Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Porbleme cu alcoolul

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
Spike2008

Spike2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.08.2008
Am un vecin, mai exact un prieten de 16 ani, care este foarte disperat. De cand a venit mama lui acasa (de martea trecuta), are numai probleme in familie. Nu mai stie ce sa faca. Totul se trage de la mama lui, care in fiecare seara are chef de cearta. Trebuie sa mentionez k in fiecare seara vine beata acasa si se ia la cearta cu sotul ei. Acest copil practic nu mai rezista atata cearta in familie. Astai pe la ora 9, cand sotul ei era la servici, la mintit pe acest baiat k se duce sa faca cumparaturi, dar acum este ora 4 seara si nu a venit, din acest motiv ma rugat sa il ajut. Eu habar nu am ce sa fac, asa k mam gandit sa postez aici cu gandul k ma poate ajuta cineva, defapt nu pe mine, ci pe acest copil de numai 16 ani care trece printrun cosmar devenit realitate, practic nici eu nu prea mai suport atata cearta, k na... stau exact langa ei. Credeti k aste vrun leac de a o face pe mama baiatului sa se lase de bautura?? Cedetima, in fiecare zi vine la mine plangand si zicandu-mi k isi blestema ziua in care a venit in aceasta familie... De cand a venit mama lui, el sta mai mult la mine. Mama lui, tocmai de dimineata de la ora 9 pana acum nu a mai dat deloc pe acasa, Biatul ia dat peste 30 d telefoane, iam dat si eu o multime dar nu raspunde la telefon, a sunat si la tara sa vada dak e acolo si nu e... Ce credeti k e de facut.
Va Multumesc

#2
octavianser

octavianser

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 30.07.2008
altii se insoara la 16 ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3
Spike2008

Spike2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.08.2008
Serios, nu este de gluma, baiatul asta are nevoie de ajutor... Va rog lasati glumele la oparte

Edited by Spike2008, 18 August 2008 - 15:19.


#4
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
http://forum.softped...;hl=baut alcool

incearca sa folosesti si cratima. Nu musca.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate