Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

TAXA Poluare

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2869 replies to this topic

#2863
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,429
  • Înscris: 20.02.2008
EU i-am intrebat de 2 ori... pe formularul online si in maxim 20 zile lucratoare mi-au raspuns de fiecare data.

#2864
calinjack

calinjack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.10.2009
Care e formularul ala?

#2865
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,429
  • Înscris: 20.02.2008
Uite

https://www.anaf.ro/asistpublic/

Edited by ioppo, 14 August 2019 - 17:04.


#2866
calinjack

calinjack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.10.2009
Ok.ms.nu mai e nevoie.am intrebat ieri la anaf si mi-au zis ca sunt aprobate dosarele cu dobanzile dar inca nu au venit banii de la mediu,si ca cel mai probabil vor veni dupa rectificarea bugetara.deci mai asteptam.

#2867
calinjack

calinjack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.10.2009
Am primit dobanda in data de 04.09
Bravo pesede!
Poti pleca acum!

#2868
newusername123

newusername123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,799
  • Înscris: 05.09.2019
Miercuri am primit si eu banii pentru taxa si dobanda. Taxa platita in 2010 si cererea de restituire depusa in august 2018.

O primeam ceva mai repede,dar nelipsita birocratie si a spus cuvantul.  Pentru cetatenii cu domiciliu in strainatate,procedura deschiderii unui cont bancar este mai anevoioasa asa ca am trecut contul tatalui meu,in cererea de restituire. In iunie le am facut o vizita ca sa vad situatia cererii mele,si,stupoare,nu a fost luata in lucru pe motiv ca nu coincide titularul cererii cu titularul contului bancar din cerere.
A trebuit sa mergem la notar si tatal sa dea o declaratie prin care este de acord ca suma de bani sa fie virata in contul lui. La inceputul lui iulie mai fac o vizita la ANAF. Surpriza numarul 2;declaratia notariala care a trecut si pe la registratura,cu numar si stamplia,s a pierdut pe undeva prin mormanele de dosare si prin cheful de munca al angajatilor. A trebuit sa revin cu duplicatul declaratiei,si am fost bagat pe usa din dos,intr un alt birou unde,o doamna s a ocupat de mine,replicand "Lasa ca acum te bag eu direct in sistem,sigur,sigur"

#2869
kallatis

kallatis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 26.05.2006
Azi surpriza placuta, am primit si dobanda.
Caz inchis.

#2870
Emmaro

Emmaro

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 22.10.2020
Buna ziua! Se mai plateste taxa de mediu/taxa de poluare/taxa auto acum pentru masinile noi? Intelesesem ca s a scos si vizita la anaf nu mai e necesara dar vreau sa ma asigur

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate