Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 

Domeniu .info pentru domeniu .ro.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
iulian141

iulian141

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.01.2009
Cu 3 luni in urma mi-am cumparat un domeniu .info.Pe domeniu am dat 5 euro si pentru ca era si primul meu domeniu m-am ocupat foarte mult cu el pana l-am adus la pagerank 3.Dupa un timp nu prea am avut chef de el si m-am decis sa il vand.Am gasit repede si clientul si i-am spus ca il dau cu 10 lei.Nici nu a stat pe ganduri si o spus ca ii trebuie dat fiind ca avea pagerank 3.Nu avea cum sa imi dea bani atunci dar eu i l-am dat si i-am spus ca dupa ce o sa am card si cont la paypal o sa mi dea.Alaltaieri mi-a trimis un mesaj in care mi-a spus ca vrea sa imi faca o oferta.Am intrat pe messenger iar el mi-a spus ca imi inregistreaza un domeniu .ro pentru acel domeniu .info.Mi-a mai spus ca poate sa inregistreze 4 domenii gratuit,pentru ac un prieten de al lui e resseler la o firma si lea luat mai ieftin.Acuma sunt doua variante.Ori vrea sa imi dea domeniul ca sa nu plateasca cei 10 lei ceea ce este ilogic a doua varianta e sa imi dea domeniu si dupa 1 an ce o sa il ridic eu minim la pagerank 3 sa schimbe ns-urile si sa ma lase fara site.Voi ce parere aveti?

#2
iulian141

iulian141

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.01.2009
Nu aveti nicio parere?

#3
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
sa-ti ia ce domeniu vrei tu cu conditia sa fie cumparat pe numele tau si cu un mail de-al tau
asa esti sigur ca n-are cum sa-l ia inapoi

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate