Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 

In ce retea sa continui?

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,538
  • Înscris: 16.12.2006
vodafone zic si eu  ;)

#20
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,715
  • Înscris: 13.10.2003
vodafone parca are oferta mai buna, desi si Orange e aproape.

sa nu uitam ca schimbarea implica costuri cu decodarea telefoanelor, costuri de interconectare, costuri cu abonamente paralele deoarece trecerea celor 4 numere va dura aprox. 2 luni, timp pierdut prin diverse locatii unde trebuie rezolvate toate astea. una peste alta, un minus de cel putin 100 de Euro...
in plus Orange imi da 4 telefoane, pot sa iau cu 1 euro un telefon care e pe piata acum cel putin 30, deci ar fi un plus de 120...

e greu, mi-ar place sa mai obtin ceva de la Orange ptr. a ma convinge definitiv. Oferta lor am discutat-o la Shop unde lucreaza un amic (fost coleg de munca pe vremuri) care mi-a pus o vorba buna la o fata cu care am discutat.
Vodafone mi-a trimis o agenta la firma...

Mi-ar place sa finalizez totul maine, poimaine, ptr. a prinde luna viitoare cu un abonament mai avantajos.
Luna asta cred ca sunt deja costuri suplimentare de vreo 100 de Euro pe grup. Am trimis insa toate punctele Thank You ptr. plata abonamentului ;) , asa ca voi face oricum o plata modica luna viitoare...

Edited by radumiki, 28 January 2009 - 22:43.


#21
maryuso

maryuso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 629
  • Înscris: 10.05.2006
daca nu mai esti in perioada contractuala orange ar trebui sa-ti deblocheze gratuit telefoanele. uite ce zice aici

#22
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006

 maryuso, on Jan 30 2009, 16:45, said:

daca nu mai esti in perioada contractuala orange ar trebui sa-ti deblocheze gratuit telefoanele. uite ce zice aici
Articolul ala este la timpul viitor...

#23
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

 radumiki, on Jan 28 2009, 22:41, said:

vodafone parca are oferta mai buna, desi si Orange e aproape.

sa nu uitam ca schimbarea implica costuri cu decodarea telefoanelor, costuri de interconectare, costuri cu abonamente paralele deoarece trecerea celor 4 numere va dura aprox. 2 luni, timp pierdut prin diverse locatii unde trebuie rezolvate toate astea. una peste alta, un minus de cel putin 100 de Euro...
in plus Orange imi da 4 telefoane, pot sa iau cu 1 euro un telefon care e pe piata acum cel putin 30, deci ar fi un plus de 120...

e greu, mi-ar place sa mai obtin ceva de la Orange ptr. a ma convinge definitiv. Oferta lor am discutat-o la Shop unde lucreaza un amic (fost coleg de munca pe vremuri) care mi-a pus o vorba buna la o fata cu care am discutat.
Vodafone mi-a trimis o agenta la firma...

Mi-ar place sa finalizez totul maine, poimaine, ptr. a prinde luna viitoare cu un abonament mai avantajos.
Luna asta cred ca sunt deja costuri suplimentare de vreo 100 de Euro pe grup. Am trimis insa toate punctele Thank You ptr. plata abonamentului ;) , asa ca voi face oricum o plata modica luna viitoare...
De ce nu vorbesti si cu cei de la Cosmote poate au o oferta mai buna...

#24
Un-Baiat

Un-Baiat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 881
  • Înscris: 31.07.2006
Mama ce tarife mari au bisnitarii aia de la voda si org.  :cursing:

#25
aum

aum

    In sfarsit, NEFUMATOR!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,209
  • Înscris: 06.12.2006
ia o oferta si de la zapp si cosmote.

#26
derbemad

derbemad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.05.2007
Intelneste-te cu un consultant cosmote , din cate stiu au ceva abonamente noi , poate ne spui si noua   :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate