Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

CFR Cluj și Steaua în Liga Campionilor 2008-2009

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#55
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
schimbari total ne inspirate , folosirea jucatorilor pe alte porsturi decat cele pe care au jucat ani de zile , Zapata cand o avut seria aia de meciuri proaste trebuia schimbat si bagat Cernea sau altu ... orice jucator merita sa aiba o sansa ... ii bun Zapata da daca omu vede ca da cu stangu in dreptu si tot el ii titular nu se streseaza prea tare ... o tot ascultat de Jiji si acuma ciobanu il curata ... o facut Lacatus destule greseli

Cand joci cu o echipa mult mai slab cotata decat tine si iti doresti victoria joci cu 3 inchizatori? Ca sa nu mai zic de meciu cu Lyon conducem cu 2-0 si dupaia o luam ca ma bachest ... is tare curios ce le-o zis Laca la pauza

Edited by ImDrunk, 22 October 2008 - 14:27.


#56
diasul

diasul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,314
  • Înscris: 06.03.2006

Vizualizare mesajCodename, pe Oct 22 2008, 14:27, a scris:

Ce vină are Lăcătuș?

Ca a acceptat postul de antrenor. Stie toata lumea ca ciobanu se baga peste tot si e imposibil de lucrat cu el, iar un antrenor care are un gram de demnitate nu va mai venii la steaua, pur si simplu oierul isi bate joc de toata lumea. El da jucatorii afara cand i se nazare lui, ii trimite pe la echipa a 2-a etc. Ce e asta? Cacanarie sau cum dracu sa-i zic?

#57
Bergibergi

Bergibergi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 18.04.2007
Steaua nu știe să joace ofensiv din 3 motive:
-jucătorii sunt timorați,principala lor grijă fiind să nu primească gol,că se enervează Patronul;
-antrenorii adoptă tactici defensive pt că în caz de înfrângere îi schimbă jiji ca pe ciorapi.În caz de egal,mai supraviețuiesc câteva etape;
-în campionatul românesc merge și-așa.Stăm relaxați în apărare și la corner vine Goian.
În concluzie,un analfabet cu bani și cu un comportament primitiv a reușit, într-un timp relativ scurt, să strice o echipă iubită de foarte mulți români.

#58
picu022

picu022

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 04.02.2008
Gata a demisionat Lacatus...ce pacat.
Ii va lua locul secundul Petrazini...

#59
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007
Sa-i tinem pumnii lui Bordeaux, miine ! Trebuie neaparat sa ia 3 puncte. Cred ca, apoi, o sa mai ia unul cu Roma.

#60
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006

Vizualizare mesajsoftpedic, pe Nov 3 2008, 19:16, a scris:

Sa-i tinem pumnii lui Bordeaux, miine ! Trebuie neaparat sa ia 3 puncte. Cred ca, apoi, o sa mai ia unul cu Roma.

Esti sigur ca vrei sa ii tinem pumnii lui Bordeaux maine?
Sau lui CFR in meciul cu Bordeaux maine?

#61
4Milan

4Milan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.11.2008
Eu cred ca o sa fie greu cu Bordeaux... foarte greu, dar daca CFR o sa joace asa cum a facut-o cu Roma cine stie?! E adevarat, revenim ca la un laitmotiv la meciul cu Roma dar este reprezentativ pentru ceea ce a facut CFR Cluj in Liga Campionilor, iar cateva dintre evolutiile acestei echipe in Liga I ne-a demonstrat ca se poate.

Oricum am vazut ca e favorita la casele de pariuri, iar Muresan pare sa nu fie ingrijorat de absentele din lotul lui Trombetta.

http://www.frontnews...europeana-16694

#62
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Am fost dezamagit de jocul CFR-ului din meciul cu bordeaux, ma asteptam mai mult de la ei, mai ales dupa meciurile cu Roma si Chelsea.Eu zic ca daca se duc in 16-imile Cupei Uefa e suficient, asta nu inseamna ca nu m-as bucura daca ar continua mai departe in UCL.

#63
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Vezi aici ce a declarat Gabriel Mureșan despre returul cu Bordeau!

http://www.gsptv.ro/...carierei__quot_

#64
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
[ http://img356.imageshack.us/img356/9278/jucmpentrulf6.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

CFR Cluj este favorită la casele de pariuri!

#65
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007

Vizualizare mesajUweman, pe Nov 3 2008, 20:05, a scris:

Esti sigur ca vrei sa ii tinem pumnii lui Bordeaux maine?
Sau lui CFR in meciul cu Bordeaux maine?
Scuze! Te pomeni ca unii au ascultat orbeste indemnul meu, si de aia... Acum, serios vorbind, CFR mai are de lucru la pregatirea fizica, in primul rind. Din pacate, echipele romanesti mai au de munca pentru a prinde ghioceii europeni.

#66
dulgherul

dulgherul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,463
  • Înscris: 28.02.2008

Vizualizare mesajsoftpedic, pe Nov 5 2008, 17:49, a scris:

Scuze! Te pomeni ca unii au ascultat orbeste indemnul meu, si de aia... Acum, serios vorbind, CFR mai are de lucru la pregatirea fizica, in primul rind. Din pacate, echipele romanesti mai au de munca pentru a prinde ghioceii europeni.
Ai dreptate.
Echipele romanesti mai au mult de munca pentru a juca primavara in CL. Nu avem nici un campionat de valoarea CL.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate