Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Cum instalez Navigon

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
nickro

nickro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 588
  • Înscris: 17.08.2006

 seal777, on 17th September 2009, 15:41, said:

Si eu pe Mio 500 am aceeasi problema: ilegal operation cand accesz executabilul. Ceva solutii?

Ce anume iti apare?Tot ca la mine in poza?
La fel.

#20
nickroro

nickroro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.06.2009
I receive the following error:
Fatal Application Error
Application NAVIGON.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor.

Program: NAVIGON.exe
Exception: 0xC0000005
Address: 00493200

How to make this to work?

Try replace hardwarelayer.dll from previous version.

De unde sa luam acum un deleleu' d-asta bun?

Edited by nickroro, 19 September 2009 - 17:28.


#21
nickroro

nickroro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.06.2009
Am gasit, in cele din urma,  o versiune functionala de Navigon Mobile Navigator (Navigon MN6 PNA Full Europe) pe Mio 500. Imi lipsesc insa fisierele pt. limba meniului si voce in romana. Fisierele sunt de tipul rou_sound.sfs pt. voce si roumanian.lng si rou-Rou.lng pt. language. Daca le are cineva i-as fi recunoscator sa mi le dea si mie deoarece nu dau de ele pe net. Celelealte versiuni de Navigon au fisiere cfp.. Merci.

Edited by nickroro, 20 September 2009 - 12:54.


#22
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

 nickroro, on 20th September 2009, 13:54, said:

Am gasit, in cele din urma,  o versiune functionala de Navigon Mobile Navigator (Navigon MN6 PNA Full Europe) pe Mio 500. Imi lipsesc insa fisierele pt. limba meniului si voce in romana. Fisierele sunt de tipul rou_sound.sfs pt. voce si roumanian.lng si rou-Rou.lng pt. language. Daca le are cineva i-as fi recunoscator sa mi le dea si mie deoarece nu dau de ele pe net. Celelealte versiuni de Navigon au fisiere cfp.. Merci.
uite-le: Attached File  1.rar   1.82MB   255 downloads!

#23
lsar9931

lsar9931

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 04.09.2010

 Marius3k, on 18th July 2009, 08:34, said:

Se pare ca Navigon merge foarte bine pe iPhone 3G, si are harti destul de detaliate.
Spuneti-mi va rog cum pot instala navigon pe iphon3g.Da ca se instaleaza si la sfarsit da ca a esuat.

V-as ruga daca cineva m-ar putea ajuta mai detaliat sa instalez un navigon sau tom tom pe un iphon3g.De cate ori incerc,se incarca aplicatia pana la sfarsit apoi esueaza...

#24
mada74

mada74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 26.08.2008
Ajutor va rog daca stiti. Am Navigon pe tableta si pe tel dar pe tableta nu reusesc sa setez sa imi arate drumul cel mai scurt stiti cum ajung la aceea setare .Multumesc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate