Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vrei sa lucrezi la Softpedia?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
220 replies to this topic

#37
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

page_up, on Apr 17 2005, 12:22, said:

si eu as dori sa lucrez la softpedia, problema e ca nu sunt in tara dar daca se poate vreo colaborare ceva as fi super incantata. trimit cvul si astept raspuns.

:coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>


Very nice CV  :coolspeak:

#38
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Pacat ca programul vostru incepe de la 9 si jumatate. Sunt sigur ca multi utilizatori (elevi de liceu) printre care ma aflu si eu ar aplica pentru o slujba la Softpedia daca ar exista posibilitatea negocierii unui alt interval de lucru.

#39
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
stii.. eu sunt si eu elev de liceu.. dar imi place tare mult softpedia si.. dak as sti ca va pot ajuta cu ceva.. as lucra si ca voluntar..

tata a fost primul care a adus net in bacau si.. nu-mi imaginez o zi fara el.. am sa trimit si eu un cv, si dak aveti nevoie de un volontar..  :D

#40
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
el adik internet  :P

#41
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
corect era "internet=dansul" :D

#42
Parise

Parise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 23.06.2004
poate in alte conditii as incerca si eu. insa m-am lecuit sa cred ca mai exista o firma serioasa si care sa-si trateze angajatii asa cum trebuie. si asta la nivel worldwide.
dupa ce am luat la rand o serie de firme de "prestigiu" din romania, am trecut la cele din afara, unde am constatat cu acelasi gust amar ca retea este la fel. Inca se merge pe reteta frack the employee. ironia este ca primind o educatie de-a dreptul comunista in ceea ce priveste locul de munca (de genul - respecta-l cu sfintenie ca ala-ti asigura painea si da 110% din tine), acest aspect nu mai este luat in considerare, apreciat.

#43
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Parise, on Apr 27 2005, 16:05, said:

poate in alte conditii as incerca si eu. insa m-am lecuit sa cred ca mai exista o firma serioasa si care sa-si trateze angajatii asa cum trebuie. si asta la nivel worldwide.

<{POST_SNAPBACK}>


Te inseli. Dar e problema ta oricum... ^_^

#44
Parise

Parise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 23.06.2004
sa trimit un CV ca sa te convingi?

later edit: acum nu zic ca poate o fi asa si la Softpedia.. insa.. chiar sincer nu as mai vrea sa mi se mai taie craca inca o data

Edited by Parise, 27 April 2005 - 16:24.


#45
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Parise, on Apr 27 2005, 16:23, said:

sa trimit un CV ca sa te convingi?

later edit: acum nu zic ca poate o fi asa si la Softpedia.. insa.. chiar sincer nu as mai vrea sa mi se mai taie craca inca o data

<{POST_SNAPBACK}>


trimite-l si vedem noi  :)

#46
malone6x6

malone6x6

    Active thinker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,651
  • Înscris: 09.02.2005
In concluzie:

daca nu stai in Bucuresti si nu vrei sa te muti acolo ai sanse de angajare sau nu?

Presupunand conditiile: "stiu fff bine engleza si ar putea lucra ca translatori"+"STII sa faci ceva? VREI sa lucrezi la noi?"+"Nevigati pe NET f mult? Aveti experienta in a cauta si gasi rapid informatii pe net? "+"oameni inteligenti"+"ETC ETC ETC." indeplinite.

Edited by malone6x6, 28 April 2005 - 12:01.


#47
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

malone6x6, on Apr 28 2005, 12:00, said:

In concluzie:

daca nu stai in Bucuresti si nu vrei sa te muti acolo ai sanse de angajare sau nu?

Presupunand conditiile: "stiu fff bine engleza si ar putea lucra ca translatori"+"STII sa faci ceva? VREI sa lucrezi la noi?"+"Nevigati pe NET f mult? Aveti experienta in a cauta si gasi rapid informatii pe net? "+"oameni inteligenti"+"ETC ETC ETC." indeplinite.

<{POST_SNAPBACK}>


Trimite CV, explica f clar ce ai putea sa faci si cand avem nevoie te contactam. Poate in 3 zile sau 3 luni.. depinde de nevoile interne. (care oricum cresc f repede...)

#48
malone6x6

malone6x6

    Active thinker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,651
  • Înscris: 09.02.2005
Asta nu e un raspuns la intrebarea mea... mai degraba o deductie logica... daca vreodata conditile necesare si suficiente pentru producerea unui eveniment sunt simultan prezente atunci evenimentul se produce.

Cand.... candva....LOL... e ca si cum mi-ai spune ca daca vine un tip cu 100mii de euro si intra in patronatul Softpediei si cere el in mod special sa aiba un angajat din C-ta...voila!

Bine, astept o proba de lucru.

#49
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
eu as putea ajuta la partea de deign, tot ceea ce insemna imaginea Softpedia (bannere, logouri,prlucrare foto, etc) daca sunteti interesati :)

#50
Alan`dala

Alan`dala

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 12.04.2005
eu as putea sa va incurc .... mai trimit cv ? :D

#51
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003

Alan`dala, on Apr 30 2005, 20:01, said:

eu as putea sa va incurc .... mai trimit cv ? :D

<{POST_SNAPBACK}>

Orice CV e bine venit ;) Send it :)

#52
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005
CV-urile in engleza si fara poza se pun?

#53
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002
DA

#54
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

mufa, on May 4 2005, 09:54, said:

CV-urile in engleza si fara poza se pun?

<{POST_SNAPBACK}>


Sorry de offtopic, dar  CV-uri cu poza ?!? WTFK? Never heard of such a thing  :o  Asa se fac CV-urile mai nou in RO?  :deadtongue:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate