Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

O generatie ratata

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Nationala de fotbal a Romaniei (72 member(s) have cast votes)

Este aceasta generatie ratata?

  1. Da (40 votes [55.56%])

    Percentage of vote: 55.56%

  2. Nu (32 votes [44.44%])

    Percentage of vote: 44.44%

Vote Guests cannot vote

#19
nano2k

nano2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 630
  • Înscris: 12.01.2007

View Postkosty91, on Jun 18 2008, 18:06, said:

Ma gandesc ce va face urmatoare generatie.


Nu va asteptati la prea multe de la ei.
De-abia generatiile care vor fi trecut deja printr-o scoala de fotbal vor avea ceva sanse de a face performante.
Insa la noi, in loc sa investim bani in centre de juniori, preferam sa cumparam meciuri cu valiza de bani.

Va dati seama de diferenta de mentalitate care creeaza prapastia de performanta.

#20
andreiu18

andreiu18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 19.06.2008
Chiar ratata nu poti spune ca e generatia!Oricum sunt vreo doi trei care ar fi trebuit sa ramana cu echipa de club si nu s amearga la european!Lobont a fost singurul care pot spune ca a facut cu adevarat ceva!Pacat.......cu putina ambitie in plus si cu mai multa rezistenta fizica se putea!Sa speram ca pana la Mondial se va schimba ceva!!!Cel putin sa jucam si noi cu atacanti:))
Jos palaria in fata suporterilor......meritau mult mai mult!

#21
forza_steaua

forza_steaua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 27.04.2008
Nici ureche muzicala nu au macar,canta imnul si foarte prost dupa ce ca nu stiu sa joace. :coolspeak:

#22
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Nu e ratata, a facut ce a putut. Mai bine multumim baietilor ca ne-au dus la Euro. A fost o grupa grea.

#23
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,043
  • Înscris: 02.07.2007
chiar Mircea Sandu a recunoscut ca la pauza meciului cu Olanda, Heitinga (capitanul din teren si fost coleg al lui chivu la ajax) s-a dus la Chivu si l-a intrebat: ce s-a intamplat? de ce nu ati atacat, ca v-am lasat sa veniti peste noi.

Asta spune destule despre ambitia echipei noastre. Am vazut ca pt noile preliminarii avem ca scop 7 pcte in primele 3 meciuri, in consditiile in care avem 2 meciuri mai usoare si meci acasa cu Franta. Sa intelegem de aici ca din nou "bravul" Piturca se va apara ca in transee pt un 0-0?

#24
CaTalyN92

CaTalyN92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 21.05.2008
Nu cred ca e o generatie ratata! Deoarece ne-am calificat la EURO 2008  ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate