Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Ajutor in alegerea boxelor

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
liverpoolmylove

liverpoolmylove

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 29.10.2008
Salutare la toata lumea!
Mi-am cumparat un receiver Onkyo, adica acest model http://www.dvdplanet.ro/detalii/5156, si un dvd player marantz, adica acest model http://www.dvdplanet.ro/detalii/2748. Rugamintea mea la voi este sa ma ajutati in alegerea unor boxe. Inca nu sunt hotarat daca va fi un sistem 5.1 sau 4 boxe standfloor, eventual cu un subwoofer activ. Locul in care se vor afla boxele este de aprox. 20mp, dar suprafata totala a spatiului este de aprox. 40mp. Ma intereseaza f mult ca sunetul sa fie f clar si in acelasi timp sa am si un bass destul de pronuntat si placut chiar si la un volum mic.
Bugetul pt o pereche poate fi in jur de 1500-2000 ron.

#2
maltezul

maltezul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 11.06.2008
Quadral Quintas 500...se aud surprinzator de bine(pentru banii dati..fireste)
Ovi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate