Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Corupere de minori

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
The_Anonim

The_Anonim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.11.2008
am si eu 2 intrebari:
1. Dupa cat timp mai pot fi gasite urme biologice in vaginul femeii ca sa mai poti fi acuzat ?
2. Daca parintii fetei au ales sa nu ma mai bage in puscarie cat timp ma mai pot sanataja cu faptul ca ma baga la inchisoare daca ma mai vad cu fata lor la care tin enorm ?
Mentionez ca fata are 14 ani (sub limita legala in care poate face sex cu acoru sau) si eu 18.
Multumesc anticipat :) !!!

#2
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

 The_Anonim, on Nov 10 2008, 16:04, said:

am si eu 2 intrebari:
1. Dupa cat timp mai pot fi gasite urme biologice in vaginul femeii ca sa mai poti fi acuzat ?
2. Daca parintii fetei au ales sa nu ma mai bage in puscarie cat timp ma mai pot sanataja cu faptul ca ma baga la inchisoare daca ma mai vad cu fata lor la care tin enorm ?
Mentionez ca fata are 14 ani (sub limita legala in care poate face sex cu acoru sau) si eu 18.
Multumesc anticipat :) !!!
1. Nu stiu. Intreaba pe Medical Stuff.
2. In functie de circumstante pot sa te incuie si dupa 10 ani. Eu zic sa nu te mai vezi cu fata lor.

#3
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
in nici un caz nu e corupere de minori

e acte sexual cu minori (adica mai grav)

si doi nu cred ca te baga cineva la pușcarie pt ca te bagi singur
(eu zic sa găse?ti pe altcineva de vârstă cu tine sau peste 15 ani dacă nu vrei sa ai probleme, deși mi se pare că le cauți cu lumânarea)

Edited by madman2711, 10 November 2008 - 16:57.


#4
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

 madman2711, on Nov 10 2008, 16:57, said:

in nici un caz nu e corupere de minori

e act sexual cu minori (adica mai grav)

si doi nu cred ca te baga cineva la pușcarie pt ca te bagi singur
(eu zic sa găse?ti pe altcineva de vârstă cu tine sau peste 15 ani dacă nu vrei sa ai probleme, deși mi se pare că le cauți cu lumânarea)
Poate ca doar pe ea a reusit omul sa o convinga !
Mai asteapta si tu macar un an !
Femeile au si gura , asta in cazul in care nu stiai !

#5
The_Anonim

The_Anonim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.11.2008
Poi sa zicem ca nu sunt unu din aia cu non-succes la femei dar ti se mai pune pata...pff
orikm mersi pt ajutor...
o sa incerc sa aflu mai moolte in domeniu medical ca vedeti voi dragostea totusi nu are varste...dar sexul da :-w...:-j

#6
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
anonimule, nimeni nu o sa o cerceteze pe ileana cosanzeana ta dupa fiecare data cand faceti sex sau sa faca testul ADN al urmelor tale
sunt si alte metode de a dovedi asa ceva si oricum nu cred ca ea te-ar da de gol daca sunteti atat de indragostiti

examenul vaginal se face doar cu acordul persoanei in cauză, nu poate fi forțată nici de părinți nici de poliție

desi mai bine ai folosi si prezervativul că nu te văd în stare să fi tată la 18 ani

#7
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

 madman2711, on Nov 12 2008, 18:50, said:

anonimule, nimeni nu o sa o cerceteze pe ileana cosanzeana ta dupa fiecare data cand faceti sex sau sa faca testul ADN al urmelor tale
sunt si alte metode de a dovedi asa ceva si oricum nu cred ca ea te-ar da de gol daca sunteti atat de indragostiti

examenul vaginal se face doar cu acordul persoanei in cauză, nu poate fi forțată nici de părinți nici de poliție

desi mai bine ai folosi si prezervativul că nu te văd în stare să fi tată la 18 ani
Concluzia cred ca este foarte clara : daca ramane gravida intri la puscarie !  :console:

#8
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
nu asta era concluzia dar mă rog dacă vrei sa-l sperii

#9
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

 madman2711, on Nov 14 2008, 09:02, said:

nu asta era concluzia dar mă rog dacă vrei sa-l sperii
Actul sexual cu un minor sub 15 ani este ilegal.
Acest act sexual poate fi dovedit daca fata ramane gravida !
Aceasta proba este o dovada de natagaduit ca a facut sex cu o minora !

#10
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
si acum bomboana de pe colivă.

apărarea clasică în aceste cazuri este că din cauza aspectului exterior minora sub 15 ani părea mai mare, și l-a și mințit pe făptuitor că are 18.

cel puțin eu așa știu că se merge în aceste condiții mai ales când minora arată ca o vampă de 25-30 de ani

#11
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

 madman2711, on Nov 19 2008, 16:35, said:

si acum bomboana de pe colivă.

apărarea clasică în aceste cazuri este că din cauza aspectului exterior minora sub 15 ani părea mai mare, și l-a și mințit pe făptuitor că are 18.

cel puțin eu așa știu că se merge în aceste condiții mai ales când minora arată ca o vampă de 25-30 de ani
Chiar daca nu arata a vampa , poti sa invoci faptul ca nu ai crezut ca are sub 15 ani si ca i-ai cerut cartea de identitate , si ca ea a refuzat in mod repetat sa faca acest lucru .
Cel putin ma bucur ca v-ati simtit bine !

#12
phNt

phNt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 19.10.2008
dupa o saptamana dispar spermatozoizii din vaginul fetei.
Ai grija pe viitor foloseste si tu prezervativul !

#13
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 The_Anonim, on Nov 10 2008, 16:04, said:

am si eu 2 intrebari:
1. Dupa cat timp mai pot fi gasite urme biologice in vaginul femeii ca sa mai poti fi acuzat ?
Spermatozoizii traiesc intre 3-5 zile! Deci destul de mult, daca dupa actul sexual, tipa este dusa la un medic legist!
2. Daca parintii fetei au ales sa nu ma mai bage in puscarie cat timp ma mai pot sanataja cu faptul ca ma baga la inchisoare daca ma mai vad cu fata lor la care tin enorm ?
Pentru viol, plingerea trebuie depusa in 60 zile de la data la care se cunostea autorul infractiunii!
Mentionez ca fata are 14 ani (sub limita legala in care poate face sex cu acoru sau) si eu 18.
Cum arata fata?
Daca arata si pentru altii, (prezinta caracterele fizice ale unei persoane mai mari ca virsta) de 18, 19 sau mai bine, de peste 20 ani poti sta linistit....Scapi!
Daca arata mai mica....e de belea!
Multumesc anticipat :) !!!


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate