Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale
 Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 

Old Sistem - New Sistem

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
WarlockRo

WarlockRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 01.07.2006
Momentan am Placa Baza : Intel (nu ii retin seria .. sunt la servici acum )  Procesor : Intel P4 2.8 cu Hyper Threading Ram : 2x1GB DDR1 400 Mhz Kingston Dual Channel , Placa Video : Leadtek 7600GT 256DDR3/128 Biti vreau sa trec la Placa Baza : Asus M2N , Procesor : AMD64 3300+  . Memorie Ram : 2GB DDR2 800 Kingmax , Placa Video : ASUS NVIDIA EN8600GT-OC-GEAR 256DDR3/128 biti .. trecerea nu ma costa nimic ( lucrez la un magazin de calculatoare si pot face o combinatie cu seful meu , nu va ganditi la tepe sau ceva de genu ) intrebarea mea este .. merita ? stiu ca ar merita ptr ca trec pe sistemul nou .. dar la performante o sa vad vreo diferenta ?
Scz ca am postat de doua ori dar se pare ca imi face figuri chrome-ul

Edited by WarlockRo, 21 July 2009 - 16:06.


#2
maryus75

maryus75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,273
  • Înscris: 25.08.2006

View PostWarlockRo, on 21st July 2009, 17:00, said:

Momentan am Placa Baza : Intel (nu ii retin seria .. sunt la servici acum )  Procesor : Intel P4 2.8 cu Hyper Threading Ram : 2x1GB DDR1 400 Mhz Kingston Dual Channel , Placa Video : Leadtek 7600GT 256DDR3/128 Biti vreau sa trec la Placa Baza : Asus M2N , Procesor : AMD64 3300+  . Memorie Ram : 2GB DDR2 800 Kingmax , Placa Video : ASUS NVIDIA EN8600GT-OC-GEAR 256DDR3/128 biti .. trecerea nu ma costa nimic ( lucrez la un magazin de calculatoare si pot face o combinatie cu seful meu , nu va ganditi la tepe sau ceva de genu ) intrebarea mea este .. merita ? stiu ca ar merita ptr ca trec pe sistemul nou .. dar la performante o sa vad vreo diferenta ?
Scz ca am postat de doua ori dar se pare ca imi face figuri chrome-ul
merita!mai putin la placa video,nu se simte ca e diferenta de o generatie intre ele

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate