Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster,se poat...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Caut jucatori de C&C Generals Zero Hour !

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#37
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,797
  • Înscris: 19.06.2005
[quote name='Darkness' date='Jun 28 2005, 10:25']
@Nexus11: Generals ZH, nu a fost gandit sa joci cu limitare de super weapons(de exemplu de asta exista super weapons general), Daca unu a invatat sa joace ffff bine cu super weapons generals, daca pui limitare il nenorocesti...
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
Stii a ce suna asta a prostie adica ce nu stii sa joci si altfel... pai din ce ai spus tu pana acu nu stii sa ataci deloc cu generalu cu lasere cu toate ca eu am reusit mai greu dar o mers.. stai in baza si nu faci nik doar suta de particle... da ia zimi mie daca joci asa de ce nu joci cu tipa.. ea are specialitatea de super weapons... sau nu tu vrei aparare de fier... din cate ai zis tu pe aici despre stilu tau de lupta eu zic ca daca eu joc cu tipa si tu cu asta cu lasere te bat  dete lesi de meserie ( 2 particle la pret de 1) :D + ca energia oferita de reactoarele tipei e mai mare :coolspeak:

Edited by Nexus11, 28 June 2005 - 19:09.


#38
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005

Nexus11, on Jun 28 2005, 20:08, said:

Stii a ce suna asta a prostie adica ce nu stii sa joci si altfel... pai din ce ai spus tu pana acu nu stii sa ataci deloc cu generalu cu lasere cu toate ca eu am reusit mai greu dar o mers.. stai in baza si nu faci nik doar suta de particle... da ia zimi mie daca joci asa de ce nu joci cu tipa.. ea are specialitatea de super weapons... sau nu tu vrei aparare de fier... din cate ai zis tu pe aici despre stilu tau de lupta eu zic ca daca eu joc cu tipa si tu cu asta cu lasere te bat  dete lesi de meserie ( 2 particle la pret de 1) :D + ca energia oferita de reactoarele tipei e mai mare :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>


mai devreme ziceai de limitarea super weaponsurilor. acum te-ai razgandit? si pe super weapons general, il faci rau de tot cu avioane, ca emp patriots, nu le lovesc, decat dupa ce au tras, ca au incetinit. Daca joci air force generals o linistesti pe tanti cu particles repede.

eu nu zic ca nu stiu sa folosesc forta de atac a laser generals, ca intradevar e buna, dar mi se pare usor de distrus, deasta zic ca nu e prea tare la atac. ai inteles? Chestia ca zic ca imi fac o aparare buna, nu are legatura cu impresia despre atac...

#39
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,797
  • Înscris: 19.06.2005
Inseamna ca ai jucat mai mult de o gramada cu restu generalilor...mai ales cu tanti.
Apararea nu consta din suta de turele ..dar daca la tine asta inseamna aparare... mi-ar face mare placere sa te umilesc...  :boxing: ... si in plus topicu asta a fost deschis ca omu isi cauta oameni de generals nu persoane care sunt nemultumite de el :nonobad:

#40
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005

Nexus11, on Jun 29 2005, 15:42, said:

Inseamna ca ai jucat mai mult de o gramada cu restu generalilor...mai ales cu tanti.
Apararea nu consta din suta de turele ..dar daca la tine asta inseamna aparare... mi-ar face mare placere sa te umilesc...  :boxing: ... si in plus topicu asta a fost deschis ca omu isi cauta oameni de generals nu persoane care sunt nemultumite de el :nonobad:

<{POST_SNAPBACK}>


Apararea nu consta doar in turete, dar acestea sunt baza apararii :P . De umilit, sunt sigur ca ai castiga daca am juca, deoarece nu am mai jucat de mult, si poate ca esti un jucator mai bun camine.

  Daca tot exista acest topic despre generals, de ce sa nu ne zicem si parerea? In fond noi suntem, sau am fost jucatori de generals, si aici se pare ca discutam strategii.Putem ruga un moderator sa schimbe numele topicului....

#41
Avalanche

Avalanche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.03.2005
Scuze ca am lipsit.Este bine ca ati dezvoltat subiectul.Nu ma asteptam sa scrieti asa mult.Inseamna ca sunteti fani adevarati.De vorbit putem vorbi mult si bine pe subiectul C&C Zero Hour.Daca vreti sa vb despre el, postati mici siretlicuri de atac, de aparare, strategii deosebite.....Spre exemplu am jucat cu cineva.Ala era cu America...nu mai stiu care, eu eram cu China Infantery.Am stat o gramada (3 ore) pina sa-l distrug pentru ca isi facuse o aparare f buna cu patrioate de alea si in plus mai dadea si cu avioane cand ma apropiam de el.Cum se pot distruge cel mai bine astfel de aparari? Ca ma dispera patrioatele. :angry: Daca este careva care joaca online pe EA GAMES il astept sa ma contacteze sa jucam.Nick yahoo mess: capellini2004. Pe direct connect nu merge ca nu am ip real.:(

#42
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005
La patrioate dai  cu  nuke cannons/scud launcher/tomahawk missiles. Dar trebuie sa ai grija de ele, ca le va ataca imediat cum le vede.
Cele mai bune sunt nuke cannons, ca la celelalte doua pot fi distruse rachetele in aer, si trebuie sa ai dustul de multe ca sa iti si lovesti tinta.

Edited by Darkness, 05 July 2005 - 04:29.


#43
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,797
  • Înscris: 19.06.2005
poti sa mai incerci si cu rocket buggy-uri sunt mai eficiente si mai rapide...in plus nu pot fi distruse misilele lor poti sa mai incerci si cu inferno canons  :naughty:

#44
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005

Nexus11, on Jul 6 2005, 00:42, said:

poti sa mai incerci si cu rocket buggy-uri sunt mai eficiente si mai rapide...in plus nu pot fi distruse misilele lor poti sa mai incerci si cu inferno canons  :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>


rocket buggyurile si-o iau de la laser turets,ca turetele cu laser au un mod ciudat de tragere, si cand li se pune pata, trag la distanta mai mare decat normal.
Inferno cannons, da, dar se apropie mai mult decat nuke cannons...

#45
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,797
  • Înscris: 19.06.2005
trebuia sa zici si tu ceva de laser turets ... da ce vii cu 2 sau cu  3 la cat de ieftine is vii cu vreo 10 si cand tragi cam pica cate doua sau 3 turele deodata.... aa si inferno cannons la fel sunt mai ieftine + ca le poti upgrada din prima la generalii chinezi... mai ales asa ca.... raport pret calitate si viteza.....  :peacefingers:

Edited by Nexus11, 06 July 2005 - 11:39.


#46
Stef@n

Stef@n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.06.2005

Avalanche, on Jul 4 2005, 10:38, said:

Scuze ca am lipsit.Este bine ca ati dezvoltat subiectul.Nu ma asteptam sa scrieti asa mult.Inseamna ca sunteti fani adevarati.De vorbit putem vorbi mult si bine pe subiectul C&C Zero Hour.Daca vreti sa vb despre el, postati mici siretlicuri de atac, de aparare, strategii deosebite.....Spre exemplu am jucat cu cineva.Ala era cu America...nu mai stiu care, eu eram cu China Infantery.Am stat o gramada (3 ore) pina sa-l distrug pentru ca isi facuse o aparare f buna cu patrioate de alea si in plus mai dadea si cu avioane cand ma apropiam de el.Cum se pot distruge cel mai bine astfel de aparari? Ca ma dispera patrioatele. :angry: Daca este careva care joaca online pe EA GAMES il astept sa ma contacteze sa jucam.Nick yahoo mess: capellini2004. Pe direct connect nu merge ca nu am ip real.:(

<{POST_SNAPBACK}>


Sal sunt shi yo bolnav de zero hour shi imi place f mult jocu asta.Am dat reply la acest pt ca yo am jucat cu tine cu tanti shi avalanche cu infantry shi a fost stresant ca tot timpu ma atacai cu alea umplute cu miniguners shi cu inferno canons.Pt tine a fost stresant ca te atacam shi cu avioanele alea tari shi aveam aparare.Pana la urma am ieshit din joc ca era 3 noaptea :o shi facuseshi o bresa in aparare in fine u won
:Darkness:(1)Ma oftici cu apararea ta plina cu lasere shi probabil avengeruri.Am jucat shi yo odata cu lasere shi am cashtigat da greu in 2 ore pe harta de doi shi a trebuit sa fac un artificiu sa cashtig
(2)Acu te contrazic din nou deoarece mam reprofilat pe atac shi orice aparare poate fi distrusa dak joci cu china generals un artilerry barage+cluster bombs+nuke bomb+emp bomb+8-10 overlorzi shi o black lotus 100% e garantata victoria itzi zic yo iar cu americani particle+moab+A10atack +plus o armata organizata din nou 100% victoria asha ca lasama cu turetele tale recunosc ca shi yo jucam inainte la fel cu computeru desigur
(3)Joaca frate cu limit superweapons eshti bolnav ?Stai in baza shi faci aparare + zeci de particle canons e penibil.Yo joc cu limit shi e mishto.Nu mai juca fara limit :nonobad: ca strici farmecu acestei strategii

#47
midstar

midstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 30.05.2005
A jucat cineva Reborn Mod? E bestial. eu am o varianta mai veche dar am inteles ca sunt si mai noi daca ati auzit ceva pls. info. Ce moduri ati mai jucat si v au placut? B)

#48
Stef@n

Stef@n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.06.2005

midstar, on Jul 20 2005, 06:10, said:

A jucat cineva Reborn Mod? E bestial. eu am o varianta mai veche dar am inteles ca sunt si mai noi daca ati auzit ceva pls. info. Ce moduri ati mai jucat si v au placut? B)

<{POST_SNAPBACK}>


mdea is super mishto shi versiunea 4.0 shi 5.0 a lu nuker is super marfa shi f echilibrata  modificarea shi a bagat o groaza de generali insa are de lucrat la challenge f mult ca sal faca k-lumea.In rest modul e  :coolspeak: shi merita increcat versiunea 5.0

#49
kush

kush

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.06.2005

Stef@n, on Jul 22 2005, 12:27, said:

mdea is super mishto shi versiunea 4.0 shi 5.0 a lu nuker is super marfa shi f echilibrata  modificarea shi a bagat o groaza de generali insa are de lucrat la challenge f mult ca sal faca k-lumea.In rest modul e  :coolspeak: shi merita increcat versiunea 5.0

<{POST_SNAPBACK}>


a aparut 6.0 da dupa ce il instalez nu pot sa deschid jocu
5.0 e praf mie cel putin asa mi s a parut nu e normal ca la talibani sa faci un radar si sa vezi toata harta completa
-
ce am citit paici
eu joc cu laser si sunt f. buni la atac in combinatie bineinteles

orice aparare pica daca instaleaza cineva reborn 6.0
sa posteze un msg pls

#50
Stef@n

Stef@n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.06.2005

kush, on Jul 25 2005, 01:12, said:

a aparut 6.0 da dupa ce il instalez nu pot sa deschid jocu
5.0 e praf mie cel putin asa mi s a parut nu e normal ca la talibani sa faci un radar si sa vezi toata harta completa
-
ce am citit paici
eu joc cu laser si sunt f. buni la atac in combinatie bineinteles

orice aparare pica daca instaleaza cineva reborn 6.0
sa posteze un msg pls

<{POST_SNAPBACK}>


mai da versiunea 6.0 e bug-uita cai beta iar talibanii nah shi ei sa fie oleak avansatzi ca prea is dezavantajatzi in jocu normal :D

-hmmm nu prea imi place laseru ca trebe multa putere :puke: shi dak iai luat puterea iai zapacit shi armata de laser tanks shi defensivele cu lasere :naughty:

Edited by Stef@n, 02 August 2005 - 11:55.


#51
midstar

midstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 30.05.2005
De unde ati luat versiunea 6 ca io am una  da nu merge neam  :worthy:  :worthy:  :worthy: !?

#52
Avalanche

Avalanche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.03.2005
Ok.Deci daca mai sunt fani ai acestui joc, nickul meu este capellini2004.Am jucat pe direct connect si merge f bine.Trebuie sa aveti o conex bunicica la net si ip real de internet (adica unic).Mai joc si pe serverele de la EA Games pentru ca am jocul original. :peacefingers:

#53
Stef@n

Stef@n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.06.2005

midstar, on Aug 3 2005, 10:05, said:

De unde ati luat versiunea 6 ca io am una  da nu merge neam  :worthy:  :worthy:  :worthy: !?

<{POST_SNAPBACK}>


aci il potzi lua http://commandandcon...blic_Beta;44998

#54
midstar

midstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 30.05.2005
De acolo il am dar, imi da o eroare referitoare la configuratia comp.(Athlon 64 3000+)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate