Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

LCD de 24

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
goodCat

goodCat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 05.04.2008

View Postkendoo, on 7th June 2009, 18:04, said:

Cred ca am sa astept pana in Iulie,si am sa-l iau asta ,la 400 euro.     http://lcd24-7.info/...0P/Default.aspx
Astepti degeaba, la fel cum am facut-o si eu pana acum. Modelul acela (W2420P) a fost ANULAT. Nu se va mai lansa. LG insa nu s-a sinchisit sa anunte asta. Eu am discutat cu un reprezentant LG si informatia este sigura 100%.
Eu momentan sunt tentat sa iau un Dell 2209WA, chiar daca este de 22". Macar vine cu un panel IPS iar pretul este foarte bun pt ce ofera.

Edited by goodCat, 13 June 2009 - 12:42.


#38
kendoo

kendoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 16.07.2007

View PostgoodCat, on 13th June 2009, 13:41, said:

Astepti degeaba, la fel cum am facut-o si eu pana acum. Modelul acela (W2420P) a fost ANULAT. Nu se va mai lansa. LG insa nu s-a sinchisit sa anunte asta. Eu am discutat cu un reprezentant LG si informatia este sigura 100%.
Eu momentan sunt tentat sa iau un Dell 2209WA, chiar daca este de 22". Macar vine cu un panel IPS iar pretul este foarte bun pt ce ofera.
Da,am citit si eu,pe alt forum,acum vreo 4-5 zile. Pacat.

#39
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005
Daca va intereseaza, era un tip pe computergames care vindea DELL 2408WFP la 1700 lei sau 2209WA la 1000 lei, dar trebuie sa-l ridici personal de la el(nu livreaza in provincie). Cine e interesat sa dea un search pe acolo sau sa-mi dea pm si ii dau numele userului.

#40
goodCat

goodCat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 05.04.2008

View Postkendoo, on 13th June 2009, 20:41, said:

Da,am citit si eu,pe alt forum,acum vreo 4-5 zile. Pacat.
De catva timp circula pe net niste zvonuri cum ca dell ar lansa modelul 2409WA - fratele mai mare al lui 2209WA, lucru pe undeva firesc avand in vedere succesul urias de care s-a bucurat modelul de 22". Asta ar fi intr-adevart un monitor care ar umple o nisa - 24", IPS, pret rezonabil.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate