Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Upgrade firmware pt un AT-9424T/GB

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
hairusia

hairusia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.11.2007
Salutare, sunt nou pe aici si am o mare problema.........trebuie sa fac un update de firmware la un switch Ati, mai precis modelul AT-9424T/GB, pe switch este o versiune foarte veche de firmware(versiunea ATS63 v1.2.0 NE, din 2005), la ATI pe site am gasit 2 versiuni mai noi de firmware, stiu ca nu pot sari de la aceasta versiune la ultima aparuta, trebuie sa folosesc penultima versiune, si abia apoi ultimul firmware disponibil.....problema mea este ca nu am facut niciun update de firmware pana acum....:(,  nu cunosc pasii care trebuiesc urmati, si mi-e frica sa nu fac vreo prostie.Daca cineva a mai facut update-uri de firmware, pe switch-uri ATI, poate ma ajuta si pe mine...................multumesc anticipat.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate