Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Suport cd-uri

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AdelaTm

AdelaTm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 27.08.2007
Vreau sa cumpar un suport pt cd-ri la un pret de pana un milion.S-au adunat vreo 170 d cd-uri.Postati niste imagini ,ce as putea alege?Le pun in dormitor dar le voi pune in living?Pret maxim in jur de 1 milion.Sau aveti idei cum pot realiza singura unul?Si cum sa le sortez?Cat mai ieftin cu ata mai bine,pacat ca nu gasesc pe la 20 de lei ceva.

#2
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
Eu am peste 200 de discuri si le pastrez in plicuri, ordonate. Ocupa MULT mai putin spatiu decat in carcase, in suporturi.

#3
websitefinder

websitefinder

    pretendent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,402
  • Înscris: 15.06.2006
http://www.casesigra...IELE---BRQ-3339 - E mai scump, dar s-ar putea sa aiba si modele mai ieftine.

Edited by websitefinder, 13 November 2008 - 11:22.


#4
ady_chesnoiu

ady_chesnoiu

    Supercharged

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,605
  • Înscris: 27.05.2007

View PostAdelaTm, on Nov 1 2008, 15:55, said:

Vreau sa cumpar un suport pt cd-ri la un pret de pana un milion.S-au adunat vreo 170 d cd-uri.Postati niste imagini ,ce as putea alege?Le pun in dormitor dar le voi pune in living?Pret maxim in jur de 1 milion.Sau aveti idei cum pot realiza singura unul?Si cum sa le sortez?Cat mai ieftin cu ata mai bine,pacat ca nu gasesc pe la 20 de lei ceva.
Pe la magazinele online nu prea se găsesc . Depinde de unde ești . În Ploiești , are la Omnia (Willmarkt Center) , un suport cam de 1.30 metri la 70 RON parcă , oricum până intr-un milion .

Dar cred că ocupă mai mult loc acel suport , decât niște borsete . De exmplu , eu am peste 500 de CD-uri / DVD-uri și ocupă spațiu cât un monitor cu tub de 17 țoli .

#5
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004
Pai nu prea vad ce tangenta au suporturile de DVD cu aria asta. Mai curand trebuia sa incerci la "Mobila". Dar cum nu exista, exista un altul mai general, unde se muta acum.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate