Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

ajutor

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
trafalet_32

trafalet_32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 29.06.2007
Salut!Am nevoie de ajutor in urmatoarea problema:as dori sa editez niste filmulete trase cu o camera vhs,si inregistrate pe dvd pe un dvd recorder,si nu stiu cum.Pe disc apar doua  fisiere VIDE_RM si VIDEO_TS,si pinacle nu le recunoaste pentru a le putea edita.Deci daca ma puteti lamuri ce nu fac bine sau ce ar trebui sa fac ,va rog sa ma ajutati!!!STIMA!!!!!!

#2
pif_foto

pif_foto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,852
  • Înscris: 05.06.2007
In primul rand citeste REGULAMENTUL ariei video.
In legatura cu problema ta, incearca sa copiezi in calculator .vob-urile din video_ts, apoi le schimbi extensia in .mpg. Cred ca pinnacle stie sa lucreze cu mpeg-uri. S-ar putea sa nu mearga nici asa pt ca unele DVD-recordere fac niste formate ciudate, greu de copiat sau editat. Ai mai putea incerca sa extragi mpeg-ul din DVD cu TMPGEnc DVD Author.


p.s. Extensia o schimbi doar in denumire (redenumire) fara sa faci vreo conversie sau alte minunatii

Edited by pif_foto, 02 October 2008 - 23:12.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate