Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Problema factura

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
razvan cere o factura detaliata pe mail. poti face asta in orice casierie.

#20
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
ok ms .. o sa trec maine pe la ei.

#21
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Si mai simplu
http://www.rdslink.ro/admin/login.php
User name si password aceleasi ca la conexiunea PPPOE pt internet

#22
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007

View Postcipy1185, on 20th September 2009, 17:37, said:

daca tu zici ca WebTV de la ilink e IPTV esti mare .....
Nu conteaza, ma uit la TV sau nu ? Am incercat adresa si de la alte locatii, nu merge, da connection reset, decat daca iti configureaza sa mearga pe IP-ul tau, sau ce configureaza ei pe-acolo.

Sincer sa fiu eu inca nu imi dau seama cum nu se prabuseste cu zgomot RDS-ul dupa cate tampenii face. Oricum daca o tin tot asa, intr-un an-doi o sa ramana cu 10 clienti nefericiti.

Edited by SINEKT, 21 September 2009 - 11:37.


#23
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
O iei si tu pe urmele Flaviei... numa prezicatori pe aici.

#24
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
eu nu ma conectez cu user si parola la internet. stau la casa si sunt cu modem. ce user sa bag acolo?

#25
diZy

diZy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,603
  • Înscris: 12.06.2006
Trebuie sa suni la relatii cu clientii sa ti se faca cont pentru vizualizarea facturilor.

#26
cipy1185

cipy1185

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 860
  • Înscris: 11.04.2007

View PostSINEKT, on 21st September 2009, 12:35, said:

Nu conteaza, ma uit la TV sau nu ? Am incercat adresa si de la alte locatii, nu merge, da connection reset, decat daca iti configureaza sa mearga pe IP-ul tau, sau ce configureaza ei pe-acolo.

Sincer sa fiu eu inca nu imi dau seama cum nu se prabuseste cu zgomot RDS-ul dupa cate tampenii face. Oricum daca o tin tot asa, intr-un an-doi o sa ramana cu 10 clienti nefericiti.
momentan sunt pe crestere cu numarul de abonati pe toate serviciile, 5 play chiar 6play. si la care concurent le vor pleca abonatii, la rtc??  :lol:

#27
Metodios

Metodios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 13.06.2009
Am trimis acum o saptamana o reclamatie la OPC si azi am primit un telefon de la relatii cu clientii prin care mi s-a comunicat ca s-a remediat eroarea si mi s-au recalculat facturile.Acum nu stiu daca au fost asa operativi din proprie initiativa sau ajutati de OPC.A durat ceva timp,dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

#28
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Ma intorc cu noi tampenii RDS :w00t: :

1. Se pare ca un telefon Digi Mobil (din ala Huawei) dat pierdut, ramane pierdut toata viata lui, chiar daca apoi il aduci sub nasul lu' nenea de la birou si-i dai una in scafarlie cu el. Nu, telefonul ala nu mai exista, chiar daca ii trag una in bot cu el, e declarat pierdut, atunci e pierdut pentru totdeauna dom'le, ce sa ne chinuim noi sa facem iar acte ? Deci eu am un telefon care exista atat de concret si clar, ca pot sa il bag oriunde oricui pentru a dovedi existenta lui materiala :lol: Cu toate acestea, eu trebuie sa platesc contravaloarea acestui aparat, ca si cand mi l-as fi bagat eu undeva si ar fi ramas acolo, nu ca si cum l-as avea efectiv in mana fluturandu-l pe sub nasul lu' nenea de la birou ! Rusiniicaaa !!! Bila neagra pentru ghici... da, RDS !!! <_<

2. In acelasi timp, o doamna intra pe usa si incepe sa urle ca din gura de sarpe ca nu mai are TV (ghici de la cine... RDS). Platit abonamentul, totul in regula, avea treaba cu porcaria aia de cartela pe care trebuie s-o reactivezi si cand tragi cate o basina ca isi pierde inregistrarea in server sau unde dracu se inregistreaza codul de pe cipul ala. Chestie patita de altfel de mine de nenumarate ori, sa trebuiasca sa ma deranjez sa sun la ei si sa astept cate nshpe ore sa pot sa ma uit iar la TV pentru ca fusese cutremur pe Marte si undele psihedelice emise au intimidat aparatura. I se spusese la telefon sa astepte 72 de ore (tupeu ? noooooo, mi se pare mie). La birou i s-a spus sa astepte cateva ore. PAI HOTARATI-VA IN PANA MEA ! Ori 72 de ore ori 3 ore ? Femeia avea dreptate. Platesc un serviciu ca fiind 24h/24 si UIMITOR am pretentia sa imi functioneze 24h/24. Eventual sa fiu tratat omeneste si cu respect daca e intr-adevar vreo problema tehnica GRAVA. Dar nu se intampla asa ceva. Doar e RDS.. <_<


Sa mai zic ? :lol: Pai daca le vizitez zilnic sediile imi scriu o adevarata enciclopedie cu toate tampeniile pe care le fac.


A, era sa uit ! Am fost contactat acum cateva zile de ei ca sa fiu intrebat daca vreau sa mi se instaleze telefonul pentru care as fi optat acum 3 ani, dar pentru care nu am optat. WTF ? Cum pusca si pana si toti puii mei sa ai tupeul sa suni sa intrebi pe cineva daca mai vrea ceva DUPA 3 ANI DE ZILE ??? :death:

#29
Lucky44

Lucky44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 01.05.2006

View PostSINEKT, on 1st October 2009, 00:23, said:

A, era sa uit ! Am fost contactat acum cateva zile de ei ca sa fiu intrebat daca vreau sa mi se instaleze telefonul pentru care as fi optat acum 3 ani, dar pentru care nu am optat. WTF ? Cum pusca si pana si toti puii mei sa ai tupeul sa suni sa intrebi pe cineva daca mai vrea ceva DUPA 3 ANI DE ZILE ??? :death:

Cum ai astepta o line telefonica de la RTL 10 ani cum a ajuns o scrisoare dupa 7x de ain undeva in anglia ... ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate