Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Nokia E72

- - - - -
  • Please log in to reply
4421 replies to this topic

#559
bogdantartau

bogdantartau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.12.2009
geticul..., tie iti merge gps-ul?

ce setari ai? ... incearca sa fii mai explicit in legatura cu nelamurirea ta cu secondary camera... :)

o zi buna

#560
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001

View Postgeticul, on 31st December 2009, 13:00, said:

si cum reglezi camera sa te vezi bine din prima poza?

La asta nu m-am gindit. Dar nici nu am incercat vreodata. E bine atunci.

#561
geticul

geticul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.07.2006

View Postbogdantartau, on 31st December 2009, 13:18, said:

geticul..., tie iti merge gps-ul?

ce setari ai? ... incearca sa fii mai explicit in legatura cu nelamurirea ta cu secondary camera... :)

o zi buna

inca nu m-am ocupat de gps. dupa ce o sa imi iau card de 16GB ma preocup.
sa-mi revin cu banii, sa am cardul si ma joc si cu garmin.

#562
DANIELUSS

DANIELUSS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 21.11.2004
LA MULTI ANI in 2010!
E72-ul vostru are text-to-speech si in lb. romana sau doar engleza uk?

Edited by DANIELUSS, 02 January 2010 - 11:03.


#563
geticul

geticul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.07.2006

View PostDANIELUSS, on 2nd January 2010, 10:51, said:

LA MULTI ANI in 2010!
E72-ul vostru are text-to-speech si in lb. romana sau doar engleza uk?


al meu are numai engleza si filipineza.

azi am facut o poza paronama cu e72. se vede clar unde mi-a tremurat mana, dar in viitor sper sa mai castig experienta.

Attached Files



#564
RODUTCIN

RODUTCIN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 01.04.2008
Salutare

Sunt fericitul posesor al unui E72, dar din pacate nu pot imbogatii cu pareri opinii si alte asemenea deoarece nu am avut un symbian pana acum. Insa, va rog sa ma ajutati cu un antivirus pentru el. Recomandari, opinii si in cazul in care se poate un link, PM pentru el. Daca ma puteti indruma spre unul ,free,...  :worthy: :cheers:

Va multumes.

#565
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006
La ce-ti trebuie antivirus? Poate doar daca vrei sa ti se miste mai incet telefonul...

#566
RODUTCIN

RODUTCIN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 01.04.2008

View PostHidralazina, on 3rd January 2010, 15:18, said:

La ce-ti trebuie antivirus? Poate doar daca vrei sa ti se miste mai incet telefonul...

Ma gandeam ca o sa instalez ceva programe si nu care cumva sa fie virusate.
De ce zici ca nu imi trebuie?

#567
Iuliutz

Iuliutz

    Hairmaster

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,405
  • Înscris: 27.01.2005
Pentru ca foarte rar se intampla sa ti se viruseze un symbian
citeste aici mai multe

#568
gorbaciov

gorbaciov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 23.02.2007

View PostRODUTCIN, on 3rd January 2010, 13:25, said:

Salutare

Sunt fericitul posesor al unui E72, dar din pacate nu pot imbogatii cu pareri opinii si alte asemenea deoarece nu am avut un symbian pana acum. Insa, va rog sa ma ajutati cu un antivirus pentru el. Recomandari, opinii si in cazul in care se poate un link, PM pentru el. Daca ma puteti indruma spre unul ,free,...  :worthy: :cheers:

Va multumes.

In Magazinul OVI este ,dar se pare ca e contra cost. Eu pe acela il am si sunt multumit. Acum fiecare cu pretentiile sale. Sa-l folosesti cu drag.

#569
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Nu dati bani pe antivirusi, nu ajuta la nimic. Si gratis sa fie, va incarcati telefonul aiurea. Voi chiar ati auzit de cineva sa aiba problemele cu virusii pe Symbian? Va zic eu, pe nimeni. Pt ca nu exista.

#570
danutzola

danutzola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 31.08.2007
intrebare: am verificat un imei de E72 de la un magazin de unde vroiam sa-mi iau si eu unul. pe el scrie made by nokia, dar site-ul nokia mi-l recunoaste. ma gandesc ca daca fac *#06# vad imei-ul si apoi il verific pe site... trebuie sa fie ORIGINAL, nu!?

#571
RODUTCIN

RODUTCIN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 01.04.2008

View PostIuliutz, on 3rd January 2010, 17:24, said:

Pentru ca foarte rar se intampla sa ti se viruseze un symbian
citeste aici mai multe

Multumesc pentru link.  Am sa incerc sa il tin curat...

Chiar si acolo se spunea de posibilitatea de a incarca un program virusat si acum sa fim seriosi cine nu incearca programe chiar si fara a fi sigur ca sunt OK
Tot acolo se mai spunea de revenirea la starea functionala folosind o combinatie de "cifre"...este de retinut :)


View Postgorbaciov, on 3rd January 2010, 17:56, said:

In Magazinul OVI este ,dar se pare ca e contra cost. Eu pe acela il am si sunt multumit. Acum fiecare cu pretentiile sale. Sa-l folosesti cu drag.

Am sa ma mai documentez si am sa ma decid..... multumesc pt urare. Acum incerc sa il descopar :D

Edited by RODUTCIN, 03 January 2010 - 21:39.


#572
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,228
  • Înscris: 10.02.2006

View PostRODUTCIN, on 3rd January 2010, 14:25, said:

Salutare

Sunt fericitul posesor al unui E72, dar din pacate nu pot imbogatii cu pareri opinii si alte asemenea deoarece nu am avut un symbian pana acum. Insa, va rog sa ma ajutati cu un antivirus pentru el. Recomandari, opinii si in cazul in care se poate un link, PM pentru el. Daca ma puteti indruma spre unul ,free,...  :worthy: :cheers:

Va multumes.
Chiar nu are rost antivirusul. Totul e sa tii Bluetooth-ul si WiFi pe off, atata vreme cat nu le utilizezi si nu ai probleme. Un antivirus iti consuma degeaba bateria si mai dai si banii (tot degeaba) pe el.

Poti sa ne spui cat te tine bateria, daca se blocheaza, poze, ceva :)

#573
danutzola

danutzola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 31.08.2007
totusi ce parere aveti de telefoanele made by nokia ??? ma tenteaza sa-mi iau un astfel de telefon...

daca aveti ceva info legat de made by nokia va sunt recunoscator

ms!

#574
nellu

nellu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 03.09.2006

View Postdanutzola, on 5th January 2010, 21:20, said:

totusi ce parere aveti de telefoanele made by nokia ??? ma tenteaza sa-mi iau un astfel de telefon...

daca aveti ceva info legat de made by nokia va sunt recunoscator

ms!

eu am un N97 made by nokia, e luat de la baieti, cred ca au trecut vreo 3 luni de cand il am, eu preferam made in Finland dar am luat asa fiind mult mai ieftin la baieti, ce sa spun, functioneaza impecabil, constructie impecabil, aveam si eu o retinere cu made by etc, dar mi-a trecut de cand cu acest N97, nici nu ma intereseaza ca e facut pe vapor sau mai stiu eu unde atata timp cat merge bine, ce sa mai zic, bafta :)

#575
M@nuel

M@nuel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 22.08.2006
Si al meu e tot Made by Nokia, cumparat de pe telefonultau.eu. E absolut original, recunoscut de site-ul Nokia, facut update de soft, totul OK.

#576
danutzola

danutzola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 31.08.2007
stai un pic... telefoanele sunt originale (asta am dedus din zecile de site-uri urmarire), dar e made by nokia deoarece sunt facute undeva prin asia (nu in europa sau usa) cu piese originale... am aflat ca se aduc si din dubai... cel putin din cluj
sunt originale din moment ce si imei-ul e recunoscut de site-ul nokia... doar ca am inteles ca sunt de o calitate inferioara fata de cele facute in europa... as vrea ceva dovezi mult mai clare

Edited by danutzola, 05 January 2010 - 22:14.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate