Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

LCD de 24

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
goodCat

goodCat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 05.04.2008

View Postkendoo, on 7th June 2009, 18:04, said:

Cred ca am sa astept pana in Iulie,si am sa-l iau asta ,la 400 euro.     http://lcd24-7.info/...0P/Default.aspx
Astepti degeaba, la fel cum am facut-o si eu pana acum. Modelul acela (W2420P) a fost ANULAT. Nu se va mai lansa. LG insa nu s-a sinchisit sa anunte asta. Eu am discutat cu un reprezentant LG si informatia este sigura 100%.
Eu momentan sunt tentat sa iau un Dell 2209WA, chiar daca este de 22". Macar vine cu un panel IPS iar pretul este foarte bun pt ce ofera.

Edited by goodCat, 13 June 2009 - 12:42.


#38
kendoo

kendoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 16.07.2007

View PostgoodCat, on 13th June 2009, 13:41, said:

Astepti degeaba, la fel cum am facut-o si eu pana acum. Modelul acela (W2420P) a fost ANULAT. Nu se va mai lansa. LG insa nu s-a sinchisit sa anunte asta. Eu am discutat cu un reprezentant LG si informatia este sigura 100%.
Eu momentan sunt tentat sa iau un Dell 2209WA, chiar daca este de 22". Macar vine cu un panel IPS iar pretul este foarte bun pt ce ofera.
Da,am citit si eu,pe alt forum,acum vreo 4-5 zile. Pacat.

#39
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005
Daca va intereseaza, era un tip pe computergames care vindea DELL 2408WFP la 1700 lei sau 2209WA la 1000 lei, dar trebuie sa-l ridici personal de la el(nu livreaza in provincie). Cine e interesat sa dea un search pe acolo sau sa-mi dea pm si ii dau numele userului.

#40
goodCat

goodCat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 05.04.2008

View Postkendoo, on 13th June 2009, 20:41, said:

Da,am citit si eu,pe alt forum,acum vreo 4-5 zile. Pacat.
De catva timp circula pe net niste zvonuri cum ca dell ar lansa modelul 2409WA - fratele mai mare al lui 2209WA, lucru pe undeva firesc avand in vedere succesul urias de care s-a bucurat modelul de 22". Asta ar fi intr-adevart un monitor care ar umple o nisa - 24", IPS, pret rezonabil.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate