Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

bec in congelator

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
presura

presura

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 24.09.2008
eu as zice ca ar creste nejustificat pretul frigiderului... daca ar costa si mai mult de un euro la cost (ca de, e ceva tehnologie), probabil ca la cost ar pune un surplus de 10 euro si s-ar vedea in pret...

#20
nicely4ever

nicely4ever

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 21
  • Înscris: 29.09.2009

View Poststifflerr, on 29th August 2009, 22:22, said:

eu cred ca e posibil ca becul sa se sparga...el se supraincalzeste, iar temperatura din congelator este foarte scazuta..cred eu

Esti sigur ? ... iarna ,  cand sunt -15 C afara , iluminatul stradal functioneaza noaptea ?... normal ca functioneaza ;) ... deci n-are nicio legatura temperatura cu spargerea becului.

#21
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Raspunsul nu este legat de pret sau tehnolgie ci ce s-a scris la #13 si #14...

#22
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Si oricum ai lumina de afara si e spatiu mic, nu e cine stie ce container sa te pierzi in el :lol: In plus, s-ar pierde mult mai multi bani pe problema etanseitatii, ca asa el e dintr-o bucata si e simplu de tinut rece, da sa mai dai si o gaura in el, iar incepi cu izolatii, cu bucse, cu cauciuce, cu nebunii, si creste costul de fabricare.

#23
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Consider ca s-au dat suficiente raspunsuri.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate