Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Zodia Varsator

- - - - -
  • Please log in to reply
1077 replies to this topic

#19
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007

View PostCICI&Co, on Apr 16 2009, 00:13, said:

Nu.
Îți mulțumeam că m-ai scutit de un post.
Ah. Să-ți fie de bine -_-
acuma... taurii sunt enervanți rău, scorpionii și mai și.

#20
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

View PostCICI&Co, on Apr 16 2009, 00:14, said:

Ia uite, Celestin, un scorpion de al tău. Tare zodia asta, zău așa.
e pe 13, nu e chiar din zodie


View PostBlue Wings, on Apr 16 2009, 00:15, said:

Ah. Să-ți fie de bine -_-
acuma... taurii sunt enervanți rău, scorpionii și mai și.
da, da ..stai sa vezi cand te-oi lua la intrebari de danalexandru :bigwhitegrin:

#21
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

View PostCelest, on Apr 16 2009, 00:17, said:

e pe 13, nu e chiar din zodie
E din porumbi, a?

#22
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Varsatorii sunt oameni de treaba, cu mult bun simt.

#23
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006

View PostCelest, on Apr 15 2009, 21:17, said:

e pe 13, nu e chiar din zodie
Iti dai seama intre balanta si scorpion. Cine a mai pomenit.

#24
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007

View PostCelest, on Apr 16 2009, 00:17, said:

e pe 13, nu e chiar din zodie



da, da ..stai sa vezi cand te-oi lua la intrebari de danalexandru :bigwhitegrin:

Ăla cine mai e? :huh:

View Postexorcistul, on Apr 16 2009, 00:19, said:

Varsatorii sunt oameni de treaba, cu mult bun simt.
Pot să fie și ai dracu, nu te teme.

#25
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
Sunt sexy, zodie de aer ca si a mea...95% dintre prietene le-am avut din zodii de aer.

#26
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,478
  • Înscris: 04.05.2006
Varsatorul barbat..sau varsatorul femeie? Cu ascendent in...ce? :).  
Nu merge nici pe departe generalizata treaba chiar asa....shi nici pe departe nu-s toti varsatorii asa de buni cum ii lauda unii.

#27
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View Postexorcistul, on Apr 16 2009, 00:19, said:

Varsatorii sunt oameni de treaba, cu mult bun simt.
De acord.

#28
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006

View Postrichelieu, on Apr 16 2009, 10:55, said:

Nu merge nici pe departe generalizata treaba chiar asa....shi nici pe departe nu-s toti varsatorii asa de buni cum ii lauda unii.
Nu sunt. Cunosc eu pe unul care strica toata zodia :(

#29
dincaemanoil

dincaemanoil

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 186
  • Înscris: 16.05.2008

View Postcosmin_17, on Apr 16 2009, 10:58, said:

De acord.
Sint in 24. ian '63, ora 23:45, ultimile 15 minute din tigru. Cei din zodie au o intuitie extraordinara si idei magnifice. Atunci cind reusesc incearca sa ofere tot ce au tuturor prietenilor. Defectul major este ca sintem extrem de creduli si facem m. bine unora care ne lingusesc si incearca sa ne ocupe pozitiile sociale obtinute. Mai pe sleau noi avem incredere in toata lumea si avem mari dezamagiri in viata, sintem vurnerabili in fata escrocilor.
La polul opus de noi este Scorpionul, lipsiti de orice scrupule, oameni care-si exploateza apropiati dupa care le-o trag urit de tot ( de obicei lovituri necrutatoare), GENUL CARE CALCA PE CADAVRE.
Cred ca alte tari (si am stat 4 ani overseas), noi varsatori o ducem mult mai bine, dar aici in tara care a decretat prin citiva idioti din Academia Romaniei, ca primul document in limba romana sa fie un denunt, noi o ducem f rau.
Cred ca nativului din varsator i se potriveste o tara in care onoarea este mai presus de toate si mai seriozatea este pe primul plan. Cea mai proasta varianta este varsator   in ROMANIA.
La polul opus este ca Scorpionului i se potriveste perfect societatea mizerabila din Romania. Doar priviti cine conduce Bucurestiul si Romania.
Sarbatori Fercite tuturor Varsatorilor!

#30
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009

View Postdincaemanoil, on Apr 16 2009, 11:19, said:

Sint in 24. ian '63, ora 23:45, ultimile 15 minute din tigru. Cei din zodie au o intuitie extraordinara si idei magnifice. Atunci cind reusesc incearca sa ofere tot ce au tuturor prietenilor. Defectul major este ca sintem extrem de creduli si facem m. bine unora care ne lingusesc si incearca sa ne ocupe pozitiile sociale obtinute. Mai pe sleau noi avem incredere in toata lumea si avem mari dezamagiri in viata, sintem vurnerabili in fata escrocilor.
La polul opus de noi este Scorpionul, lipsiti de orice scrupule, oameni care-si exploateza apropiati dupa care le-o trag urit de tot ( de obicei lovituri necrutatoare), GENUL CARE CALCA PE CADAVRE.
Cred ca alte tari (si am stat 4 ani overseas), noi varsatori o ducem mult mai bine, dar aici in tara care a decretat prin citiva idioti din Academia Romaniei, ca primul document in limba romana sa fie un denunt, noi o ducem f rau.
Cred ca nativului din varsator i se potriveste o tara in care onoarea este mai presus de toate si mai seriozatea este pe primul plan. Cea mai proasta varianta este varsator   in ROMANIA.
La polul opus este ca Scorpionului i se potriveste perfect societatea mizerabila din Romania. Doar priviti cine conduce Bucurestiul si Romania.
Sarbatori Fercite tuturor Varsatorilor!

Frumoasa descriere!
Si tie la fel "dincaemanoil"!

#31
malankas

malankas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.03.2008
Desi e frumoasa nu stiu cat e de adevarata.. si eu sunt varsator dar nu sunt de loc credul.. foarte rar pun botu la anumite chesti.. iar cu ajutatu prietenilor doar cand stiu ca si ei m-au ajutat sau o sa imi fie de folos in viitor...

#32
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,478
  • Înscris: 04.05.2006
Atunci nu esti un varsator adevarat...:).

#33
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
Varsatorii sunt emo, la fel ca si gemenii si balantele.

E si asta o chestie buna, John Lennon era balanta, Pavarotti era balanta...ma fac artist (cu toate specializarile mele realiste tot am o tendinta spre arta, muzica, sunet - chestii de genul).

#34
raduupri

raduupri

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 703
  • Înscris: 18.01.2009
Majoritatea fetelor, cu care am o discutie indiferent de subiect, cand ma intreaba ce zodie sunt imi spun "puteam sa jur ca esti varsator".
Asta e compliment sau insulta ? :lol:

Edited by raduupri, 16 April 2009 - 18:38.


#35
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007
Nu aș spune că e insultă, și io simt vărsătorii imediat :bigwhitegrin: bine, dar asta probabil pentru că suntem același "neam" -_-
În general bărbații vărsători sunt mai excentrici de felul lor, nu neapărat prin felul în care se îmbracă ci prin mentalitatea lor.

eh da...și majoritatea o zic doar așa, ca să se afle-n treabă, deci și dacă erai scorpion, taur, whatever, ai fi auzit aceeași chestie "vaaai, puteam să jur că ești scorpion"

#36
Cipsu

Cipsu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,032
  • Înscris: 06.05.2004

View Postplanner26, on Apr 15 2009, 23:55, said:

Au o imaginatie iesita din comun, si intuitia varsatorilor este in proportie de 99% .
Confirm partea cu intuitia, e de-a dreptul un cosmar sa stii din-ainte deznodamantul

View Postdincaemanoil, on Apr 16 2009, 11:19, said:

Cred ca alte tari (si am stat 4 ani overseas), noi varsatori o ducem mult mai bine, dar aici in tara care a decretat prin citiva idioti din Academia Romaniei, ca primul document in limba romana sa fie un denunt, noi o ducem f rau.
Cred ca nativului din varsator i se potriveste o tara in care onoarea este mai presus de toate si mai seriozatea este pe primul plan. Cea mai proasta varianta este varsator   in ROMANIA.
La polul opus este ca Scorpionului i se potriveste perfect societatea mizerabila din Romania. Doar priviti cine conduce Bucurestiul si Romania.
Sarbatori Fercite tuturor Varsatorilor!

Amin, nihil sine honoris!
Am senzatia ca stii ce vorbesti, am simtit ca nu-s plamadit sa traiesc in lumea asta; o fac, ma descurc, dar de placut nu-mi place deloc.
Multumim de urari!

View PostTidusss, on Apr 16 2009, 17:52, said:

Varsatorii sunt emo, la fel ca si gemenii si balantele.
EMO?!?
esti sigur?
daca ziceai ca "sufera" de empatism, ti-as fi dat dreptate, dar EMO?!?

View Postraduupri, on Apr 16 2009, 19:37, said:

Majoritatea fetelor, cu care am o discutie indiferent de subiect, cand ma intreaba ce zodie sunt imi spun "puteam sa jur ca esti varsator".
Asta e compliment sau insulta ? :lol:
Nici mie nu mi-e inca clar... :lol:

Edited by Cipsu, 16 April 2009 - 19:31.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate