Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...
 Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 

bataie!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
177 replies to this topic

#1
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
Tocmai am vazut o " stire " la tvr, cum ca in anglia, s-au intalnit, asa, vreo cateva sute de oameni fiecare cu perna lor si au inceput sa dea unii in altii :) ( desigur toata treaba a fost organizata, si noi am putea pune motivul: publicitate www.softpedia.ro, sa se dea tricouri cu logo-ul siteului altfel neputan sa participi or something )  ! cica: metoda de relaxare!
Ce spuneti am putea sa ne intalnim si noi? vreo 50-100 de oameni de pe forum ? intr-un parc ceva ? fiecare cu perna care mai de care mai mare mai tare ( sa nu tristati sa ascundeti vreo greutate inauntru  :wacko: ), mai mare, mai pufoasa! si ne dam la perne in cap pana uitam toate certurile pe forum, vom veni mult mai prieteni, mult mai relaxati!

#2
alin_ro

alin_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 08.01.2005
buna idee : :D .......hihi, ma intreb ce ar zice lumea "matura" cand ar vedea 100 de nebuni in parc, carandu-si perne unul altuie peste cap......... :))        Dar ar fi super distractiv....spuneti unde si cand! :P

#3
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
Dar totusi ar trebui sa avem si un cadru legal, adik o cerere la primarie ceva :) dar totusi intai sa avem sustinatori ! come on guys, m-am saturat sa tot dorm pe perna!

#4
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
Dom'le trebe aprobat di la Primarie, sa stea Politia de jur imprejurul batausilor, nu de alta dar sa nu se extinda si asupra trecatorilor precum virusii.
Si mai propun ca pernele sa fie incadrate la diferite categorii, gen musca, tzantzar, usoara, billiard, popice si knock-down!
De asemenea saltelele pot fi folosite pe post de transportor blindat al trupelor de asalt, sau in caz de atac aerian pe post de bunker.
Propun sa alegeti un parc ce are la indemana o fantana arteziana sau macar niste dushuri sau o piscina in apropiere, in ultimul caz distractia ar putea continua intr-un mediu ceva mai dens, dar si mai umed.

Vin si eu cu perna si promit sa las la intrare bila de popice...
BiR

#5
Se@gull

Se@gull

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 16.06.2004
mama, daca e sa fie ma bag si yo. ar fi super cool.
in herastrau undeva sau cismigiu cand se mai incalzeste.
si sa vina si burvi, neaparat :lol:.

#6
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
Pentru a ma motiva as vrea si eu toti cei care citesc acest thread sa apese pe fast reply sa scrie "vin" si sa dea send! atat :) asta in caz ca nu are o idee, o parere, o polemica de dezbatut!
BiR ( banca internationala a religiilor ? :P ), mersi ca faci acest thread sa se potriveasca mai bine in aria FUN!
parerea mea este ca este o ocazie de socializare si relaxare intre diferiti oameni de diferite varste :) !
ar fii genial sa vorbesti cu cineva, si dintr-o data sa te trezesti cu o perna in cap caci nu i-a convenit ce ai zis, si asta sa o faca din joaca pura :)
atentie mosotti, nu ai voie cu cutite :P dar ai putea imprima pe perna ta un cutit, astfel incat fantezia ta, :death:  , sa se indeplineasca :)

#7
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
fara burvi, ca cine stie ce scripturi o sa faca de ne-o pica la toti cate o perna in cap :)! daca ar veni, nu ar fii drept ca 100 de oameni sa
Ar fii deschis oricui, numai perna, bun simt, imaginatie, sa ai caci distractia ar veni de la sine :)

#8
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
imi las cutitele acasa, doar bag niste cartofi in perna

#9
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
vin si eu sa-l bat pe mosotti ;)

#10
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
vin si yo

dar eu am 4 perne..pe care o iau? :rolleyes:

#11
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
p-aia mai funny :P

#12
mrproper

mrproper

    10 ani de Softpedia...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,063
  • Înscris: 13.11.2002

shumilica, on Mar 8 2005, 23:01, said:

fara burvi, ca cine stie ce scripturi o sa faca de ne-o pica la toti cate o perna in cap :)! daca ar veni, nu ar fii drept ca 100 de oameni sa

<{POST_SNAPBACK}>



Fara burvi ca am asista la burvicid. Sa zica unu numa ca "uite-l pe burvi" si va imaginati ce....

#13
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005
VIN :P

#14
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 05.12.2002
daca vine burvi putem bile de rulmenti in loc de puf in perna?

#15
bibi

bibi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,183
  • Înscris: 05.02.2003
Am la tara o perna de doua persoane. Ocupa toata latimea patului (~1.5m).
In ce categorie intra oare? Arma alba?

#16
Skodaru

Skodaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 02.02.2005
vin.
numai sa-mi spuneti din timp sa rezerv locuri la cuseta

#17
marce

marce

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,117
  • Înscris: 24.06.2004

bibi, on Mar 9 2005, 06:56, said:

Am la tara o perna de doua persoane. Ocupa toata latimea patului (~1.5m).
In ce categorie intra oare? Arma alba?

<{POST_SNAPBACK}>



as veni si eu, dar am o mica retinere...nu gasesc o perna ca a lui bibi...vreau si eu una

#18
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
skodaru adica ce crezi tu ca vii sa te uiti? ca iti dau o perna in cap de nu te vezi !

bibi nu e buna arma aia.. e ca un awp la counter... trebuie sa stai departe de inamic ca sa-l nimeresti si cum acolo o sa fie o batalie mai stransa, o sa ti-o iei pe la spate! deci nu cred ca o sa apuci sa faci ravagii cu ea !

as vrea ca o persoana mai responsabila, sau cu simtu organizarii sa ne ajute in acest demers!  :worthy:

atentie nu e voie pe "piua" , "brb", "esti offtopic", "sunt baut"! cum intri in arena iti asumi toate riscurile! vom fii impartiti in doua echipe: dementi si anti-dementi si vom juca pe de_herastrau sau cs_cismigiu mai vedem! sau cine stie poate pe fy_constitutiei !
in acest joc, B-ul va fii inlocuit cu chemarea unui taxi sa te duca acasa sa-ti mai iei o perna, R-ul cu bagatu mainii in buzunar si sa-ti scoti maimutoi de plus de rezerva, G-ul nu exista ! ostatici vor fii fotografii de pe acest forum care este musai sa faca poze! caci altfel vor primi un headshot de la dementi iar sileru (slr) va fii doar pe post de suport de aruncat perne ,dupa obiectivul lunguiet, in inamici !

atentie, pernele care nu sunt umplute cu fulgi naturali fac parte din pernele biologice caci, nu-i asa, nu vrem sa fie plastic prin tot parcul dupa masacru! cei ce nu au astfel de perne sunt rugati sa dea o fuga pana la cea mai apropiata comuna sa roage o tarancuta sa va vanda sau sa faca o perna pentru dvs!
eu ma gandeam sa confectionez ( de fapt sa pun o fata sa-mi faca ) un penis de plus mare mare, desigur, macheta dupa al meu :)

Reprizele vor fii semnalizate de un gong, sau de trompeta cu aer comprimat ( presupun ca au microbistii de pe forum )

Pernele se vor verifica inaintea inceperii meciului de un reprezentantul unei companii anti-virus pentru inlaturarea oricaror "scripturi" din ele !

Va rog frumos comentati si nu uitati de cuvantul care vreau sa fie preponderent pe acest thread: "VIN"

:ciocan: <--- rog designerii acestui forum sa schimbe ciocanul cu o perna! :perna: :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate