Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Motorola V80

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
CiDenys

CiDenys

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 16.11.2004
Mai are cineva v80 in tara asta? Cei care aveti mobile compatibile va invit la un schimb de softuri!!!

#2
_mitzu_

_mitzu_

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 07.12.2005
am yo un v80 da am o problema cu cablu usb  :cursing:  ... softul se incarca pana la jumatate shi atat ......shi tot da restart  :cursing:  shi nush ce are  :cursing:  dak jtie careva ce are i-ashi fii recunascator ............ in rest v80 e doarte boon  :coolspeak:

#3
SIDO

SIDO

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 11
  • Înscris: 22.12.2005
io am avut v80 si mi se pare o varza d tel si nu ma refer la dotari.o sa vi s strice  :naughty:  mie dupa 2 luni mi s-a stricat clapa si s bloca tot telu si trebuia sa scot bateria k sa mearga.in plus nu mai incarca. :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate