Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Romtelecom lanseaza pana la sfarsitul anului serviciile mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
237 replies to this topic

#235
majordomo

majordomo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 17.01.2007

View PostRadioServ, on Feb 7 2009, 23:07, said:

CUNOSC foarte bine pe cei care fac support tehnic atat la RDS cit si la RTC (CLICKNET) .... stiu cu ce se confrunta fiecare ......

-  RDS toata ziua resetari la greu pentru FTTB echipament .... si multe multe alte probleme ... intre 10 si 25 la suta clienti NEMULTUMITI
-  RTC o singura problema ...USERII  nu multi care nu stiu sa  seteze un modem sau sunt prea departe de ONU ... si sunt frustati ca nu le merge ... maxim 5 la suta clienti NEMULTUMITI


daca tot sunteti frustati si HABARNISTI ... veniti naibi cu ARGUMENTE nu cu idei preconcepute ....atentie

- RDS cred ca toata lumea stie ca se bazeaza pe METRO si INTRANET pe cand la extern sunt aproape varza
- RTC la fel cred ca stiti ca atat intranet cat si extranet sunt la 85 la suta din banda oferita constant ... apropo vine METRO si la RTC  foarte curand


ARGUMENTE  nu visele din timpul noptii le expuneti !!!

PS..  CRED ca nu trebuia sa postez aici dar m-au enervat foarte rau  EXPERTI DE OCAZIE   de pe forum ....



nenea linux-DJ, vezi un pic cine-i cu AKAMAI-ul in romania si dupa aia mai discutam....

#236
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006

View Postunchiujim, on Feb 7 2009, 22:23, said:

simplist modul tau de a gandi. exista o categorie de clienti aproape imposibil de multumit si pe care niciun operator nu e bucuros sa il aiba de client.cunosc cateva specimene de acest gen,asa ca chiar stiu ce vorbesc,spre deosebire de altii.sa stii ca nu ma atac chiar de loc ,cunosc destul de bine piata tc ,concurentii mai de doamne ajuta si profilurile principalelor categorii de clienti.sper ca am fost destul de explicit.
Serios? eu stiam ca atata timp cat clientul plateste se aplica zicala aia " clientul nostru, stapanul nostru " sau la rtc nu e asa?

#237
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005

View PostRadioServ, on Feb 8 2009, 19:15, said:

..... cunoasteti cuvantul METRO  ... sau mai bine spus parteneriatele RDS cu ISP-urile din EUROPA .... nu mai vorbiti aiurea ca luam traficele in parte pentru fiecare (RTC sau RDS)
eu nu cunosc cuvantul METRO
cum adica rds are parteneriat cu ISP din europa? adica imi da metro mie cu europa? si cu sua? dar nu e internet e metro?

#238
statie_ptt_gprs

statie_ptt_gprs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.11.2013
Legat de principala discutie privind serviciul PTT, acum exista pe piata o solutie romaneasca - SynPTT, avansata de comunicatii tip ‘push to talk’ sau ‘two way radio’ ce permite comunicatii 1 la N sau 1 la 1 avand o legatura ‘on-line’ (canal de comunicatie deschis in permanenta). Serviciul se poate achizitiona separat, fara SIM de date GPRS si terminal, putand achizitiona de la orice furnizor de telefonie simul si terminalul (telefonul mobil).

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate