Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 

RDS brand romanesc - de bine sau de rau?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#19
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,629
  • Înscris: 20.10.2006
Eu zic ca e de bine, mai merge si la noi din profitul telecom. De ce sa nu sprijinim firmele romanesti ?

#20
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

View Postnoulmatei, on Jan 10 2009, 15:54, said:

Doar Romtelecom si SNR au treaba cu statul. Daca aceste firme merg bine romanii au de castigat pentru ca statul poate vinde parti sau intreaga companie la un pret bun.
extraordinar, cat are romanul de rand de castigat daca romtelecomul (muls de greci si de baietii "destepti" care l-au vandut) merge bine  ;)


Quote

RDS trebuie sa investeasca mai mult in shopuri, asa pot sa schimbe parerea oamenilor.
RDS-ul "se vinde" ca painea calda fara publicitate exasperanta si jegoasa, fara shopuri in care esti servit cu bomboane si pupat in fund, de ce oare? . Ar trebuii sa iti dea de gandit asta.

Eu vreau servicii de calitate la preturi foarte bune si RDS exact asta ofera, nu vreau shopuri de lux si angajati instruiti la pupat funduri, platiti cu bani grei din buzunarul meu, astea nu ma incalzesc cu nimic, dar in schimb ma incalzeste enorm faptul ca sunt multumit de serviciile pe care le primesc iar la sfarsit de luna cand ma duc sa imi platesc facturile (intr-o casierie decenta cu oameni decenti) nu am impresia ca sunt buzunarit. Asta intradevar a schimbat parerea oamenilor!

Edited by Bobby_ro, 10 January 2009 - 16:44.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate