Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Unde-s userii de altadat' ?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#19
fir_de_soare

fir_de_soare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 31.08.2008

 jay333, on Sep 16 2008, 10:08, said:

mianna si beleaua au dat de belea? Fuck, ce se alege de lumea asta?!

Sa facem o petitie pentru reinstalarea lor in drepturi, macar partial.
Prea tarziu. Au deja alti useri nou-nascuti, dar cu acelasi stil.

 beligerantu, on Sep 16 2008, 10:09, said:

da' mianna nu era moderator? mi-a tras-o de cateva ori...

ce a facut?
Nu stim ce fac acesti useri. Nu stim de ce cad rapusi.

Asta incerc sa aflu.

#20
beligerantu

beligerantu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 04.09.2008
ce a facut mianna???

#21
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,174
  • Înscris: 02.04.2007
Si cum se numeste acum?

#22
beligerantu

beligerantu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 04.09.2008
mi_anna

#23
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007
da' cu 934 ce s-a intamplat, totusi ? ca nu-l vad la banari, suspendari etc.

#24
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,695
  • Înscris: 13.10.2003
lupta pe frontul virtual este dura baieti. :huh:
cum te lasi oleaca descoperit, un lunetist (citeste mod... :notangel: ) prost dispus iti poate face capatana ferfelita, asa ca trebuie sa-ti schimbi macar infatisarea (nick-ul, avatarul), ptr. ca de obicei interiorul (creierul...  ;) ) se conserva.  :D
si o iei de la zero...

pana acum eu nu am cazut rapus ptr. ca posed o armura revolutionara, insa cursa inarmarilor este continua si e posibil ca odata si odata aceasta sa fie strapunsa...  :confuzzled:

#25
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006

 fir_de_soare, on Sep 16 2008, 09:59, said:

Sa amintim si alti useri... Aflarea vestii despre 934 a fost doar impulsul spre a da nastere acestui topic.
Care stiti ce s-a intamplat cu 934, va rog sa spuneti! Nu pot sa cred ca am pierdut un brav soldat... :sadwalk:

#26
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008

 mwlambo, on Sep 16 2008, 10:33, said:

Care stiti ce s-a intamplat cu 934, va rog sa spuneti! Nu pot sa cred ca am pierdut un brav soldat... :sadwalk:

maine merg sa depun o coroana la statuia eroilor.  :samui:  :crying:

#27
fir_de_soare

fir_de_soare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 31.08.2008
Eroi au fost, eroi sunt inca.

#28
sexterminator

sexterminator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 31.12.2006
Nu stiu cum e cu cei banati, dar ceva e sigur - nu prea mai ai cu cine purta discutii inteligente pe forumul asta.
Dpdv al calitatii posturilor treaba e cam pe duca.

Prea multa retardare, prea multe injuraturi tampe (macar daca aveau umor ca prostulplanetei), mult prea mult flame si, in general, mult-mult tembelism cretin, agramat si dezolant.
Forumul asta e sufocat tot mai mult de supradotati din astia, masteri in canter si PhD in mess care isi exerseaza skillurile si neuronii in topicuri de mare angajament gen  "Tipuri de cacat", "Haideti sa numaram" sau "A inceput scoala, pt altii liceul" ... :huh:

Care e relatia de excluziune, ba, intre astea doua, ca vad ca degeaba a inceput pentru voi ? :death:

Edited by sexterminator, 16 September 2008 - 13:24.


#29
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
934? Ce a patit?

#30
>ficus

>ficus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,455
  • Înscris: 22.06.2007
un fleac, l-a ciuruit

#31
fir_de_soare

fir_de_soare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 31.08.2008
Degeaba s-a spus "Nu trage, domn' Semaca, sunt io Lascarica", s-a tras.
Restul... restul e tacere.

#32
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
Dar ce a patit?

#33
fir_de_soare

fir_de_soare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 31.08.2008
Nu se spune. E top secret.

#34
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004

 fir_de_soare, on Sep 16 2008, 09:48, said:

Nu pot sa nu-mi exprim mirarea pentru curentul nou de pe Softpedia si anume acela ca aproape toti userii cu state vechi pe acest forum, cu inteligenta sclipitoare si mult simt al umorului, cu profunzimi de neegalat, cad unul cate unul, rapusii de un virus.
Virus arata-te ! Dar mai ales explica-le muritorilor de rand, de ce ?

Cam ca tine, bellea_77 sau cum iti zicea inainte?

Nu ai postat niciodata ceva inteligent, necum sclipitor. Nu ai fost niciodata amuzanta, decat la modul negativ. Nu ai fost niciodata profunda. Tie trebuie sa ti se explice de cateva ori cele mai simple lucruri. Tine minte, e prima si singura data cand iti raspuns serios la ceva, nu e tentativa de flame ce ti-am zis aici. Ai fost si esti exact ca userii aia noi de care incerci sa te delimitezi, difera greutatea si fizionomia, poate, in rest, nu va deosebeste aproape nimic.

Ai postat in zeci de threaduri, fara a spune niciodata ceva inteligent, interesant sau constructiv. Postat de dragul de a posta. Daca ar fi cineva atat de prost incat sa mai creada in fapte caritabile, ti-ar spune ca n-ai contribuit niciodata la nimic, cu nimic, pe acest forum. E jenant sa vad ca esti pusa / te pui alaturi de mianna. Si mianna a postat o tona de chestii offtopic sau la misto, la fel ca noi toti, dar macar din cand in cand, a mai postat ceva util, chiar daca a fost util doar din punct de vedere medical...si ceva inteligent.

Sa mentionez partea cu "you never stood up for yourself"? Mereu, altii in fata, moderatori sau useri normali. Daca nu te-as cunoaste, as spune ca ar trebui sa-ti fie jena de tine. Mereu te-ai ascuns in spatele altora. Nu-mi dau seama de ce te tine endless in brate (fig.)

 radumiki, on Sep 16 2008, 10:32, said:

cum te lasi oleaca descoperit, un lunetist (citeste mod... :notangel: ) prost dispus iti poate face capatana ferfelita, asa ca trebuie sa-ti schimbi macar infatisarea (nick-ul, avatarul), ptr. ca de obicei interiorul (creierul...  ;) ) se conserva.  :D

si o iei de la zero...

Merge si fara, parol. Daca nici eu nu-s dovada vie, nimeni nu e.
In plus, daca ajungi sa te simti "urmarit" de vreun "lunetist", poti oricand sa nu mai treci pe-aici. Eu am facut-o, nu s-a facut gaura-n cer, dimpotriva.
Nu te face forumul. Iti zic asta amical, postai chestii relativ interesante prin Poiana, inainte sa iei forumul asta prea in serios si sa nu mai fii moderator. Ai ajuns sa te simti "urmarit" sau "vanat" dupa, iar asta-i o tampenie crunta. Daca "o iei de la zero", inseamna ca aia iti era valoarea - zero.

Nici tu, nici prostulplanetei, nici bellea, nici Noti...nimeni nu conteaza atat de mult, incat sa fie "urmarit" de vreun moderator. Cand o luati pe cocoasa, o luati pe cocoasa tocmai pentru ca a observat toata lumea reactia - plangeri si scheunaturi deghizate, cu perdea. E amuzant, let's ban them!

Atat am avut de zis in threadul asta, nu citesc aria in general, prin urmare, nu revin aici. Scheunati in continuare, viata e nedreapta, genii neintelese. Unde-i oare semnatura lui mufa...all moderators are bastards.

#35
fir_de_soare

fir_de_soare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 31.08.2008

 Manowar, on Sep 16 2008, 15:31, said:

Tu vorbesti ? :puke:


Ti-am urmarit activitatea pe forum. Parca si tu erai banat la un moment dat. Nimic ce nu s-a mai spus, nimic interesant la tine, in afara de stilul de mahala si initiativa catre tiganeala.

#36
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
Pana la urma ce s-a intamplat cu 934 ?
I-a facut cineva cheie ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate