Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Unde gasesc magazin cu echipamente ski?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
idas

idas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.08.2008
Ma intereseaza un magazin mare cu multa marfa.
Am un picior mai "special" si vreau sa am multe modele de clapari sa probez. M-am saturat sa colind toate centrele de inchirieri prin statiuni si sa ajung tot cu un clapar ce ma nemultumeste.

#2
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007
De exemplu reteau de magazine Hervis. Ultima data cand am intrat intr-unul din CJ era destul de aprovizionat la capitolul clapari. acuma nu stiu ce-ti doresti tu, insa cel mai probabil in retele gen Hervis vei gasi clapari de amator si nu profi, astia profi gasindu-se pe la mazinute de profil, mai micute unde probabil n-ai gasi numarul tau. Desi schiez de la 3 ani, nu le prea am cu partea tehnica a echipamentului, tot tata imi alege echipamentu si acum, la 24 de ani, asa ca nu stiu exact daca merita sa-ti iei clapari profi, sau din astia mai de amator; habar n-am de care sunt ai mei :rolleyes: Da' din moment ce pana acum ii inchiriai, cred ca-s ok si cei de pe a Hervis/Intersport ;)

#3
idas

idas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.08.2008

View PostIvanna, on Jan 9 2009, 15:34, said:

De exemplu reteau de magazine Hervis. Ultima data cand am intrat intr-unul din CJ era destul de aprovizionat la capitolul clapari. acuma nu stiu ce-ti doresti tu, insa cel mai probabil in retele gen Hervis vei gasi clapari de amator si nu profi, astia profi gasindu-se pe la mazinute de profil, mai micute unde probabil n-ai gasi numarul tau. Desi schiez de la 3 ani, nu le prea am cu partea tehnica a echipamentului, tot tata imi alege echipamentu si acum, la 24 de ani, asa ca nu stiu exact daca merita sa-ti iei clapari profi, sau din astia mai de amator; habar n-am de care sunt ai mei :rolleyes: Da' din moment ce pana acum ii inchiriai, cred ca-s ok si cei de pe a Hervis/Intersport ;)

Pb e ca toti claparii care ii gasesc imi sunt cam....lati..adik am talma ingusta...sa spun asa, ca sa nu mai zic ca port si 45 :). Merg repede iar la viteza imi joaca schiurile.

#4
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007

View Postidas, on Jan 10 2009, 17:41, said:

Pb e ca toti claparii care ii gasesc imi sunt cam....lati..adik am talma ingusta...sa spun asa, ca sa nu mai zic ca port si 45 :). Merg repede iar la viteza imi joaca schiurile.
Daca ii strangi jos, la maxim, tot iti joaca? :huh: Ia-ti sosete mai groase. :)

#5
idas

idas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.08.2008

View PostIvanna, on Jan 10 2009, 20:56, said:

Daca ii strangi jos, la maxim, tot iti joaca? :huh: Ia-ti sosete mai groase. :)

:))
eram sigur ca o sa zici faza cu sosetele..toata lumea imi zice, totusi din pacate nu prea ajuta cu perechi multe.

#6
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Vand echipamente snowboard / ski  placi , booti , clapari , legaturi ,  bete , ceara toko , casca , ochelari  ... anunt Forum softpedia

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate