dupa care m-am dus cu actele imobilului. Actele au fost verificate de juridic, am primit ok-ul si a doua zi am fost contactata de evaluator (pentru care nu am platit). S-a subevaluat imobilulul cu 1000 EUR dar a fost bine ca am avut diferenta de plata. Dupa toti acesti pasi am semnat ante-contractul, s-a mai analizat dosarul la departamentul juridic dupa care s-a trimis la fondul de garantare. Imediat dupa asta am semnat CVC-ul. La mine tot procesul, pana au intrat banii in contul vanzatorului, a durat 4 luni din cauza unor probleme cu actele si cu extrasele de la cartea funciara care au fost emise cu intarziere, fiind perioada sarbatorilor de iarna. Daca actele sunt in regula, fara un istoric prea bogat, atunci tot procesul ar dura in jur de 1 luna, 1 luna si jumatate maxim. Singura conditie impusa a fost sa-mi deschid contul de salariu la ei dar cu posibilitatea de a-l inchide imediat ce se aproba creditul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate