Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imi tot apare ipconfig

Degresant auto eficient

Pistol care sa pulverizeze vopsea...

Cursuri inot apa netratata
 Telefoane vechi, fixe si mobile c...

Sa desparțim cuvintele in cuvinte

Apartament complex rezidential no...

[UNDE] reciclare cd / dvd
 Foliere geamuri

Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV
 Testerul pe VAG arata devieri la ...

Aparat ieftin pentru sigilat pung...

Hyundai elantra 2024 Highway, 6MT.

Interpretare XML
 

Old school

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#19
al33xxxx

al33xxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 667
  • Înscris: 04.07.2008
bv fratilor,asta am vrut sa ating,sa stie lumea ce inseamna cu adevarat,eu am zis de wayne ca imi place accentul,in rest nimic,aveti perfecta dreptate si ii invit pe cei care nu au ce face sa mai citeasca si pe aici,asta am vrut sa fac,nu sa promovez un rahat,de la too short a plecat asta q biootch,cat despre warren g q nate dogg regulate e super tare piesa,aici e clanul lor,snoop,dre,kurupt,warren g,nate dogg,snoop fiind var q nate si kurupt,iar warren si dre fiindu-i buni prieteni,am rezerve insa in priviinta death row records si a lui suge knight,cunoasteti banuiesc povestile,mie imi place nwa,eazy in special pentru ca de fiecare data cand era atacat de dre acesta ii raspundea mlt prea tare si il bateam mereu,a fost tare perioada aceea,sunt multi de care lumea ar trebui sa stie.haideti sa mai discutam despre chestii de astea mai vechi si de bun gust,poate facem lumea atenta

Edited by al33xxxx, 16 July 2008 - 14:00.


#20
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008
Jazzy Jeff & The Fresh Prince- Code Red

#21
prizeemaxpack

prizeemaxpack

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 18.07.2008
Nu stiu sigur dar,formatia dilated peoples nu canta hip hop?? au piese old school.. poate ma insel :huh:

#22
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008
Tag Team

#23
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
The Fat Boys si bineinteles, Snow, cu Informer.

Edited by herlino, 21 July 2008 - 14:53.


#24
blackgremlin

blackgremlin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 27.02.2007
Old School ar mai fi "South Central Cartel" si Shock G sau Mc Eiht

Edited by blackgremlin, 29 July 2008 - 15:33.


#25
fracture

fracture

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 08.06.2006
Ia cautati voi A tribe Called Quest - Scenario sa-l vedeti pe Busta in tinerete...la fel de nebun.
Mai ascultati Rund DMC - Reading Rainbow care mi se pare sursa de inspiratie pentru Parazitii - Instigare la Cultura

#26
al33xxxx

al33xxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 667
  • Înscris: 04.07.2008
bravo fratilor,da bro busta e un tampit,e prea mel aia,can i kick it?yes i can!cine vrea si are pareri de spus e invitat sa o faca

Edited by al33xxxx, 31 July 2008 - 21:56.


#27
blackgremlin

blackgremlin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 27.02.2007

View Postal33xxxx, on Jul 31 2008, 22:53, said:

bravo fratilor,da bro busta e un tampit,e prea mel aia,can i kick it?yes i can!cine vrea si are pareri de spus e invitat sa o faca

Bah nu te lua de Busta :thumbdown:

#28
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006
chiar asa, care te iei ba, de Busta? e cel mai meserias (nu ca ar fi old-skull)...

#29
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Busta ii un adevarat. De cand si-a taiat parul si-a mai pierdut din personalitate, asa cam ca Samson, dar tot e șef in hip-hop. Si stie ca stilul mai tre` sa se schimbe, nu mai merge la 40 de ani sa fie cu parul lung si sa dea din cap si sa turuie ca la 25, asa ca se mai reprofileaza omul.Asta ultima a lui cu Linkin Park e tare faina.

Oricum apar albume grele anul asta : Ice Cube si The Game in August, Busta prin Septembrie. Al lui Nas a aparut, deci e un an bun pentru amatorii de rap.

#30
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postherlino, on Aug 1 2008, 14:30, said:

Busta ii un adevarat.

E pe naiba. In ultimul timp a scos numai "tampenii" de piese. Mai ales featuring-urile  :thumbdown: .

#31
blackgremlin

blackgremlin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 27.02.2007

View PostantinVidia, on Aug 5 2008, 11:28, said:

E pe naiba. In ultimul timp a scos numai "tampenii" de piese. Mai ales featuring-urile  :thumbdown: .


True.....da tot un classic in viata ramane ^^...Si stai sa vedem albumul lui din septembrie :D

#32
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Ziceti-mi unul, oricare, care a scos doar super material intr-o cariera de 15-20 de ani ?
Toti au avut scapari, de la Nas, la Jay-Z, la Busta, la Snoop Dogg, etc.

#33
blackgremlin

blackgremlin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 27.02.2007

View Postherlino, on Aug 5 2008, 18:59, said:

Ziceti-mi unul, oricare, care a scos doar super material intr-o cariera de 15-20 de ani ?
Toti au avut scapari, de la Nas, la Jay-Z, la Busta, la Snoop Dogg, etc.

Method Man :D

#34
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Vezi ultimul Tical . Se compara cu restul ? Nu a fost un esec, dar nici nu se ridica la standardul de album "adevarat". Dar oricum, astea tin de gusturi, nu de altceva.

#35
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006
http://www.oldschool...ings_studio.htm

#36
al33xxxx

al33xxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 667
  • Înscris: 04.07.2008
imi place ca a atins ce trebuia,eu nu mam luat de busta,imi palce si mie mult,wu tang clan vor fi intotdeauna cei mai tari,cat despre method man cred ca si postura de actor ii prieste fff bn,salutare tuturor,ma bucur ca poate mai se uita lumea si la topicul asta,citesc tot felul de nume poate necunoscute pt ei si dau un search sa vada ce este

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate