Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Siemens A50

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001
Siemens A50
[ http://asia.cnet.com/i/r/2002/hp/39004020/siemens_a50_2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://asia.cnet.com/i/r/2002/hp/39004020/siemens_a50_1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Network(s) GSM 1800, GSM 900
Wireless technology WAP 1.2.1
LCD display size 5 lines of text  
Form factor Candy bar  
Dimensions (W x D x H) 109 x 46 x 23 mm
Weight w/battery 95 g
Call timer
Caller ID support
Message waiting indicator  
Phonebook capacity 50 numbers  
Battery type(s) supported Li-ion 650 mAh  
Max. talktime (in hours) 5 hours  
Max. standby time (in hours) 250 hours  
Exchangable CLIPit covers
T9 predictive text input  
EMS/MMS
Predictive text input
Ringtone composer
Ringtone options 16 preset, 4 downloads  
Built-in vibrate alert

Iata ca a venit CommunicAsia si Siemens se tine de promisiune prezentandu-ne o parte din modelele din noua gama 50.

Siemens A50 este un telefon simplu, cu functii de baza, destinat celor care sunt la inceputul experientei cu un telefon mobil.

O facilitate deosebita, daca nu luam in considerare capacitatea de a primi mesaje EMS (Enhanced Messaging Service), este aceea ca se pot compune mesaje SMS si EMS extra-lungi.
Acum si la varianta de baza se pot asigna "imagini" pentru numerele din agenda.
Se pot download-a screensaver-e si bitmap-uri pentru ecran sau se pot alege diferite fete pentru telefon.



Greets,
Speedo

#2
paulgsm

paulgsm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 08.02.2002
Se pare ca nemtii nu au prins "moda" ecranelor color. Sunt prea putine imbunatatiri fata de modelele actuale. Nici macar ecranul nu exceleaza la marime. Cred ca ar fi putut mai mult. Nu stiu daca toate au Bluetooth sau GPRS. Sunteti de acord cu mine?

#3
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by paulgsm
Se pare ca nemtii nu au prins "moda" ecranelor color. Sunt prea putine imbunatatiri fata de modelele actuale. Nici macar ecranul nu exceleaza la marime. Cred ca ar fi putut mai mult. Nu stiu daca toate au Bluetooth sau GPRS. Sunteti de acord cu mine?

Stii vreun siemens cu bluetooth?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate