Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Aparatul de ras Wilkinson Sword Quattro Titanium-100% piele fina ca de bebelus

- - - - -
  • Please log in to reply
297 replies to this topic

#271
destrug

destrug

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,380
  • Înscris: 03.08.2004
Am luat hydro 5 aparat cu doua rezerve cu 7,9E din DelHaize Belgia. Gillette fusion proglide power cu o rezerva era 6E.Sa vedem cum o sa ma descurc cu rezervele acum ca nu aveau si in tara inca nu au aparut.

#272
alyaly

alyaly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 01.11.2005
Cu aparatele de la Lidl s-a ras cineva?

Edited by alyaly, 29 September 2013 - 00:39.


#273
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
2@ alyaly
Unii zic ca sunt o.k., nu Posted Image  foarte bune  insa Posted Image  o.k.

#274
DrAlban

DrAlban

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 11.08.2013

 alyaly, on 29 septembrie 2013 - 00:39, said:

Cu aparatele de la Lidl s-a ras cineva?
Care din ele?Ca au mai multe tipuri.
Frate-meu foloseste de la Lidl gillette blue 3 si merg bine de tot la barba lui care zici ca e mocheta.

Edited by DrAlban, 30 September 2013 - 00:13.


#275
alyaly

alyaly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 01.11.2005

 DrAlban, on 30 septembrie 2013 - 00:10, said:

Care din ele?Ca au mai multe tipuri.
Frate-meu foloseste de la Lidl gillette blue 3 si merg bine de tot la barba lui care zici ca e mocheta.

Asta a fost tare! Gillette este Gillette peste tot (sau asa ar trebui):)! Ma refeream la cele care le au doar ei, aparatele de ras carora le poti schimba lamele.

#276
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
Păi ce legătura au aparatele din LIDL cu Wilkinson Sword Quattro Titanium, modelul despre care se discută în acest subiect? Crează și tu un subiect nou și împărțășește-ne impresiile tale despre orice alt model.

#277
mirceacra

mirceacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 24.03.2005
Am vazut rezerve pentru wilkinson sword titanium cu aloe vera in kaufland bacau la pretul de 456 lei 4 bucati. Muuult prea scump !!

#278
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,759
  • Înscris: 23.05.2013

 mirceacra, on 03 octombrie 2013 - 20:38, said:

Am vazut rezerve pentru wilkinson sword titanium cu aloe vera in kaufland bacau la pretul de 456 lei 4 bucati. Muuult prea scump !!
456 lei? 4 bucati? Adica jumate de salariu minim pe economie?

Trecand peste asta, sper sa gasesc si eu un maner pentru el si inca o cutie de lame. Daca nu, trecem iar pe Gillette. :)

#279
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Erau 45 lei rezervele alea, nu 456 Lei.
Se gasesc rezerve si la magazinele online.Search !

#280
mirceacra

mirceacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 24.03.2005

 mirceacra, on 03 octombrie 2013 - 20:38, said:

Am vazut rezerve pentru wilkinson sword titanium cu aloe vera in kaufland bacau la pretul de 456 lei 4 bucati. Muuult prea scump !!

Scuze am uitat punctul zecimal de fapt costau 45.6 lei 4 bucati. Am revenit la mach 3

#281
piquet

piquet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.10.2012
Ce se intampla cu rezervele Wilkinson parca au intrat in pamant, azi am fost aproape peste tot si precizez orasul : PLOIESTI =Billa,Real, Lidl, Penny, Carrefour, Mega Image, nicaieri nu am gasit, la Kaufland au aparatul dar nu au rezerve la vanzare, maine incerc si la Cora poate am noroc, cel putin la Carrefour am intrebat si mi-au spus ca au scos de la vanzare aceasta marca, nu e corect ,peste tot unde caut numai Gillette vad, si nu as vrea sa schimb Wilkinson-ul Sword Quattro Titanium chiar sunt multumit de el.

#282
Man-Of-Steel

Man-Of-Steel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 18.10.2013

 piquet, on 08 noiembrie 2013 - 00:02, said:

Ce se intampla cu rezervele Wilkinson parca au intrat in pamant, azi am fost aproape peste tot si precizez orasul : PLOIESTI =Billa,Real, Lidl, Penny, Carrefour, Mega Image, nicaieri nu am gasit, la Kaufland au aparatul dar nu au rezerve la vanzare, maine incerc si la Cora poate am noroc, cel putin la Carrefour am intrebat si mi-au spus ca au scos de la vanzare aceasta marca, nu e corect ,peste tot unde caut numai Gillette vad, si nu as vrea sa schimb Wilkinson-ul Sword Quattro Titanium chiar sunt multumit de el.

Cum cauti tu wilkinson asa caut eu o masina clasica pentru batranu meu..parca au intrat in pamant.

#283
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,738
  • Înscris: 06.07.2005

 piquet, on 08 noiembrie 2013 - 00:02, said:

nicaieri nu am gasit, la Kaufland au aparatul dar nu au rezerve la vanzare

Asa e si aici !!! E absurd si astia-s tampiti la cap. In ritmul asta o sa vanda la magazinele de bricolaj bormasina la care nu gasesti niciun burghiu.
Ma gandesc sa-l iau, dar ce dracu' fac atunci cand am nevoie de rezerve ??!!

Edited by vimann, 08 November 2013 - 02:53.


#284
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Incercati si online, de exemplu aici : http://www.migeco.ro...ign=direct_link
Poti sa trimiti si un email distribuitorului din RO sa intrebi daca si unde se mai gasesc : http://www.elgeka-ferfelis.ro/contact
Eu, in Bucuresti, am tot gasit si pe la Carrefour si pe la Cora, ba chiar si pe la un economat de langa piata.

#285
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

 piquet, on 08 noiembrie 2013 - 00:02, said:

Ce se intampla cu rezervele Wilkinson parca au intrat in pamant, azi am fost aproape peste tot si precizez orasul : PLOIESTI =Billa,Real, Lidl, Penny, Carrefour, Mega Image, nicaieri nu am gasit, la Kaufland au aparatul dar nu au rezerve la vanzare, maine incerc si la Cora poate am noroc, cel putin la Carrefour am intrebat si mi-au spus ca au scos de la vanzare aceasta marca, nu e corect ,peste tot unde caut numai Gillette vad, si nu as vrea sa schimb Wilkinson-ul Sword Quattro Titanium chiar sunt multumit de el.
Masochistule... treci pe Gillette ca e pe toate drumurile si de toate tipurile si ai terminat cu problemele. Auzi sa pierzi timpul umbland dupa lame de barbierit....Posted Image

#286
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,404
  • Înscris: 19.03.2007

 Clovis, on 10 noiembrie 2013 - 10:59, said:

Masochistule... treci pe Gillette ca e pe toate drumurile si de toate tipurile si ai terminat cu problemele. Auzi sa pierzi timpul umbland dupa lame de barbierit....Posted Image

Sau treceti la barbieritul clasic cu un aparat cu lama dubla sau cu briciul si nu mai aruncati banii pe rezervele alea de "2 lei" care nu mai taie dupa 2 folosiri.

#287
mynameismada

mynameismada

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,747
  • Înscris: 05.09.2005
sincer, dupa ce am citit topicul, am cautat si eu aparatul asta, nu l-am vazut pe nicaieri pana acum(cautat in bucuresti - Carrefour, Cora, Auchan, Mega).

#288
cosmintuchi

cosmintuchi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.03.2010
Foarte uitile postările şi părerile voastre pe acest subiect. Ieri am achiziţionat şi eu de la Wilkinson Sword modelul acela cu trimmer, m-i s-a părut mai interesant mai ales că mă şi tund singur, Quattro Titanium Precision  din Kaufland cu 30 de lei. Sunt foarte mulţumit de calitatea bărbieritului încă de la prima utilizare. Ce am observat este faptul că întradevăr, dacă ai firele de păr din barbă mai lungi, atunci curăţarea lamei este mai dificilă însă nu imposibilă. Şi puţin mai multă atenţie (până te obişnuieşti) la poziţionarea lamei pe faţă, deoarece vorbim de mânere şi design diferite faţă de alte aparate. Sunt foarte tentat să-l folosesc în continuare, în detrimentul altor firme de pe piaţă. Mi-ar fi plăcut să fi găsit modelele care sunt mai recente pe piaţă, cum ar fi Hydro 5 Groomer
http://www.wilkinson.../hydro5-groomer


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate