Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 

Conexiunea prin cable link merge greu...

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,611
  • Înscris: 20.10.2006
Cred ca viteza e pe utilizator, altfel dupa logica ta viteza era mai mica si decat pe dial-up, 30 kibt/s.

#20
Farrell

Farrell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,848
  • Înscris: 09.01.2007

View PostLunaCrystal, on Dec 16 2008, 18:51, said:

Acum o vreme am citit un articol cum ca pe cablu coaxial limita ar fii pe la 100 mbps, altcineva de pe forum zicea ca limita e de 480 mbps. Asteptam pe cineva sa ne zica exact cat e limita tehnologica la cablu coaxial, eu momentan nu am acces la documentatie.
Poate sa suporte si 1Gbps ca nu se va compara cu FTTB sau cu atat mai putin cu GPON. Docsis 3 merge pana la 100Mbps teoretic, in conditii ideale de distanta si infrastructura  dar aduce suportul pentru IPv6 in schimb. La asta se adauga faptul ca trebuie sa folosesti modem.
Ca-i Docsis 2 sau 3 abonamentele vandute pe aceasta tehnologie vor avea viteze ipotetice.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate