Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Cafea Gano

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Ce-i cu sortimentul acesta de cafea ? Am inteles din informatiile de pe net ca este cam singurul benefic pt. sanatate. A consumat cineva ? As vrea niste pareri :rolleyes:

#2
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007

View PostChampy0n, on Sep 2 2008, 16:07, said:

Ce-i cu sortimentul acesta de cafea ? Am inteles din informatiile de pe net ca este cam singurul benefic pt. sanatate. A consumat cineva ? As vrea niste pareri :rolleyes:
e un fel de amway cu cafea, daca chiar te intereseaza, mie mi-a trimis cineva ceva pe mail!

#3
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,009
  • Înscris: 03.12.2005
Alta vrajeala infipta pe gat romanilor creduli. Ati manca si pietre ma, doar sa va minta unu in prealabil ca-s sanatoase.

#4
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Mai, mama m-a rugat sa postez, nici n-am intrebat-o de unde a aflat de ea. Insa daca spui ca ti-a venit oferta prin email, atunci cred ca incep sa-mi dau seama cam ce si cum.
Dar totusi, a consumat cineva ? :D

#5
ovidiu.cladoveanu

ovidiu.cladoveanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 23.05.2007
Salut,
  eu sunt in aceasta afacere de la inceput, adica din 2006. Nu am initiat un topic de propaganda pe Softpedia, ci unul de educatie legata de MLM.
  Tot ce pot sa va spun e ca "mare e gradina Domnului" aici pe forum. Aici toata lumea e inteligenta si stie tot, chiar daca nu a  consumat cafeaua Gano sau nu a lucrat in MLM.
  Am si analize facute in martie 2008 care arata ca planta din aceasta cafea care isi face treaba.
  Pe Gica contra nu-l convinge nimeni, asa ca nici nu are rost sa cititi pareri neavizate.
  Daca doreste cineva sa afle mai multe informatii si eventual sa devina un consumator ma poate contacta la
   [email protected]

Toate bune,

Edited by AlexIP, 07 September 2008 - 13:15.


#6
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Nu ne intereseaza nici educatia legata de MLM, nici cafeaua ta din Malayezia pentru ca, asa cum ai spus si tu, aici toata lumea e inteligenta si stie tot.

Go away cu MLM-urile tale cu tot.

P.S. Pentru cei care chiar se intereseaza de Gano aia, read this: http://en.wikipedia....m#Current_usage

Nu e demonstrat ca ajuta efectiv cu nimic (ca Placebo, probabil, ajuta), dar ca side effects folosirea indelungata provoaca uscaciunea nasului, a gurii, sangerari nazale si probleme cu stomacul. Un izvor de sanatate. :lol:

Edited by AlexIP, 07 September 2008 - 13:17.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate