Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Steaua - Athletic Bilbao

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

Poll: Steaua vs. Athletic Bilbao (18 member(s) have cast votes)

Steaua vs. Athletic Bilbao

  1. 1 (5 votes [27.78%])

    Percentage of vote: 27.78%

  2. 1X (4 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  3. X (2 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  4. X2 (5 votes [27.78%])

    Percentage of vote: 27.78%

  5. 2 (2 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

Vote Guests cannot vote

#19
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
norocul lu' Zenga ca s-a terminat 1-1 celalalt meci  -_-  :P

FELICITARI STEAUA !!! :coolspeak:

#20
Bandit

Bandit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,269
  • Înscris: 09.09.2004
Steaua a jucat bine, tinand cont si de accidentarile din lot.
Iar Zenga cred ca a gandit bine meciul. Probabil daca Oprita nu era suspendat si juca, marcam si noi un gol la ocaziile pe care le-am avut.
Oricum, important e ca ne-am calificat.

:peacefingers:

#21
intruder33

intruder33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 20.08.2004
din pacate, steaua a jucat bine primele 10 minute si ultimul sfert de ora...
din pacate, am avut si cateva maini moarte - Nesu, Dica, Bostina - care au incurcat treburile...nu meritam sa pierdem, dar nici un egal nu era chiar curat...

in sfarsit, e bine ca am reusit sa mergem in primavara europeana, chiar daca cu ajutorul altora. acum nu mai imi doresc decat sa il vad pe borcea cum plange si cum se da cu capul de toti peretii de ciuda!

Edited by intruder33, 02 December 2004 - 13:18.


#22
sisu_andrei

sisu_andrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 18.06.2002
Trup si suflet pentru culori ,
O echipa ce face furori ,
Daruiti-va ca noi
Vrem sa fim mandri de voi,
Pentru Steaua
Imi dau viata !

ECHIPA MARE  :coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:  :D

#23
Iedu

Iedu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 07.12.2002
A jucat, destul de rau dupa mine, pai cum e posibil domne sa rateze in situaita in care stelistii erau 3 si adversar unu singur, si sa nu reuseasca sa il fenteze si sa dea gol? :death:

#24
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
sunt stelist de cand ma stiu.....insa imi pare rau pt steaua, imi pare rau pt fotbalul romanesc, nu avem fata de europa. joc slab, slab, foarte slab. si cu bilbao, si cu parma, si cu besiktas....nu avem fata de nici un fel de cupa europeana, imi pare rau c-o spun.

nu exista nici o valoare certa la steaua in tot lotul ala (stiu, o sa-mi sariti in cap dar asta e parerea mea). heh...isi mai aminteste careva cum juca steaua in '96, '97? mai tine minte cineva cum a fost numit titi dumitriu? agentul 007? cum radeau toti de ce echipa slaba are steaua. n-o sa mai vada un astfel de stil de joc in tara ani buni...10 cel putin. uitati-va la alte sporturi. sau la alt fotbal.

imi pare rau, insa nu avem valoare.

#25
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

DeathRipple, pe Dec 2 2004, 18:31, a scris:

sunt stelist de cand ma stiu.....insa imi pare rau pt steaua, imi pare rau pt fotbalul romanesc, nu avem fata de europa. joc slab, slab, foarte slab. si cu bilbao, si cu parma, si cu besiktas....nu avem fata de nici un fel de cupa europeana, imi pare rau c-o spun.

nu exista nici o valoare certa la steaua in tot lotul ala (stiu, o sa-mi sariti in cap dar asta e parerea mea). heh...isi mai aminteste careva cum juca steaua in '96, '97? mai tine minte cineva cum a fost numit titi dumitriu? agentul 007? cum radeau toti de ce echipa slaba are steaua. n-o sa mai vada un astfel de stil de joc in tara ani buni...10 cel putin. uitati-va la alte sporturi. sau la alt fotbal.

imi pare rau, insa nu avem valoare.

<{POST_SNAPBACK}>


zici ca esti stelist ? te uiti la meciuri ?
sa fim seriosi! Steaua a dat dovada de multa ambitie si dorinta de a ajunge in primavara europeana si a meritat pe deplin sa ajunga acolo. Acum sunt alte echipe. Atunci erau alte echipe. Mi se pare o aberatie comparatia ta (no offence). Nici o valoare ? Ei bine inseamna ca esti un om caruia nu-i place nici un jucator (nu numai de la Steaua... ;))

#26
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
atunci erau alte echipe? :)) ma faci sa zambesc....intr-adevar, atunci steaua juca in grupa cu juventus si borussia, echipele care au jucat finala....juventus avea cea mai buna echipa, iar borussia a castigat cu sammer pe teren....intr-adevar, sa dai 2 goluri in renania e un lucru de neglijat.

daca tin cu o echipa asta nu inseamna ca trebuie s-o si aplaud cand nu joaca nimic. asta e. tot cu ea o sa tin, dar la ora actuala nu exista un jucator roman care pe mine sa ma impresioneze. poate cernat de la kiev, daca nu ar fi asa de individualist. ala intr-adevar stie fotbal....la steaua, sa fim seriosi, sunt niste diletanti, buni pentru campionatul intern, jenanti pentur afara.

nu intru in detalii acum pentru ca oricum nu o sa schimb parerea nimanui si nici nu caut lucrul asta. de altfel o sa ma abtin sa mai spun ceva referitor la problema asta. o zi frumoasa

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate