Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Excursie la concursul Moto GP de la Brno

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
msi6108

msi6108

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.02.2007
salut tuturor,  luna viitoare intentionez sa merg impreuna cu familia la Brno cu ocazia concursului Moto GP. Am stabilit traseul, in mare, rezervarile sunt facute, biletele cumparate...insa mai am un mic semn de intrebare: intre Kosice (Slovacia) si Brno (Cehia) nu m-am hotarat in privinta traseului..sa mergem prin nord pe E50 prin Zilina sau prin sud pe E571...ma intereseaza care sosele sunt mai bune si mai multe privelisti frumoase de vazut (prin muntii Tatra). Mentionez ca pe aceasta etapa am alocat o zi (450-500 Km) ca sa avem timp sa mai si vedem ceva... :D
Ruta am pregatit-o astfel: - la dus: Oradea-Debrecen-Miskolc-Kosice-Brno-(Praga) :P ...-retur: Praga-Viena-Budapesta-Oradea
Daca ma poate ajuta cineva cu informatii despre acel segment de ruta o sa-i fiu vesnic recunoscator... :rolleyes:

#2
mihailescusilvan

mihailescusilvan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.07.2010
Salut,

Mergi pe nord. eu am fost acum vreo 3 ani si erau atunci portiuni de autostrada. Intre timp cred ca au dezvoltat-o. De la Oradea pana la Brno pe al Zilina ai circa 720 KM.

Si eu vreau sa merg la cursa. Pana acum nu am decat un prieten cu care mai merg.
Mai caut inca 2 ca sa mergem 4 insi cu o masina.
Nu avem bilete rezervate sau altceva vedem atunci unde dormim. Biletele le gasim la intrarea la cursa.

#3
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006
El a mers la editia din 2008. :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate