Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Vă place Springtime ?

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#19
Kcuf_di

Kcuf_di

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 19.01.2007
Din Timisoara au plecat definitiv acum ceva ani (~8) dupa un scandal legat de niste mamifere care misunau prin bucatarie.
Si nu, nu imi place, am mai mancat o data de atunci, in gara de nord.

Edited by Kcuf_di, 13 November 2008 - 23:17.


#20
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006

View PostKcuf_di, on Nov 13 2008, 23:16, said:

Din Timisoara au plecat definitiv acum ceva ani (~8)
S-au intors! Acum sunt in Real...   <_<

#21
bra1n1acz0r

bra1n1acz0r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 26.10.2008
nu va apropiati de cheeseburgerii springtime. sunt infecti. un gust vechi si uscat bleachhh

#22
Gabriel_Ion

Gabriel_Ion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.12.2007
am mancat la vreo 5 spring time din bucuresti si mi se pare ok.... nu e excelent, dar e comestibila, mai ales cand iti este foame.

Vad f multe pareri negative aici dar de obice restaurantele sunt pline

#23
saragosa69

saragosa69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 13.03.2006
Ultima mea experienta la Spring Time a pus capac... Nu mai faceau fata cu facutul shaormelor, iar fata de la casa a trecut la facut shaorme, sub ochii mei, fara manusi... Am intrebat-o: ce faci? pui mana pe bani si dupa aia pe lipie? N-a avut nici o replica, s-a uitat la mine cu niste ochi bovini, cateva secunde, dupa care am cerut banii inapoi de la casa si am plecat... De atunci, aleluia...

#24
reallove

reallove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 17.02.2006
Am mancat de doua ori in Bucuresti acum mai bine de 5-6 ani,cand eram in vizita,si mi-a placut la nebunie. Mi-a recomandat cineva sandwich cu frigarui de pui. Delicios ! Chifla moale,frigaruile bune,ceva sos de maioneza cu usturoi,salata...miam .

#25
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
mai mananca si acum :)

eu cred ca e clara ideea asupra spring-ului... deci pe tot threadul asta cred ca sunt vreo 3-4 persoane care zic ca-i ok, restul... :puke:

#26
GaiusBaltar

GaiusBaltar

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 665
  • Înscris: 20.10.2007
Overall?

SUX

Mancare proasta,preturi MAAARI!

#27
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Bineinteles, accept faptul ca parerile sunt impartite, si ca fiecare are dreptul la parerea lui, de ce nu?! Insa daca este sa numesc o anumita mancare proasta, aia sigur ar fi McDonalds! Dar sa nu intru in detalii ca nu este topicului lui, pe cand SpringTime, mancare gustoasa, frumoasa, preturi aproximativ ok, ca nu este prea ieftin nici in alta parte, si mancarea oricum cel putin pare, dar sigur si este mult mai sanatoasa decat la fastfood-ul mai sus amintit, spre exemplu. :)
:peacefingers:

#28
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007

View PostGaiusBaltar, on Dec 2 2008, 17:27, said:

Overall?

SUX

Mancare proasta,preturi MAAARI!
O shaorma 7,5 lei...un snitzel vienez 7 lei....astea sunt preturi maaari? poate cantitativ sa nu fie chiar cat altele dar preturile NU sunt maaari....deloc. O shaorma buna si mare e pe la 15 lei.....si?....de la Spring iti iei doua si tot aici ajungi. Oricum mie-mi place mancarea de la Spring.... nu mai tot borati aiurea....faptul ca nu va place voua....nu inseamna mare lucru pentru restul si in orice caz nu inseamna ca e proasta!

#29
kayman

kayman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,009
  • Înscris: 22.01.2008

View Postalexpet, on Dec 3 2008, 11:19, said:

O shaorma 7,5 lei...un snitzel vienez 7 lei....astea sunt preturi maaari? poate cantitativ sa nu fie chiar cat altele dar preturile NU sunt maaari....deloc. O shaorma buna si mare e pe la 15 lei.....si?....de la Spring iti iei doua si tot aici ajungi. Oricum mie-mi place mancarea de la Spring.... nu mai tot borati aiurea....faptul ca nu va place voua....nu inseamna mare lucru pentru restul si in orice caz nu inseamna ca e proasta!

OK, nu toata lumea are aceleasi gusturi sau aceleasi standarde sau acelasi punct de referinta. Tie iti place, altora nu, fiecare vorbeste in nume propriu si nu reprezinta pe nimeni. Asa ca hai sa ne rezumam la pareri personale subiective, fara sa ne atacam unii pe altii.

#30
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002

View Postalexpet, on Dec 3 2008, 11:19, said:

O shaorma 7,5 lei...un snitzel vienez 7 lei....astea sunt preturi maaari? poate cantitativ sa nu fie chiar cat altele dar preturile NU sunt maaari....deloc. O shaorma buna si mare e pe la 15 lei.....si?....de la Spring iti iei doua si tot aici ajungi. Oricum mie-mi place mancarea de la Spring.... nu mai tot borati aiurea....faptul ca nu va place voua....nu inseamna mare lucru pentru restul si in orice caz nu inseamna ca e proasta!
eh, uite ca nu boram aiurea... noua nu ne place... ce-o sa faci? o sa ne dai in judecata? :P

#31
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
acum mai bine de un deceniu, erau ok, sau nu eram eu pretentios. acum insa...

#32
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Hamburgerii isi merita pretul... din 2 te indestulezi, insa nu va recomand sa incercati pizza; e cea mai nasoala pe care am mancat-o.

#33
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007

View Postkayman, on Dec 3 2008, 11:36, said:

OK, nu toata lumea are aceleasi gusturi sau aceleasi standarde sau acelasi punct de referinta. Tie iti place, altora nu, fiecare vorbeste in nume propriu si nu reprezinta pe nimeni. Asa ca hai sa ne rezumam la pareri personale subiective, fara sa ne atacam unii pe altii.
Pai tocmai aia am spus si eu....repet...nu are nici o relevanta ce-i place unuia ori altuia pentru ca .....traduc prin.....gusturile nu se discuta (normal).....ce am combatut eu este tocmai faptul ca mancarea de la Spring a fost calificata drept PROASTA...deci nici o legatura cu faptul ca-i place ori nu ... nu am nimic cu nimeni si nu am atacat pe nimeni...decat o vorba, un calificativ fara rost care nu este legat de gusturile cuiva.....

in logica asta insemana ca mie imi place mancarea PROASTA?!....nu?.....interesant si multumesc (nu-l consider atac la persoana).....intrucat cel care dat calificativul e OK iar la mine nu se discuta gusturile.....ba mai si faca atac la persoana.....super!

#34
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008
Am mancat mult la Spring cand eram la facultate, ca de, era aproape. Shaorma imi placea mult, la fel si pizza si salatele.

De cativa ani, insa, s-au prostit de tot. Shaorma, dupa ce ca e mica, e si plina de "altele" (in speta varza murata si castraveti), cartofii si carnea de pui sunt ca inexistenti - ma simt de parca as manca lipie cu muraturi. Deci nu! Salatele au un gust de vechi, iar pizza e 95% blat si mult prea putin umplutura (sau cum i-o zice). Prefer sa ma duc la Actori, sa dau dublu dar sa-mi priiasca masa.

Concluzia: erau buni demult, acum nu!

Edited by Thomas-, 21 February 2009 - 14:26.


#35
SPF

SPF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,746
  • Înscris: 21.12.2008
Cine a apucat sa umble un pic prin orient si a gustat bucataria otomana de exemplu nu mai pune gura pe mizeriile de la fast food-urile din romania.

#36
reovel

reovel

    Doesn't she look darling?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,757
  • Înscris: 17.01.2009
Acum 5 ani cand am plecat din Arad mancarea era buuuna. Acum 10 zile cand am mancat la Spring Time la Bucuresti imi venea sa lesin in restaurantul ala caca####

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate