Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Vă place Springtime ?

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008
Am descoperit c-au meniul ala O masa copioasasau ceva asemanator, mie-mi place.

#56
cristi_21

cristi_21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,139
  • Înscris: 07.06.2005
Fata de alte fasturi  mai pe nisa, astia au toata gama de junk-food. Ai ce alege! Din pacate la gust sunt departe de un hamburger mac sau pui kfc.

Edited by cristi_21, 31 August 2011 - 11:10.


#57
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
Daca am de ales intre Mc, KFC, Burger King si Spring Time, pe Spring ii aleg ultimii. Nu c-ar fi rai, dar sunt cei mai slabi dintre cele 4 mari fast-food-uri din Bucuresti. Imi plac hamburgerii lor; si salatele sunt foarte bune, dar mi se pare ca le-au scumpit nesimtit de mult. Pizza e ok si ea, shaorma nu prea imi semana a shaorma ultima data cand am mancat (acu' cativa ani), dar era buna la gust daca ignorai ca nu era tocmai shaorma. Deci sunt ok per-total, nu stiu de unde atata ura pentru ei.

#58
crik

crik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 27.02.2007
Poveste:

Intr-o zi pe inserat, in timp ce terminasem cumparaturile pe la Cora Pantelimon......am hotarat sa MANCAM la Spring....din lipsa de timp......oboseala etc.
Eu mi-am comandat o shaorma la farfurie iar EA o salata.
Numai ca...........salatica avea si carne............VIE.
Elegant m-am indreptat catre vanzatoare rugandu-o sa imi inapoieze banii pe toata mancarea caci vreau sa plec.
Surpriza........s-a rastit la mine (la coada la ora aia cam 15 persoane)...........
Si alta "surpriza" sau nu......le-am inapoiat mancarea...prin aer...........si le-am transmis toate cele bune (tuturor angajatilor si sefului aparut brusc)...........de nu i-a mai spalat nici pana in ziua de azi dambovita......
Apoi am plecat..........(cu banii restituiti...scuze...si fara OPC)..........impreuna cu toti prezenti la coada.........
Asadar............pofta buna la SpringTime
Pentru mine mancarea fastfood in oras nu mai exista.



Sfat:
Mancati acasa.....mancati snatos si mai ales igienic.

#59
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011
eu de fiecare data cand am avut o experienta cu ei, a fost una negativa.

pe pizza, mi-a fost pus ketchup chiar daca nu le-am specificat acest lucru si au pus "neam prost" adica era ciorba de ketchup si nu pizza.
alta data am cumparat pizza si am specificat sa nu puna ketchup, iar blatul mi s-a parut din carton.
cartofii prajiti sunt foarte foarte rai !
iar shaorma aceea sau ce este ea, are un gust de cauciuc fara sare piper nimic.

SLAB !!!

#60
IllusiveMan

IllusiveMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 02.07.2017
Ieri am luat si eu prima oara de la astia ceva... burger de pui, la pachet... pfff... chifla destul de groasa si uscata, "burgerul" si el cam uscat... partea de salata cu rosii si nu stiu ce, minuscula, nu se simtea aproape deloc... poate am fost eu ghinionist, nu stiu, dar ce am primit e la ani lumina sub burgerii de la mac(si multi altii de la restaurante no-name)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate