Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...

Abonamentul ADAC. Merita?🤨

Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga
 Programul GPU Teak III, de la Asus

Motor aer conditionat

Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg
 Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...
 Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?
 

Card

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Ducu16

Ducu16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.12.2007
Am si eu o problema...Am 17 ani si vreau un card ca sa pot paria pe net.....pariez de la 12 ani....adica nu e o mare problema ca am varsta <18 -_- .Marea problema e ca nu stiu ce card pot sa imi fac eu,la varsta mea,ca sa si pot paria pe net....din toate ofertele care leam vazut cel mai normal mi se pare Visa Electron de la Raiffeisen...as vrea sa stiu daca pot sa imi fac un astfel de card si daca nu ce as putea folosi.Multumesc anticipat.

#2
Trafficante

Trafficante

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 22.02.2007

View PostDucu16, on Jul 14 2008, 16:12, said:

Am si eu o problema...Am 17 ani si vreau un card ca sa pot paria pe net.....pariez de la 12 ani....adica nu e o mare problema ca am varsta <18 -_- .Marea problema e ca nu stiu ce card pot sa imi fac eu,la varsta mea,ca sa si pot paria pe net....din toate ofertele care leam vazut cel mai normal mi se pare Visa Electron de la Raiffeisen...as vrea sa stiu daca pot sa imi fac un astfel de card si daca nu ce as putea folosi.Multumesc anticipat.




si eu pariez pe net pe mai multe situri si folosesc card de la Banca Transilvania, e 3 lei sa ti-l faca si-l primesti in 7 zile
...si ti-l face in euro,lei,dolari! foarte tare si este super ok! :)

este vorba despre Mondo Card !

#3
Ducu16

Ducu16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.12.2007
mere sa mil fac la 17 ani?

#4
Trafficante

Trafficante

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 22.02.2007

View PostDucu16, on Jul 14 2008, 16:21, said:

mere sa mil fac la 17 ani?




da...si-a facut si varmiu:) te costa 3 lei!


cam asa arata  : http://financiar.aca...icole/mondo.jpg

#5
Ducu16

Ducu16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.12.2007

View PostTrafficante, on Jul 14 2008, 16:31, said:

da...si-a facut si varmiu:) te costa 3 lei!


cam asa arata  : http://financiar.aca...icole/mondo.jpg


extragerea se face prin ajuutoare sau bagi cardu si iei banii?

#6
OvYdUtZu008

OvYdUtZu008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 01.02.2008
merita sa faci cardu.. da problema este ca nu ai ce sa faci cu el  :D  nu o sa poti sa joci la pariuri ca nu ai 18 ani..! am si eu mastercard mondo am jucat si pe la pariuri e bun cardu .Eu zic sa faci pe numele altcuiva care are peste 18 ani  ;)

#7
Ducu16

Ducu16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.12.2007

View PostOvYdUtZu008, on Jul 14 2008, 16:37, said:

merita sa faci cardu.. da problema este ca nu ai ce sa faci cu el  :D  nu o sa poti sa joci la pariuri ca nu ai 18 ani..! am si eu mastercard mondo am jucat si pe la pariuri e bun cardu .Eu zic sa faci pe numele altcuiva care are peste 18 ani  ;)

Aia fac legatura cu detinatorul cardului?sau ceva de genu sami vada varsta....ma asta e faza la mine ca alde mama imi zic ca ei nu vor ca baiatu lor sa fie un loterist da faza e ca eu fac bani din asta....de la 12 ani....

#8
OvYdUtZu008

OvYdUtZu008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 01.02.2008
de exemplu tu iti faci un cont la pariuri pe numele tau trebuie sa completezi data nasterii ,orasu,etc..apoi sa sa faci un depozit la pariuri bagi de pe card aici o sa vada ca nu ai 18 ani . 2.Mai nou majoritatea caselor de pariuri cer date pt a iti verifica contu buletin, facturi etc..  !! iti zic ca la depozit nu o sa ai nici o problema dar la windraw o sa iti ceara sa trimiti niste date personale scanate si o sa te si sune !! cel putin asa am patit eu la bet365 cand am dat sa fac o retragere mi-au cerut sa trimit datele apoi ma-au si sunat, si la bwin am patit la fel ..  ;) bafta

Edited by OvYdUtZu008, 14 July 2008 - 15:48.


#9
Ducu16

Ducu16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.12.2007

View PostOvYdUtZu008, on Jul 14 2008, 16:47, said:

de exemplu tu iti faci un cont la pariuri pe numele tau trebuie sa completezi data nasterii ,orasu,etc..apoi sa sa faci un depozit la pariuri bagi de pe card aici o sa vada ca nu ai 18 ani . 2.Mai nou majoritatea caselor de pariuri cer date pt a iti verifica contu buletin, facturi etc..  !! iti zic ca la depozit nu o sa ai nici o problema dar la windraw o sa iti ceara sa trimiti niste date personale scanate si o sa te si sune !! cel putin asa am patit eu la bet365 cand am dat sa fac o retragere mi-au cerut sa trimit datele apoi ma-au si sunat, si la bwin am patit la fel ..  ;) bafta

stii de vro problema la gamebookers?....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate