Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

uite si radio exclusiv de sport

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
rain222

rain222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 20.10.2004
Am gasit ceva interesant http://www.totalspor...tenou/index.php cu stream de radio ( probabil pilot) si e doaaaaar sport , unde mai pui ca spun ca transmit audio Steaua Villareal . Stie cineva ceva de chestia asta?

Edited by rain222, 10 March 2005 - 19:31.


#2
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
merge, transmit :-s  da-s dobitoci... climat de stepa auzi tu!  :puke:

#3
rain222

rain222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 20.10.2004
hmm.. cel putin sa transmita meciul ( daca nu se amana)  ca nu am nici o sansa sa vad la tv.

oricum am mai tropait pe site si am gasit chat ( ca nu ma rabda inima)  dar nu merge inregistrarea, probabil ruleaza pilot.

Edited by rain222, 10 March 2005 - 20:14.


#4
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

add, on Mar 10 2005, 19:53, said:

merge, transmit :-s  da-s dobitoci... climat de stepa auzi tu!  :puke:

<{POST_SNAPBACK}>


cind eram mic mic confundam stepa cu tundra si viceversa. daca a vrut sa spuna tundra atunci avea dreptate: gazonul steaua este format din muschi, licheni si arbusti inecati in zapada

#5
rain222

rain222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 20.10.2004

Mosotti, on Mar 10 2005, 20:17, said:

cind eram mic mic confundam stepa cu tundra si viceversa. daca a vrut sa spuna tundra atunci avea dreptate: gazonul steaua este format din muschi, licheni si arbusti inecati in zapada

<{POST_SNAPBACK}>


si ce socati erau spaniolii de conditiile meteo  :w00t:

E clar proiect pilot  .. update-urile sunt ciudate, dau un interviu cu Duckadam acum dar ... e in reluare, a fost dimineata  :nonobad:

#6
rain222

rain222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 20.10.2004
Uite ca radioul dedicat sportului  e acum pe bune ... dar pe alta adresa.  :nonobad:  Au schimbat si site-ul  si au devenit editia online la Sport Total . Astia cine mai sunt ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate