Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Magazin online Orange!

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3149 replies to this topic

#3133
clader

clader

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,654
  • Înscris: 06.03.2004
La yoxo nu ai acces la codul qr,nu îl poți scana.De aia nu merge la yoxo si la Digi da.Defapt nu doar la Digi,la orice operator ofertă cod qr.

#3134
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,162
  • Înscris: 15.05.2008
Daca am un produs comandat cu transport gratuit si vreau sa fac retur platesc transportul la returnare? A intampnat cineva asa ceva?

#3135
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Poți returna in Orange Shop.

#3136
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,162
  • Înscris: 15.05.2008
Prea departe,valoarea este mica si daca platesc transport nu merita.

#3137
atuili

atuili

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 15.12.2009

View Postceanu1980, on 14 noiembrie 2023 - 08:48, said:

Daca am un produs comandat cu transport gratuit si vreau sa fac retur platesc transportul la returnare? A intampnat cineva asa ceva?
Daca citesti termeni si conditii vezi ca returul e gratuit.

#3138
RykyGT

RykyGT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 09.12.2008
Salutare,pe 30.11.2023 am comandat pe contul meu orange un televizor LG care apare si acum in stoc.
Pe 1.12, in urma discutiei pe chat cu un angajat, mi-a spus ca nu apare in sistem comanda mea, sa mai fac inca una.
Am facut 1 comanda cu plata cu cardul si am mai facut 1 comanda cu plata la livrare, pentru acelasi produs LG.
NU am primit nimic pe email, desi angajatul mi-a cerut nr. de tel si mi-a spus ca pe 1.12.2023 ma va contacta cineva.
NU m-a contactat nimeni nici pana in acest moment.

Mai lucreaza cineva la Orange??? Posted Image

#3139
GreenArrow35

GreenArrow35

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 16.10.2023
1.12 era zi nelucrătoare. Cred ca angajatul a uitat sa menționeze asta. Te va suna cineva probabil zilele astea

#3140
RykyGT

RykyGT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 09.12.2008
Am chat-uit cu cineva la ei azi, eu sunt abonat Orange fost Telekom si se pare ca nu au conexiunile facute inca.
Adaca verific in contul meu nu apare nici o comanda. Se pare ca la ei in sistem apare doar cea cu livrare si plata la destinatie, nu pot comanda cu plata online.
Sper sa trimita comanda...

#3141
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Oare 15 pro cand o sa apara in magazinul online? Banuiesc ca nicio sansa anul acesta, nu?
Dar macar pana in 15 ianuarie?
Nu stiu cum a fost anii trecuti, de asta intreb, acum nu apare deloc, de o luna tot urmaresc.

#3142
bansh3

bansh3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 24.08.2007
Stie cineva cum sa fac sa portez al doilea nr la orange pe un cont deja existent fara sa creez cont nou ?

#3143
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,002
  • Înscris: 13.09.2007
Faci solicitare în magazin sau în centrală. Dacă nu ești tu titularul contului Orange existent, va trebui să faci o împuternicire titularului pentru a prelua pe acel cont numărul solicitat pentru portare.

#3144
bansh3

bansh3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 24.08.2007

View Postmarselcj, on 14 decembrie 2023 - 13:22, said:

Faci solicitare în magazin sau în centrală. Dacă nu ești tu titularul contului Orange existent, va trebui să faci o împuternicire titularului pentru a prelua pe acel cont numărul solicitat pentru portare.

Pai e simplu, am mai multe numere pe acelasi abonament, si vreau sa le mut la orange pe rand... a se citi Orange, nu vreau la OROC ! ... iar daca contactez centralistii ... ma porteaza in OROC ... ceea ce doresc sa evit.
Asta cu titularul contului e fix pix si este irelevanta pt aceasta situatie ( nu ca nu s-au mai facut portari in Romania fara fii titular, si pt oricine doreste sa comenteze pe subiectul asta il sfatuiesc sa se abtina )

Deci luand in calcul toate cerintele, si presupunand ca indeplinesc toate conditiile cerute... cum fac sa portez strict ONLINE , pe site-ul Orange, din Magazinul Online Orange al doilea nr ?

#3145
correras

correras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 13.09.2008
Salutare,
Are cineva un voucher de reducere produse accesorii/obiecte conectate care nu vă trebuie? PM. Mulțumesc!

Edited by correras, 20 December 2023 - 12:10.


#3146
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,757
  • Înscris: 06.03.2018
Ai primit un Voucher de reducere la accesorii in magazinul online si beneficiezi de 10% reducere.
Introdu in comanda ta codul de voucher: 231471532539699


Poate are nevoie cineva...

#3147
AntonBetonistu

AntonBetonistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 14.06.2013
Am vazut pe site Orange ca au o oferta buna la portare pt 24 luni(am aplicat, am cererea undeva blocata deocamdata) si am inteles de pe aici ca e foarte posibil sa fiu portat la OROC. Nu ar fi un mare impediment pt mine, pt ca important este semnalul si amandoua folosesc aceeasi retea, deci nu cred ca e diferenta. Sunt insa alte 2 aspecte pe care le-as vrea elucidate inainte, pot trimite sms la nr scurte(gen abonament autobuz sau parcare) si exista esim?

#3148
mangla

mangla

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 30.12.2023
stie cineva de ce Samsung A55 nu este pe magazin online desi s-a lansat de acum 2 saptamani? A25 este lansat tot atunci si este pe site

#3149
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Are cineva un cod reducere pentru accesorii? Mesaj in privat daca va rog

#3150
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 28.08.2007
Xiaomi 12T reconditionat 8/128 la 268 lei + inca 22% redure folosind planeta22.
Mai exact, se poate lua la prelungire sau cu numar nou la ~200 lei - eu l-am luat cu numar nou (ab fun6 redus la 4 euro ca orange family) si 200 lei telefonul.
Nu stiu daca e bug sau nu, e pur si simplu foarte ieftin - telefonul e ~1600-2000 lei in magazin. Si astea RE sunt practic noi noute.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate