Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

boli nervoase

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
rlk91

rlk91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 01.05.2008
salut. In primul rand, nu am patit nimic, doar vreau sa stiu. Puteti sa-mi ziceti cate ceva util despre boli nervoase (sau nevroza depresiva, am mai gasit pe google)? Cand esti stresat, te mai enerveaza o persoana vreo 2 zile la rand, si ai o cadere nervoasa, ce se intampla? cum se manifesta, ce-ti zic doctorii daca te duci la spital si tratament? m-ar interesa in special aceste ultime 3 intrebari :)

mersi anticipat.

#2
polyana

polyana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 22.02.2008
cadere nervoasa... nu mai ai pofta de viata, iti pierzi increderea in tine, in ceilalti, plangi si te simti vinovat pentru toate, indiferent cat de mica e problema ti se pare o situatie fara iesire. daca te duci la un medic, nu neapart psiholog/psihiatru pune totul pe seama stresului si iti recomanda niste pastile gen prozac sau oricare alt calmant. nu este ceva neobisnuit pentru ei si nu o sa creada ca esti nebun daca de asta esti ingrijorat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate